Kaip dažnai norėjome nesportuoti sporto salėje, bet svajojome numesti papildomų kilogramų? Kaip dažnai mes nuolat treniruojamės ir vis tiek nepasiekiame suploto pilvuko, kurį matome tuose mados žurnalų puslapiuose? Ar manote, kad jūsų mėgstamiausia aktorė gavo tokį pilvą? Kaip žmonės, mes nenorime laukti kantrybės. Šiame gyvo ir greito gyvenimo pasaulyje viskas turi būti akimirksniu, taip pat ir svorio metimas.

Dieta norint greitai numesti svorio

Mes visi stengėmės maksimaliai pasportuoti, tačiau tai niekada nebus sėkminga, jei ir toliau vartosime maisto produktus, kurie kenkia mūsų organizmui. Taip treniruotės valandos sunkios sumaišties tampa bergždžios. Taigi pirmas žingsnis norint greitai numesti svorio yra savikontrolė. Kitą kartą eidami pro greito maisto parduotuvę, nesisukite ir nežiūrėkite atgal. Sunkiai dirbant kūnui, reikia būti atsargiems su maistu, kurį jis suvartoja, kai kurie iš jų yra greito maisto, greito maisto ar greito sumuštinio su majonezu.

Greito svorio metimo dietos planas:

Ką vartoti?

Viena iš svarbiausių dietų yra baltyminiai produktai, kurie iš esmės yra mėsa, žuvis ir kiaušiniai. Yra žinoma, kad baltymai padidina sotumą, o tai yra pasitenkinimas po sočio valgio. Baltymai taip pat padeda sudeginti kalorijas, taigi tai reiškia, kad vartojant daug baltymų turintį maistą gali atsirasti sotumo jausmas, sudeginamos kalorijos ir sumažėja alkis.

Šokolado mėgėjai tikrai turėtų pasirinkti šią dietą, nes mitas apie tai, kad reikia daugiau šokolado ir tampa nutukęs, yra sulaužytas. Kakava padeda atsikratyti papildomų svarų. Juose yra daugiau fenolinių antioksidantų nei bet kuriame kitame maiste. Tačiau kakava veikia kitaip. Žinoma, kad kakava, be afrodiziako, sukelia nuotaikos svyravimus ir sotumo jausmą, o tai yra viena iš priežasčių, kodėl tai laikoma greitu dietiniu maistu.

Salotos niekada nepraranda savo svarbos metant svorį, taigi ir pluošto. Šimtmečius žmonės atsisakė pageidaujamo maisto, svoriui palaikyti jį pakeitė salotomis. Įrodyta, kad pluoštai gali turėti teigiamų svorio pokyčių, todėl salotos, kuriose yra žalumynų, morkų ir pomidorų, turėtų būti kasdienybė.

Vitaminas C taip pat yra geras svorio metimo šaltinis. Tyrimai rodo, kad žmonės, kuriems trūksta vitamino C, yra labiau riebūs nei žmonės, kurie yra prisotinti. Todėl vaisiai ir daržovės, kuriuose gausu vitamino C, turėtų būti įtraukti į privalomą sąrašą.

Gudrus partijos ingredientas yra actas. Jis turi savybę priversti jus jaustis sotiems ir prisotintiems. Remiantis tyrimais, actas gali sumažinti valgio glikeminį poveikį.

Natūralus saldiklis, pavyzdžiui, medus, taip pat gali padėti numesti svorio. Štai kodėl visos svorio metimo procedūros seka Luko šiltą vandenį ryte kartu su kalkėmis ir medumi.

Obuolis per dieną ne tik neleidžia gydytojui, bet ir svoriui. Obuolių antioksidantai padeda išvengti metabolinio sindromo.

Kai kurie kiti pilvo plokštumos, kurių rezultatas garantuotas, yra bet kokiu būdu virti bet kokios rūšies lęšiai. Tai padeda išvengti insulino šuolio, kuris mūsų kūne sukuria daugiau riebalų. Tada yra mėlynių, granatų, jogurto, avokado, sardinių ir daug kitų.

Tačiau nieko svarbaus negalima pasiekti iš greitos dietos, todėl, kaip ir viskas, taip pat yra privalumų ir trūkumų.