Modern insan, eski zamanların aksine, varlığı için bugünün zamanlarında kolayca bulunabilen lüks ve rahatlığa ihtiyaç duyar. Giysiler, saatler, kemerler, cüzdanlar vb. herhangi bir aksesuar, bir erkeğin stilini ve genel kişiliğini yansıtır. Bu yüzden aksesuarlar konusunda son derece dikkatli ve seçicidir ve kendi stil ifadesini yansıtanları seçer. Kart ve nakit taşımak için küçük dikdörtgen katlanabilir aksesuar cüzdanlardır. Cüzdanlar, bir erkeğin kartlarını çıkarırken veya herhangi bir nakit ödeme yaparken onları seçtiği en önemli moda aksesuarlarından biridir. Bu yüzden cüzdanlar, kişi hakkında ustaca çok şey konuşur. Cüzdanlar görmezden gelinemez ve erkeklerin dünyasında çok önemli bir yer tutarlar..

Hindistan'da erkekler için farklı cüzdan türleri

Trendde Erkekler İçin En Yeni ve En İyi Markalı Cüzdan Modelleri:

Cüzdanlar olmazsa olmazlardan biridir ve bir erkek cüzdansız yapamaz. İşte kartlar, madeni paralar ve para için 25 basit ve Markalı erkek cüzdanının bir listesi.

1. Erkekler için Basit Cüzdanlar:

basit cüzdanlar

Günlük kullanım için sade deri cüzdanlar erkekler tarafından tercih edilmektedir. Temel cüzdanın amacı para, banka ve kredi kartları, kartvizitler vb. gibi temel şeyleri saklamaktır. Ayrıntılı değildirler ancak günlük kullanım için temel şeyleri tutmak için yeterlidirler. Kahverengi, siyah, gri vb. gibi çeşitli renklerde deriden yapılan cüzdanlar, genel kişiliği geliştirir ve aynı zamanda erkeklerin ihtiyaç duyduğu parayı taşıma amacına da hizmet eder..

2. Bifold Cüzdan Erkekler:

çift ​​katlı cüzdanlar

Bu aynı zamanda yaygın bir erkek cüzdanıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, ikiye katlanır ve para, kart, kağıt vb. depolayabilir. Erkekler için bu iki katlı cüzdanların kartları saklamak için ayrı yerleri vardır ve para için de bölünmüştür. Ayrıca, Ehliyet gibi önemli akıllı kartları saklamak için yuvalar vardır; Tanımlama amaçlı önemli olan PAN kartı vb. Kimlik belgesi taşımak çok önemlidir. Böylece çift katlı cüzdan düzenli, bakımlı ve depolanmış görünüyor.

3. Erkek Timsah Cüzdanları:

timsah-cüzdan

Pahalı ve lüks, bu timsah cüzdanlarını tanımlamanın mükemmel yolu olabilir. Orijinal timsah derisinden yapılmış bunlar mükemmellik için hazırlanmış ve bu nedenle bunlar lüks para klipleri olarak tanımlanabilir. Erkeklere yönelik bu pahalı cüzdanlarda hakiki timsah derisi ve gümüş, pirinç vb. tokalar da kullanılıyor. Bunun birçok kart yuvası, para yuvası, önemli belge tutucusu vb. vardır. En iyi hediye seçeneklerinden biridir ve bir erkeğin gardırobundaki değerli eşyalardan biridir..

4. Kartlar için Alüminyum Erkek Cüzdanları:

alüminyum cüzdanlar

Bunlar deri değil, alüminyumdan yapılmış son derece ince ve dayanıklı cüzdanlardır. Bu, normal cüzdanlar gibi değil, bir kitap gibi açılır. Suya dayanıklı ve dolayısıyla tercih edilen bu alüminyum cüzdanlar, kartları ve nakit paraları eşit olarak saklayabilir. Bunlar taşınırken hantal değildir ve şık görünümlüdür ancak çok fazla saklama alanına sahiptir. En az altı ila yedi yuva ile neredeyse tüm önemli kartlar ve nakit yeterince saklanabilir.

5. Erkekler için Üç Katlı Cüzdanlar:

üç katlı cüzdanlar

Daha fazla kart ve nakit parayı eşit olarak taşımak için tasarlanmış ince üç katlı tasarımlı deri erkek cüzdanıdır. Bu açılır ve iki katı vardır ve bu nedenle üç katlı adı vardır. Her iki bölmede de kartlar için çok sayıda yuva bulunur ve orta kısımda, kolay erişim ve kullanım için kimlik belgelerini saklamak için şeffaf bir kapak bulunur. Taşıması ve kullanımı rahat olan bu üç katlı cüzdan, birçok şeyi tek bir cüzdanda taşımak isteyenlerin amacına hizmet ediyor..

6. Erkekler için Göğüs Cebi Cüzdanları:

göğüs-cep-cüzdan

Bu göğüs cebi cüzdanı ön cebe sığar ve birçok şeyi saklamak için idealdir. Bunlar alışılmış, küçük dikdörtgen şekilli olanlar değil, uzunlukları uzamış ve genişlik kenarlarında daha kısadır. Bunun bir katı vardır ve kartları tutmak için çok sayıda yarıkla ve pasaport veya çekleri, uçak biletlerini vb. saklamak için başka bir tek büyük yarıkla açılır..

7. Erkekler için Küçük Cep Cüzdanları:

küçük cepli cüzdanlar

Bunlar, biraz nakit ve birkaç kart gibi birkaç minimal şeyi saklamak için küçük cep erkek cüzdanlarıdır. Bunlar küçük ve incedir ve bir cebe sığması kolaydır. Hacimli değildir ve bu nedenle ayak işlerini yaparken veya kısa mesafelere giderken taşımak için idealdir. Bunlar deriden yapılmış ve şık görünüyor ve amaca mükemmel bir şekilde hizmet ediyor. Bunlar da birçok farklı renkte mevcuttur.

Devamını oku> Erkekler ve Kadınlar İçin Küçük Cüzdanlar

8. Havalı Bilek Cüzdanları:

bilek cüzdanları

En eşsiz ama en kullanışlı cüzdanlar bu bilek cüzdanlarıdır. Sadece bileğe takılan deriden bir manşet bileziği gibi görünüyorlar. Bunlar, gizli bir fermuarın içinde nakit, anahtar, sağlık vb. Erkekler, bu erkek cüzdanlarının içinde nakit para, spor bandı, anahtar vb. saklayabilir, ancak aynı zamanda güvenli olabilir ve gerektiğinde kullanılabilir..

9. Erkeklerin Dar Kesim Ön Cep Cüzdanları:

slim-fit-ön cep-cüzdanlar

Dar kesim ön cepler, cüzdanda minimum eşya taşımak içindir. Nakit ve diğer kartlara daha kolay erişim için nakit taşınabilir veya ön tarafta tutulabilir. Bu sadece ön cebin boyutu ve şeklidir ve çok incedir. Ön ceplere, arka cepler yerine nakit para ve kartlar için kolayca erişilebilir. Böylece ön cepte bir cüzdan olması, yankesicilik riski olmadan eşyaları taşımak daha kolaydır. Daha az hacimli olması rahatlığı.

10. Anahtarlıklı En İyi Cüzdanlar:

anahtarlıklı cüzdanlar

Hakiki markalı deri cüzdanlar ayrıca anahtarları tutmak için şık bir anahtarlık ile birlikte gelir. Anahtarların ayrı tutulması gerekmez, sadece cüzdandaki bu tutucuya takılabilir. Cüzdan, nakit para ve kartlar için yeterli alana sahip iki katlı bir cüzdandır. Yani bu, depolama, kullanım ve güvenlik gibi birçok amaca hizmet eden çok amaçlı bir cüzdan olabilir..

11. Deri Çek Karnesi Cüzdanları:

deri-çek-cüzdanlar

Bu ideal olarak uygundur ve özellikle çek defterlerini taşımak için tasarlanmıştır. Çek defteri için yer ile birlikte, bir kalem tutacak yeri vardır ve ayrıca birkaç kart yuvası vardır. Bunlar, kahverengi veya siyah tonlarında veya diğer şık renklerde hakiki deriden yapılmıştır. Uzatılmış, bunlar çek defterleri tutmak içindir ve bu nedenle bu küçük normal cüzdanlar gibi değildir..

12. Erkekler için Madeni Para Cüzdanları:

bozuk para cüzdanları

Bunlar, sadece içinde bozuk para saklamak için tasarlanmış küçük, minicik deri erkek cüzdanlarıdır. Madeni paraları normal cüzdanlarda saklamak onları hantal ve ağır hale getirir. Yani ek bir madeni para cüzdanı, bir adamın madeni paraları saklamak istediği şeydir. Ayrıca madeni para çıkarmak daha kolay hale gelir ve madeni paralara kolayca erişilebilir. Bunlar çok daha küçük oldukları için normal bir cüzdan boyutunda bile değiller..

Devamını oku> Erkekler için Madeni Para Cüzdan Tasarımları

13. Bozuk Para Cüzdanlı Deri Cüzdan:

bozuk para cüzdanlı deri cüzdan

Muhteşem tonlarda sıradan deri cüzdanlar, genel kişiliğini tanımlayan bir erkek için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Deri cüzdanlar ayrıca üzerlerinde takılı bir bozuk para cüzdanı ile birlikte gelir. Toplamda, bunlar nakit, kart, kimlik belgeleri ve madeni paraları depolamak için bir tanedir. Bunlar son derece şık görünüyor ve moda endeksi yüksek ve en çok tercih edilen deri cüzdanlar.

14. Erkekler için Kimlik Cüzdanları:

kimlik cüzdanları

Birkaç kartı saklamak için, ancak esas olarak kimlik (kimlik) kartlarını saklamak için cüzdanlar bu kimlik cüzdanlarıdır. Bunlar, cüzdanın üst tarafında kimlik kartının takıp saklanabileceği şeffaf/yarı saydam bir kapağa sahiptir. Biri istediğinde kimliği cüzdandan tamamen çıkarmak yerine flaş etmek daha kolaydır. Bu da rahatlık açısından yüksek.

15. Erkekler için Seyahat Cüzdanları:

seyahat cüzdanları

Her erkeğin, tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayan özel bir seyahat cüzdanına ihtiyacı vardır. Erkekler, belgelerinin uygun şekilde düzenlenmesi ve sıralanması için buna ihtiyaç duyarlar. Bunlar, birçok modifikasyona sahip hakiki deri erkek cüzdanlarıdır. Bunlar, uluslararası kartları, forex kartlarını ve normal kartları taşımak için birçok kart yuvasına sahiptir. Ayrıca, bir kalem tutabilir, çek defterleri, biletler, kağıtlar vb. için yuvaları ve nakit para depolamak için yuvaları vardır. İçinde bir anahtarlık ile birlikte gelir.

16. Taksi Cüzdanları:

taksi cüzdanları

Bu, erkekler için en küçük minimalist cüzdanlardan biridir. Deriden yapılan bu çantalarda nakit para, madeni para, fatura vb. taşımak için poşetler ve önemli evrakları koymak için de gizli bir kese bulunur. Gizli kese, bu konuda herhangi bir şeyi gizlemek için kullanılabilir. Erkekler bunu cüzdanın boyutu ve hizmet ettiği daha büyük amaçlar için severler. Bu, ne daha fazla ne de daha az ihtiyaç duyulan şeydir, ancak her şeyi küçük bir cüzdanda saklamak için mükemmeldir..

17. Erkekler için Cep Telefonu Cüzdanları:

cep telefonu-cüzdanları

Bu, iki katlı bir cüzdan gibidir, ancak ortasında bir kapak ve düğmeler vardır. Kartlar için çok sayıda kapakları ve cep telefonu için ayrılmış ayrı bir alanı var. Cep telefonu herhangi bir güçlük çekmeden cüzdanın içinde düzgün bir şekilde tutulabilir ve nakit ve kart alanı ayrıldığı için bir cep telefonu kolayca yönetilebilir. Bunlar çantada saklanabilir veya bir debriyaj telefon kılıfı olabilir. Bunlar uzundur ve bu nedenle büyük büyük cep telefonlarını bile tutabilir.

18. Boyun Erkek Cüzdanları:

boyun cüzdanları

Boyun cüzdanları, sık seyahat eden veya seyahat etmeyi ve yerleri keşfetmeyi seven erkekler arasında popülerdir. Cüzdan kemer gibi bir ipe takılır ve boyuna takılabilir. Nakit, kart, pasaport, çek vb. saklamak için ayrı kapakları ve keseleri vardır. Bu ayrıca kolay erişim için kimlik belgelerini saklamak için şeffaf bir keseye sahiptir. Sorunsuz seyahat etmeyi seven erkeklerin kesinlikle bu boyun cüzdanına ihtiyacı var.

19. Velcro Naylon Cüzdan:

cırt-naylon-cüzdan

Naylon Erkek cüzdanları, suya dayanıklı olmaları ve cüzdanı kapatmak için cırt cırtlı olmaları nedeniyle modadır. Bunlar iki katlı veya üç katlı bile olabilir ve kartlar ve nakit para için kapaklara ve torbalara sahip olabilir. Çeşitli renklerde gelirler ve gençler ve gençler tarafından en iyi şekilde sergilenirler. Bu havalı naylon cüzdanları kullanarak havalı bölümlerini artırabilirler. Cüzdanın kolayca yırtılmaması için kenarlarında bir para çekme var. Bunlar ayrıca uzun ömürlü ve yeterince dayanıklıdır ve deri cüzdanlara kıyasla bakım gerektirmez.

20. Erkekler için Paslanmaz Çelik Cüzdanlar:

paslanmaz çelik cüzdanlar

Erkekler için bu paslanmaz çelik cüzdanlar klas ve moda patlaması yaşıyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilen bu cüzdanlar, tüm cüzdanlar arasında en dayanıklı olanıdır ve deriye tercih edilir. Deri bazen yüksek bakım gerektirir ve bu nedenle erkekler de bu şık cüzdanlara geçer. Kartlar, nakit para ve madeni paralar için yuvaları var ve aynı zamanda şıklar.

21. RFID Erkek Güvenlik Cüzdanları:

rfid-güvenlik-cüzdanları

RFID, kişisel eşyalara çipler ve etiketler ekleyerek kişisel ve güvenli bilgileri korumak için kullanılan Radyo frekansı tanımlamasıdır. RFID korumalı deri cüzdanlar, erkekler tarafından kişisel bilgi ve belgelerin korunması için kullanılmaktadır. Normal deri iki katlı ve üç katlı cüzdanlar RFID etiketli olabilir ve güvenlik cüzdanı olarak ikiye katlanabilir, böylece tüm hırsızlık olasılıklarını önler.

22. En İyi Sihirli Cüzdanlar:

sihirli cüzdanlar

Bunlar güzel, benzersiz cüzdanlar, gerçekten de sihirli cüzdanlar. Bunlar son derece şık ve incedir ve biri kartlar için diğeri nakit için olmak üzere iki parçaya sahiptir. Nakit para alanında, nakit güvenliğini sağlamak için bir çapraz kayış ve kartları ve kimlik belgelerini tutmak için iki dikey kayış bulunur. Görünüşü nedeniyle, aslında bir cüzdan olduğu ve dolayısıyla sihirli cüzdanlar olduğu konusunda yanlış yönlendirilir. Bu cüzdanlar aslında evde de yapılabilir. Erkekler bunları küçük kullanım aktiviteleri için kullanır.

23. Erkek Kemer Cüzdanları:

kemer cüzdanları

Cüzdanı kemere sabitlemek, gerekli tüm eşyaları aynı anda tek bir yerde taşımanın en iyi yoludur. Bunlar ayrıca pantolonun içine güvenle gizlenebilir. Kartlar, pasaportlar, nakit para, çekler, anahtarlar, kimlik kartları vb. için ayrı yuvaları ve alanları vardır. Herkesin aynı anda çoğu şeyi taşımak için ihtiyaç duyduğu tek cüzdandır. Bunlar çoğunlukla sadece kalıcılık ve dayanıklılık için hakiki deriden yapılmıştır..

24. Havalı Kredi Kartı Cüzdanları:

kredi kartı-cüzdanları

Yalnızca kredi ve banka kartlarını saklamak için özel olarak, bunlar kolay arama ve erişim için tüm plastik parayı tek bir yerde saklamak için mükemmeldir. Bunlar deriden yapılmıştır ve kartları saklamak için birçok plastik veya deri yarığa sahiptir. Çok kompaktlar ve sadece bir kredi kartı boyutundalar..

25. Titanyum Cüzdan Erkekler:

titanyum cüzdanlar

Bunlar erkekler için en klas cüzdanlar. Bunlar titanyumdan yapılmıştır ve iki metal levhaya sahiptir ve nakit para ve kartlar bu levhalar arasında saklanır. Titanyumun klasik rengi, bir erkeğin sınıfını ve kişiliğini yansıtır. Ortada bir erkeğin parmağını kaydırıp kapağı çıkarabileceği ve gerekli şeyleri çıkarabileceği bir oyuk vardır..

Moda, birçok aksesuarla eş anlamlı hale geldi. Cüzdan tüm parayı, kartları vb. saklar ve son derece önemlidir. Kaliteli ve iyi yapılmış cüzdanlar, bir erkeğin değerli eşyalarından biridir. Bir erkek için günlük aktiviteler için çok gerekli hale geldiler. İhtiyaca göre iyi, markalı bir cüzdan taşımak, aynı zamanda bir erkeğin kişiliğini de vurgular. Sessizce bir adam hakkında çok şey konuşurlar. Bu güzel, şık cüzdanlarla hava atın ve kalıcı bir izlenim yaratın.