Ar antsvoris jus labai apkrauna? Ar pastebite dažną energijos lygio kritimą? Ar jus kankina nepasitikėjimas savimi ir depresija dėl antsvorio? Tada, užuot jaustis nusiminusi, galite pasirinkti Isagenix dietą. Šios dietos tikslas nėra tik numesti svorio.

Ši dieta taip pat skirta detoksikuoti ir išvalyti visas jūsų kūno priemaišas. Kartu su valymu ir detoksikacija dieta taip pat siekiama pakeisti jūsų kūną būtinomis maistinėmis medžiagomis, mineralais ir vitaminais, kurie suteiktų jums sveikesnį gyvenimą. Kasdien susiduriate su įvairių rūšių toksinais. Dėl įtempto ir įtempto gyvenimo neįmanoma susikoncentruoti į ilgalaikę dietą. Taigi, pasirinkus lengvą „Isagenix“ dietą trumpesniam laikotarpiui, galite išlikti sveiki.

„Isagenix“ dietos planas ir kaip jis veikia

Kas yra Isagenix dieta?

„Isagenix“ dietos programa iš esmės yra trumpalaikė dieta, kuri gali trukti nuo 9 dienų iki 30 dienų. Šis dietos planas susideda iš Isagenix dietinių kokteilių, kurie padeda išvalyti kūną nuo nešvarumų ir tuo pačiu pakeičia kūno nešvarumus būtinomis maistinėmis medžiagomis.

„Isagenix“ dietos privalumai:

Dietos pabaigoje jausitės energingas, atjaunėjęs ir sveikesnis. Turėsite geresnį raumenų tonusą ir aiškesnį odos toną. Dieta leidžia kontroliuoti savo svorį ir sveikatą. Galėsite atsispirti potraukiui tų kenksmingų maisto produktų, kurie iki šiol buvo jūsų pagrindinė dieta. Dieta padeda sumažinti potraukį ir sustiprina jūsų motyvaciją laikytis programos. Visi „Isagenix“ produktai yra labai saugūs ir veiksmingi mažinant asmens svorį.

„Isagenix“ dieta suteikia papildomos naudos moterims:

Moterys yra labiau linkusios į ligas, nes jose yra cheminių medžiagų, kurios kasdien odoje įsigeria. Be išorinio toksinų ir nuodų patekimo, moterys, kaip ir visi kiti, taip pat vartoja maistą, kuriame yra cheminių medžiagų. Tai žuvis, mėsa, vaisiai, daržovės, gėrimai ir kiti. Siekdamas apsaugoti organizmą nuo šių toksinų, žmogaus organizmas gamina riebalus. Taigi, kai jūsų kūnas pradės valyti nešvarumus, jam nereikės gaminti tokio kiekio riebalų, kad būtų galima kovoti su nuodais. Taigi, „Isagenix“ produktų naudojimas padeda organizmui mesti svorį.

Patarimai, kurių reikia laikytis rengiant „Isagenix“ maitinimo planą:

1. Visą programos laiką gerkite daug vandens

2. Laikykitės tvarkaraščio ir įsitikinkite, kad sekate „Isagenix“ planuotoją

3. Pageidautina užkandžiauti tik „Isagenix“ užkandžiais, pvz., „E-shot“, kad užpildytumėte mažus alkio skausmus

4. Venkite greito maisto ar konservuotų sulčių ir laikykitės plano

Programos ir proceso trukmė:

„Isagenix“ dietos programos galima laikytis nuo savaitės iki mėnesio. Ji netgi siūlo valymo dieną, kurioje galite sekti vienos dienos planą, kad detoksikuotumėte savo kūną.

Jei planuojate laikytis 30 dienų dietos, čia yra produktų, kuriuos rasite pakuotėje, sąrašas:

  • 4 IsaLean purtymai
  • 2 Valykite visą gyvenimą
  • 1 „Isagenix“ užkandžiai
  • 1 natūralus greitintuvas
  • 4 hidratinės lazdelės
  • 1 IsaFlush
  • 1 „Iconix Supreme“
  • 1 Mokomoji knygelė

Procedūra:

„Isagenix“ dietos kokteiliai:

„Isagenix“ dietiniuose kokteiliuose yra reikiamas baltymų, angliavandenių, būtinų vitaminų ir mineralų kiekis. Jie yra pakaitiniai kokteiliai ir yra tinkami jūsų kūno poreikiams patenkinti.

Žmonėms, kurie nori valgyti ką nors kartu su kokteiliais, galima užkandžiauti ribotu kiekiu riešutų arba ne daugiau kaip 2 virtų kiaušinių baltymų.

Štai Isagenix purtymo dietos plano pavyzdys:

1. Pradėkite dieną nuo stiklinės šilto kalkių vandens

2. Papusryčiaukite „Isagenix Ionix Supreme“ ir „IsaLeanShake“

3. Tarp jų turėkite daržovių, riešutų ir „Isagenix“ užkandžių

4. Ar „IsaLean Shake“ vakarienei

Ką valgyti ir ko vengti:

Čia yra maisto produktų, kuriuos galite valgyti šios programos metu, sąrašas:

1. Daržovės, tokios kaip morkos, Briuselio kopūstai, brokoliai, pupelės, bulvės, špinatai, moliūgai, svogūnai, česnakai, imbieras, moliūgai ir žirniai

2. Vaisiai: obuoliai, apelsinai, liepos, gvajavos, uogos, arbūzas, muskuso melionas, kivi, vynuogės, persikas

3. Pieno produktai – ribotas kiekis neriebaus pieno, jogurto, sūrio ir sviesto

4. Džiovintos žolelės

5. Lęšiai

6. Šviežios vaisių ir daržovių sultys, kokosų vanduo

7. Ribotas kiekis alyvuogių aliejaus

8. Daugiagrūdė arba kviečių duona

9. Ne daugiau kaip du kiaušinių baltymai per dieną

Pasakykite NE šiems dalykams:

1. Greitas maistas

2. Kepiniai ir kepiniai

3. Sveiki, riebus ir aštrus maistas

4. Mėsa kaip jautiena, kalakutiena, kiauliena

5. Saldainiai ir cukrus

„Isagenix“ dietinis produktas

„Isagenix“ dieta pateikiama dėžutėje. Norėdami įsigyti šį produktą, neturite gaišti laiko universalinėje parduotuvėje. Produktą galite nusipirkti internetu iš patikimų mažmenininkų ir sumokėti naudodami kredito ar debeto kortelę. Produktas bus pristatytas iki jūsų slenksčio. Produkto viduje yra paruoštas naudoti butelis su aiškiomis naudojimo instrukcijomis. Taip pat galite pažymėti pasiektą pažangą. Dėžutėje taip pat yra DVD, kurį galite žiūrėti. Bendrovė suteikia pinigų grąžinimo garantiją, todėl neturite dėl ko jaudintis.

Isagenix dietos šalutinis poveikis:

Nors pranešama, kad dietos programa yra saugi ir neturi jokio grėsmingo šalutinio poveikio, prieš bandant ją svarbu suprasti galimus padarinius:

1. Laktozės netoleravimas: kokteiliuose esantis pienas ir išrūgų baltymai gali sukelti alergines reakcijas žmonėms, netoleruojantiems laktozės.

2. Baltymų perdozavimas dietoje gali sukelti virškinimo sutrikimus, sukeliančius viduriavimą

3. Nevalgyti gerai tarp kiekvieno valgio ir klestėti tik purtant, gali sukelti pykinimą, svaigulį

4. Dėl didelio baltymų kiekio dietoje jūsų inkstai gali ištverti pakankamai vandens, kuris nėra suvartojamas per dieną

5. Pasilepinimas sočiu maistu ir mitybos plano laikymasis gali lemti svorio padidėjimą

Galite pasirinkti šį paprastą metodą ir pritaikyti jį savo gyvenime. Iš dietos galite gauti daug privalumų, kurie padėtų jums pasiekti ilgalaikius tikslus ir visiškai pakeisti gyvenimo būdą. Suteikite savo kūnui tokį skanėstą, kokio jis tikrai nusipelno!