Atėjus pavasariui, madingų drabužių paieška visada yra moterų ir jaunų merginų sąraše. Parodydami savo kulkšnis, į kurį pirmiausia atkreipiamas dėmesys pavasarį ar vasarą. Džinsai yra mėgstamiausia medžiaga drabužiams, susijusiems su moterimis ir pasipuošimu. Kiekviena kojos forma nusipelno savo apnuoginimo stiliaus, dėvint tinkamą „Cropped Jean“, kuris yra labai paklausus bet kurioje mažmeninės prekybos parduotuvėje.

Naujos išvaizdos moteriški džinsai

„Capri“ džinsų apranga moterims:

Kiekviena kulkšnies rūšis, nesvarbu, ar tai būtų kulkšnies, ar V formos, ar tiesi koja, nusipelno savo kirpimo arba vadina ją „Capri“ kelnėmis. Čia yra 9 geriausi apkarpyti džinsai, padedantys apsipirkti ir parodyti gražias kojas!!

1. „Capris“ tiesiai virš kulkšnies:

„Capris“ Virš kulkšnies

Šio tipo džinsai geriausiai tinka stipresniems ir raumeningiems veršeliams, paprastai vadinamiems futbolo kojomis. Apkarpytas džinsas virš kulkšnių bus per griežtas blauzdos srityje dėl suapvalintos storos srities, o apkarpytas džinsas, kuris yra tiesiai virš kulkšnies, puikiai tinka tiesiai ir aštriai.

2. Dvi trečiosios Kaprio:

Dvi trečiosios Kaprio

Apt už plonas, ilgas galūnes, vadinamas ilgomis ir lieknomis kojomis. Maža diferenciacija matoma žemiau kelio srities, kuri yra šiek tiek suapvalinta, tačiau apskritai atrodo, kad koja atrodo ilga, o apačia siaurėjanti į mąstančią kulkšnį. Šio tipo kūnui rekomenduojama du trečdaliai Kaprio. Kadangi nėra pastebimos kreivės, didelis derlius taip pat gali būti laikomas plokščia sandala.

3. Žemas čiurnos Jean:

Žemai ant Ankle Jean

Kai blauzdos ir kulkšnies plotis yra maždaug vienodi, kirptas džinsas, kuris yra žemas kulkšnies lygyje, siūlomas aukštu kulnu, kad išryškėtų pailga koja.

4. Virš kulkšnies apkarpytų džinsų:

Virš kulkšnies apkarpytų džinsų

Rekomenduojama plonoms galūnėms, bet sustiprintiems blauzdos raumenims. Derlius matomas žemiau plačiausio matavimo, bet virš kulkšnies lygio, kad būtų parodyta šiek tiek žemesnė blauzdos dalis. Apkarpytas su plyšiais apačioje, nes apačioje plečiasi.

5. Vidurinis kulkšnis apkarpytas Jean:

Viduryje kulkšnies apkarpytas Žanas

Kai jos kojoje matomas nežymus išlinkimas, bet jis primena raidę V. Blauzdos raumenų kreivumas yra plačiausias viršuje, sumažėja iki plonesnės kulkšnies. Siūlomas vidutinio kulkšnies kirpimas, dažniausiai džinsinio audinio.

6. Išlenktas apkarpytas Jean:

Išskleistas apkarpytas Žanas

Šio tipo džinsai, kai siūlės linija labai aiškiai matoma kojų srities gale, o ne rankogalių išvaizda. Jis gali būti dėvimas atsitiktinei ar puošniai aprangai. Gera aukštakulnių pora, skirta trumpam kūno tipui, ir pora plokščių basučių tinka prie išskleisto „Capri“.

7. „Loose Fitted Cropped Jean“:

„Loose Fitted Cropped Jean“

Šio tipo, kai džinsai kabo nuo tarpkojo srities ir nesulaukia glotnios kojos išvaizdos. Platesnis tvirtinimas pabaigoje veršelių sritis atrodo daug mažesnė. Šio tipo laisvi kabantys džinsai yra madingi daugiausia tarp jaunų merginų, turinčių porą aukštakulnių ir tvirtų kulnų batų.

8. Madingi moteriški apkarpyti džinsai:

Madingi moteriški apkarpyti džinsai

Apkarpytas džinsas suteikia apkabintą koją iki kulkšnies srities. Tai suteikia glostančią išvaizdą moterims, turinčioms geros formos kojas. Jie dažniausiai rekomenduojami norint apsirengti.

9. Šortai- kelio ilgio apkarpyti moteriški džinsai:

Šortai- sutrumpinti kelių ilgio moteriški džinsai

Šio tipo džinsų dizainas, kai šortai baigiasi virš kelio lygio ir suteikia glostančią tonizuotos odos ekspoziciją ir suteikia pailgą kojos išvaizdą. Šio tipo apranga dažniausiai dėvima kasdienėms išvykoms ar vasarai.

Moterų drabužių spintoje esanti sutrumpintų džinsų kolekcija suteikia naują išvaizdą ir stilių. Apkarpyti džinsai išsiskiria iš kitų įprastų ir paprastų tiesių džinsų, nes jie yra itin patogūs ir lengvai dėvimi bet kokioje situacijoje. Nešioti Capri su savo kūrybinėmis idėjomis visada teikia didžiulį pasitenkinimą. Bandant iškirpti džinsų šlaunų sritį, atrodo tvirtai. Šio tipo dizainą labiau išryškina jaunos merginos.