Ar norite pradėti 3 dienų detoksikacijos dietą, bet neturite daug informacijos? Nesijaudink! Mes esame čia, kad padėtume jums. Detoksikacija neturi būti niūrus darbas. Paprasta valymo programa gali pakelti jūsų energiją, sustiprinti imuninę sistemą ir suteikti jums sveikų būdų gyventi visus metus. Mini detoksikacija gali sukurti kūną ilgalaikei dietai, greitai arba kaip tinkamo gyvenimo būdo dalis. 3 dienų detoksikacijos planas dažnai skiriasi, pradedant visomis maisto valymo dietomis, baigiant sulčių skalavimu ir 3 dienų badavimu vandeniu. Taigi, šiuo metu šiame straipsnyje mes jums pasakysime apie 3 dienų detoksikacijos dietą.

3 dienų detoksikacijos dieta

Detoksikacija yra nepriekaištingai natūralus procesas – iš tikrųjų jūsų kūnas anksčiau detoksikuoja savo verslą. Turite žinoti, kad į maistą ir gėrimus mes įtraukiame tiek daug tokių komponentų, kurie kenkia mūsų organizmui. Jūsų detoksikacijos planas turi išlaikyti organus ir sistemas, kurios tikrai neutralizuoja ir pašalina toksinus. Šios programos tikslas yra pašalinti laisvuosius radikalus ir teršalus, kurie aktyvina mūsų kūno sistemas. Be to, tiems, kurie niekada neplovė ir nevalgė, trijų dienų valymas yra saugus. Rūpindamiesi 3 dienų detoksikacijos dietos programa, galite padidinti energijos lygį ir apsaugoti kūno sistemas. Dėl to kūnas jaučiasi nekenksmingas, lengvas ir tinkamas.

3 dienų detoksikacijos dieta:

Žemiau mes paminėjome visą informaciją apie 3 dienų detoksikacijos dietos planą ir jie yra tokie;

1. 1 diena:

Pusryčiai:

sodo šviežių vaisių salotos su lengvu jogurtu ir avižomis.

Pietūs:

striukės bulvės su tuno ir saldžiųjų kukurūzų mišiniu, patiekiamos su jogurtu ir salotomis

Užkandis:

sauja nesūdytų riešutų ar moliūgų sėklų.

Vakarienė:

Saldžiarūgštį pakepinkite su ryžiais. Išbandykite šviežių daržovių, tokių kaip svogūnai, pipirai, saldūs kukurūzai ir grybai, mišinį. Supjaustykite juos, o tada padidinkite kai kuriuos konservuotus: ananasus, pomidorus, pomidorų pastą. Sumaišykite juos visus, tada įpilkite medaus ir baltojo vyno acto. Užvirkite ir virkite, kol padažas sustings. Galite papuošti rudaisiais ryžiais.

2. 2 diena:

Pusryčiai:

Natūralus muslis, pagamintas iš avižų, sėklų, riešutų ir džiovintų vaisių, patiekiamas su lengvu jogurtu.

Pietūs:

pasigaminkite ką nors namuose: gvakamolę iš avokado, citrinos sulčių, šviežių čili, pomidorų ir česnako. Papuoškite šviežių daržovių salotomis

Užkandis:

100 g paprasto spragėsio.

Vakarienė:

Bulvių ir pupelių puodas. Paimkite keptuvę ir ištuštinkite vieną šaukštą alyvuogių aliejaus. Jame pakepinkite šiek tiek česnako, tada sudėkite į daržoves, pavyzdžiui, svogūnus, morkas ir. nekepkite per ilgai. Kai bus auksinė, įpilkite kubeliais pjaustytų bulvių ir pakepinkite dar kelias minutes. Pagerinkite šviežių daržovių sultinį, juoduosius pipirus ir pupeles. Nesvarbu, kokio tipo, svarbu tik tai, ar jums patinka. Virkite ir troškinkite, kol užkeps.

3. 3 diena:

Pusryčiai:

Košė paruošta vandeniu, pasaldinta medumi ir padengta lengvu jogurtu. Bananų griežinėliai

Pietūs:

naminis tzatziki. Sumaišykite natūralų jogurtą, česnaką, agurkų ir citrinų sultis, padėkite daržovių salotas ir avižinius pyragus.

Užkandis:

100 g šviežių miško vaisių, pavyzdžiui, aviečių, mėlynių, gervuogių ir braškių.

Vakarienė:

Perkaitinta lašiša su uždengta bulve. Iškepkite lašišos filė ir padėkite ant striukės bulvių bei garintų daržovių ar salotų salotų.

Pasibaigus dietai, iš naujo paleiskite gerą valgymo įprotį ir fizinį judėjimą, kad galėtumėte mylėti sveiką gyvenimą. Šios programos tikslas yra pašalinti laisvuosius radikalus ir toksinus, kurie sukelia problemų įvairioms mūsų kūno sistemoms. 3 dienų detoksikacijos dieta tikrai yra viena iš įvairių valymo programų rūšių, kurias galima gauti.

3 dienų Detox dietos privalumai:

  • Peržiūrėkite šarminę pusiausvyrą savo kūne.
  • Augti savo energijai ir galiai.
  • Sumažėjęs cholesterolio kiekis ir kraujospūdis.
  • Geresnis psichinis aiškumas.
  • Jūsų odos stangrinimas.

Taigi, tai yra 3 dienų detoksikacijos dieta ir tikiuosi, kad jums patiks šis straipsnis ir jis bus informatyvus. Išlaikyk gerą formą!