tyrės dieta

Kas tai?

Prisiminkite laiką, kai grįžome iš odontologo su ištrauktu dantimi. Prisiminkite, kaip mūsų motinos kada nors tyliai virdavo mums išlydytą maistą. Tai gryninto maisto rūšis. Išgrynintas maistas yra viskas, kas yra tyrės pavidalo. Tai nėra bet koks tekantis skystis ir nėra laikomas kietu. Jis turi pastos konsistencijos arba pudingo konsistencijos, specialiai naudojamas pacientams, turintiems dantų problemų. Dabar, kai tai įtraukta į dietą, rezultatas yra tyrės dieta.

Kaip mus veikia išgryninta dieta?

Ši dieta iš pradžių buvo naudojama pacientams ir žmonėms, kurie negali tinkamai valgyti ar kramtyti. Maistas, kurį vartojame, patiria dezintegracijos procesą, kol galiausiai yra pakankamai sklandus, kad galėtume jį nuryti. Šiais laikais tai gali būti naudojama kaip dieta. Šis maistas yra labai naudingas, kai kam nors kyla problemų virškinant kietą maistinę medžiagą. Po bet kokios operacijos arba prieš vieną, norint geriau virškinti, pacientams duodamas tyrės formos maistas. Tada kyla dantų problemų. Dažnai dėl vėžio gali kilti rijimo problemų. Visa tai pasirūpina tyrės formato maistu. Tai taip pat yra geras būdas numesti svorio.

Reikalingi esminiai dalykai:

Kai kurie maisto produktai, naudojami grynintoje mityboje, yra šie:

Bet koks virtas maistas. Paprasti ryžiai, sutepti ghee, o gal ir su lęšiais, suteikiantys skonio. Daržovės ir vaisiai, švieži ir traškūs, taip pat gali būti naudojami kaip tyrė. Yra paprastų vaisių, tokių kaip bananai ar avokadai, mangai ir apelsinai. Tada yra vaisių ar daržovių, tokių kaip morkos, pupelės ar žirniai, bulvės, obuoliai, kriaušės ir kt., Kurių išorinė odelė kieta, todėl juos reikia nulupti, virti garuose ir sutrinti, kol susidarys tyrė..

Šios dietos metu bet koks skystis ir gėrimai yra laisvai leidžiami. Kadangi nėra kieto produkto, šios dietos kalorijų kiekis yra mažas. Norėdami tai padaryti, galite naudoti daug kalorijų turinčius skysčius, tokius kaip pienas ir pieno produktai, pvz., Kokteiliai ar pieno kokteiliai, arba grynus vaisių kokteilius, jogurtus ir sultis bei įprastą arbatą ir kavą. Tada yra gatavų rinkoje esančių baltymų miltelių, kuriuos galima įpilti su pienu ar bet kokia skysta forma, kad tuo pačiu metu būtų suteiktas papildomas skonis ir mityba.

Taip pat nereikėtų pamiršti mėsos ir žuvies mitybos, todėl net ir tai galima pateikti tyrės pavidalu. Kadangi mėsa ar žuvis yra kietos medžiagos, juos reikia virti tiek, kad jie suskaidytų ir susimaišytų beveik su sultiniu, o tada sutirštinti ir išvalyti. Bet kokios rūšies mėsa, būtent kumpis, jautiena, tunas, vištiena, kiaušinis, sūris, sviestas, viską galima sutrinti arba pridėti prie esamos tyrės, kad būtų daugiau energijos.

Į tyrę dietą taip pat gali būti krakmolo duonos ir grūdų. Jie turi būti sumaišyti iki smulkios konsistencijos, kol pasidarys lygi, tada suvartoti arba dar kartą sumaišyti su kažkuo kitu. Avižiniai dribsniai yra dar vienas iš tyrės stebuklų, kurie gali nudžiuginti jūsų virškinimo problemas. Tada yra virtų javų, tokių kaip ryžių grietinėlė arba kviečių grietinėlė, kurie taip pat gali būti naudojami kaip dietos dalis.

Kaip pasiruošti?

Geriausias būdas paruošti tyrę – procesorius arba bet koks rankinis mišinys. Paprastai rankinės pastangos nėra vertinamos, nes sviesto vientisos konsistencijos sunku pasiekti tam tikru kiekiu maisto tik rankomis. Todėl paprastas maišytuvas ar virtuvinis kombainas gali padėti tonui. Kad šis procesas būtų daug sklandesnis, reikia pašalinti iš kūno daržovių ar vaisių žieveles, priklausomai nuo to, kas maišoma..

Kalbant apie žuvį ar mėsą, prieš galutinį maišymą reikia kruopščiai išpešti sausus kaulus ar smulkius žuvies kaulus. Tas pats pasakytina apie sėklas, tokias kaip mangai, apelsinai ar citrinos.

Vienintelis trūkumas yra tai, kad tyrės maistas atrodo nepatrauklus akims, o gal ir liežuviui. Taip pat tyrės pavidalo maistas praranda drėgmę ar skonį. Tada yra tokių maisto produktų kaip riešutai ir tam tikros storos mėsos mėsa, kurių negalima tyrinti, todėl jie turi būti išbraukti iš sąrašo. Išskyrus šiuos tyrės maisto produktus, yra gana geras maisto vartojimo būdas.