İlk cüzdanlar sadece nakit ve madeni para taşıdıkları için ipli idi. Bu cüzdanlar kemerlerine bağlıydı. Cüzdan, nakit ve madeni paraları saklamak için kullanılan küçük bir araçtır. Genellikle cep boyutundadır. Son zamanlarda nakit de dahil olmak üzere birçok başka eşya kredi kartları, kimlik kartları, ehliyet vb. gibi bir cüzdanda saklanır. Genellikle deri veya kumaştan yapılır. Eskiden sadece erkekler cüzdan, kadınlar cüzdan kullanırdı. Günümüzde cüzdanın kadın versiyonu ortaya çıktı. Kadınlar cüzdanları çantaların içinde taşır.

Modadaki Bay ve Bayanlar İçin En Son ve Şık Renkli Cüzdan Tasarımları:

İlk 9 renkli cüzdana bakalım.

1. Paslanmaz Çelik Gümüş Siyah Cüzdan:

renkli cüzdanlar

Bu İnanılmaz Paslanmaz Çelik Cüzdan, kredi kartlarını taşımak için mükemmeldir. Kredi kartlarının hırsızlığa karşı korunmasına yardımcı olan bir RFID Koruması ile birlikte gelir. 3 kredi kartı yuvası ve bir kimlik penceresi vardır.

2. Kadınların Pembe Orta Boy Cüzdanı:

Kadın Pembe Orta Boy Cüzdan

Bu pembe şık cüzdan şık ve modaya uygun. Bir kadının günlük ihtiyaçlarını (nakit, kimlik kartları, kredi kartları vb.) taşımak için geniş alana sahiptir. Bu cüzdan su geçirmez ve uzun ömürlüdür..

3. Renkli Baskılı Cüzdan:

Renkli Baskılı Cüzdan

Baskılı cüzdan, İki adet fermuarlı cebi vardır ve kredi kartı ve bozuk para tutabilir. Bu cüzdan şımarık ve sevimli – üniversite gençleri tarafından kesin bir yakalama. Ayrıca alışveriş yaparken tutmanıza yardımcı olan bir bilekliğe sahiptir..

4. Kadın Kozmetik Siyah Gezgin Cüzdanı:

Kadın Kozmetik Siyah Gezgin Cüzdanı

Kozmetik olmadan seyahat edemeyecekleri için kadınlar için özel olarak yapılmış harika bir cüzdan. Mücevher, kozmetik ve banyo malzemelerini tek bir cüzdanda taşımak için Roll n Go tipi bir cüzdandır. Tüm bunları taşımasına rağmen hantal değildir. Tüm eşyalarınızı taşımak için 4 adet fermuarlı bölmesi vardır. Aynı zamanda asma halkasına sahiptir ve tüm kadınların olmazsa olmazı olan çıtçıt kapamalı bir cüzdana katlanabilir..

5. Çok Renkli Etnik Stil Cüzdanı:

Çok Renkli Etnik Tarzı Cüzdan

Bu etnik el işlemeli bir cüzdan. 2 adet fermuarlıdır. Bu cüzdanlar sari, renkli bir lehenga veya modaya uygun Kurtis olsun, herhangi bir etnik giyim ile uyumludur. Bu cüzdan her kızın dolabında bulunmalı.

6. Kadınların Koyu Pembe Deri Madeni Para Mini Cüzdanı:

Kadın Koyu Pembe Deri Madeni Para Mini Cüzdan

Bu cüzdan, basitliğin yanı sıra faydayı da tanımlar. Nakit, kart ve madeni para da tutabilir. Çift katlı bir türdür. Ve tüm materyallere kolayca erişilebilir. Hiçbir şeyin düşmemesini sağlamak için cüzdanı kapatmak için bir fermuar var. Ayrıca dekorasyon için çıkarılabilir sevimli bir püskül kayışı vardır..

7. Erkeklere Özel Kahverengi Renk Cüzdanı:

Erkek Özel Kahverengi Cüzdan

Erkekler için benzersiz bir cüzdan, dışına basılmış 100 ABD Doları tutarındaki banknot görüntüsüne sahiptir. Bu cüzdan kahverenginin iki tonunda gelir. Suni deriden yapılmıştır. Bu cüzdanda yaklaşık 5 kart ve nakit para için yer var.

8. Kart Sahibinin Taba İnce Cüzdanı:

Kartlık Taba İnce Cüzdan

Bu cüzdan hakiki deriden yapılmıştır ve yüksek kaliteli malzemesi sayesinde güçlü bir dayanıklılığa sahiptir. Kartlar için 6 ila 7 yuvaya sahiptir. Orta bölme fermuarlıdır. Cüzdanı hantal hale getirmeden birçok malzeme taşınabilir. Ayrıca hırsızlığı önlemek için bir RFID engelleme özelliğine sahiptir..

9. Kahverengi Yumuşak Üç Katlı Cüzdan:

Kahverengi Yumuşak Üç Katlı Cüzdan

Bu cüzdan sınıfı ve stili temsil eder. Koyu deriden yapılmıştır ve içi güzel bir desene sahiptir. Kredi kartları için 8 yuvaya, kimlik için 3 pencereye sahiptir. Ayrıca notlar için 2 bölmeye ve çıtçıtlı bir bozuk para cebine sahiptir. Anahtarlar için ek fermuarlı bölme yapılmış, kontrast renkli üst dikişler güzelliğine katkıda bulunuyor..

Günümüzün cüzdanları çeşitli stil ve malzemelerle gelir. Yıkanabilir, su geçirmez, hırsızlığa dayanıklı, sade, neon, desenli ve skinny gibi çeşitler ön plana çıktı. Ayrıca çek defterlerimizi tutmak için tasarlanmış çek defteri cüzdanları da bulunmaktadır. Online alışveriş seçeneği ile bütçenize göre kontrol edebilirsiniz. Kişiliğinize uygun geniş bir renk cüzdan koleksiyonundan seçim yapın.