Mada kiekvieną mėnesį nuolat keisdavosi su naujomis tendencijomis. Apranga, kuri šiandien yra madinga, kitą mėnesį nebebus madinga. Panašiai ir moterų džinsų tendencija laikui bėgant keičiasi. Trumpi kelnaitės džinsai, ilgi džinsai, siauri džinsai, kelnaitės tipo džinsai ir tt visi turėjo savo sritį, skirtą apsisukti moterų protui. Tačiau tarp visų vienas dalykas išliko įprastas – medžiaga, džinsai.

Džinsai aukštu juosmeniu

Džinsų mada dabar mados pasaulyje atnešė naują modelį – džinsus aukštu juosmeniu moterims.

Įvairių aukštų juosmenų džinsų mada 2018:

Pažvelkime į keletą pasirinktų moterų aukšto juosmens džinsų Indijoje:

1. Paprasti šviesiai mėlyni džinsai:

Paprasti šviesiai mėlyni džinsai

Dažniausiai dėvimas džinsų modelis su aukštu juosmeniu yra toks. Su tokiu modeliu pasiekiama paprasta, bet elegantiška išvaizda. Jis plačiai nešiojamas įprastiniams tikslams ir iškyloms. Tai geriau tinka bet kokios spalvos viršūnėms ar marškinėliams. Šie džinsai gali būti aptempti arba šiek tiek laisvi, kaip jums patinka, ir atrodyti patogiai.

2. „Net Look Black“ aukšto juosmens džinsai:

„Net Look Black“ aukšto juosmens džinsai

Matomas juodas džinsas aukštu juosmeniu su madingu prisilietimu, prie kojos kelio dalies pritvirtintas tinklas. Merginos, kurios labai mėgsta dėvėti madingą ir unikalų dizainą, pasirenka šiuos džinsus savo vakarėlio išvaizdai. Nedideli kirpimai klubuose suteikia jausmingą išvaizdą. Tai suteikia jūsų kojoms nepriekaištingą seksualumą.

3. Sulankstyti priekiniai džinsai aukštu juosmeniu:

Sulenkti priekiniai džinsai aukštu juosmeniu

Norite, kad jūsų džinsai aukštu juosmeniu atrodytų nežymiai! Pasirinkite dizainą, kuris parodytų jūsų drąsią išvaizdą ten, kur džinsų galai yra sulankstyti, kad jūsų bamba būtų pagrindinis traukos taškas. Aukštos juosmens siauri džinsai plačiai nešiojami baruose ir diskotekose.

4. Aukštos juosmens Capri išvaizda:

„Capri“ išvaizda aukštu juosmeniu

Čia esantiems juodiems džinsams su aukštu juosmeniu suteikiama suformuota išvaizda, nes jų ilgis iš apačios yra šiek tiek trumpesnis. Paprastai jis vadinamas kapriu aukštu juosmeniu, suteikiančiu jūsų išvaizdai subtilumo ir kuris yra plačiai dėvimas oficialiems tikslams, vakarėliams ir iškyloms. Tai taip pat patogi apranga stebint.

5. Paprasti liesi aukšto liemens džinsai:

Paprasti siauri džinsai aukštu juosmeniu

Paprastas liesas džinsas su aukštu juosmeniu ir nežymiais aukštais galais suteikia nuostabią jūsų asmenybės išvaizdą. Lieknas džinsas, suteikiantis nepriekaištingą formą jūsų seksualioms kojoms vakarėliams, pasimatymams ir pan., Dėvimas ant aukštakulnių. Įvairių spalvų, paprastas dizainas daro jį patrauklesnį ant pamušalo viršūnių.

6. „Cut Fold“ aukšto juosmens džinsai moterims:

Cut Fold džinsai aukštu juosmeniu moterims

Džinsų kirpimo modelis šiais laikais yra labai madingas, ypač tarp kolegijos paauglių. Mėlynos spalvos baltas bash džinsas yra kelis kartus supjaustytas ašmenimis, kad būtų parodyta jūsų oda ant kojų. Džinsai taip pat turi atlenkimą, kuris suteikia drąsų žvilgsnį. Tai tinka bet kokiems teminiams vakarėliams ir iškyloms.

7. Krežiniai džinsai su aukštu juosmeniu:

Kreiduoti džinsai aukštu juosmeniu

Geriausi šių dienų madingi džinsai su aukštu juosmeniu yra dėmėti „Creasey“ tamsiai mėlyni džinsai. Moterys plačiai nešioja džinsus biure, iškyloms ir pramogoms lauke. Tai žvilgsnis į karines kelnes, kurios suteikia jums tvirtą išvaizdą. Kadangi ji nėra prigludusi prie odos, ji suteikia keletą raukšlių, kurios padeda paslėpti sunkias kojų dalis.

8. Dizaineriai aukšto liemens šoniniai pjaustyti džinsai:

Dizaineriai aukšto liemens šoniniai pjaustyti džinsai

Seksualią ir jausmingą išvaizdą galima pasiekti naudojant džinsų dizainą su keliais šoniniais pjūviais. Suplėšyti moteriški džinsai aukštu juosmeniu yra plačiai nešiojami ant odos prigludusių viršūnių, kad parodytų seksualią jūsų asmenybės dalį. Mėlyna spalva papildo jos grožį. Paprastai jį ant raudonojo kilimo atlieka garsenybės ir drąsios merginos baruose ir diskotekose.

9. Trumpi džinsai aukštu juosmeniu mergaitėms:

Trumpi džinsai mergaitėms aukštu juosmeniu

Gana madingas juodų aukšto juosmens džinsų dizainas yra šortai. Odą aptempiantys šortai suteikia dėvėtojui jausmingą išvaizdą, rodančią jūsų subtilias kojas. Jis plačiai naudojamas biuruose, vakarėliuose, baruose ir naktinėse išvykose. Juoda spalva suteikia nuostabų sukibimą su bet kokios spalvos viršumi.

10. Balti aukšto liemens džinsai:

Balti džinsai aukštu juosmeniu

Balta spalva turi savo vietą aprangoje, kad ir kokia ji būtų. Panašiai ir balti džinsai aukštu juosmeniu suteikia malonią vasarą paplūdimiuose. Paprasti džinsai yra paprasti, kuriuos galima nešioti su aptemptomis viršūnėmis ir laisva nepriekaištinga striuke, kad ji taptų elegantiškesnė. Tai taip pat oficiali apranga.

11. Karinio dizaino džinsai aukštu juosmeniu:

Karinio dizaino džinsai aukštu juosmeniu

Norite dėvėti armijos sukurtą aprangą! Ar tai tave traukia! Čia yra liesų džinsų dizainas su aukštu juosmeniu ir kariška kelnių išvaizda. Dizainas žiūrovams palieka stiprų įspūdį. Jis plačiai naudojamas naktinėms išvykoms, kelionėms ir sekimui. Dėvėkite jį, kad parodytumėte savo drąsiąją pusę.

12. Spausdinti džinsai juosmeniu:

Spausdinti džinsai juosmeniu

Patinka dėvėti ką nors atspausdintą ar įkvėptą formų! Moteriški džinsai aukštu juosmeniu su tamsiais ir šviesiai juodais ir pilkais atspalviais suteikia stulbinančią išvaizdą oficialiam dėvėjimui ir iškyloms. Dizainas taip pat populiarus tarp kolegijos žavesio. Dar pridėkite savo delikateso, ilgas kirpimas suteikia nuostabų prisilietimą.

13. Purpuriniai džinsai aukštu juosmeniu:

Violetiniai džinsai aukštu liemeniu

Mėgsta eksperimentuoti su džinsais, jei skirtingos spalvos, kad būtų spalvinga išvaizda! Čia mes pateikiame jums nuostabų ir plačiai pasirinktą purpurinės spalvos džinsų raštą. Violetinės spalvos moteriški džinsai aukštu juosmeniu suteikia dėvėtojui subtilų ir vieningą išvaizdą. Tai beveik pritraukia žiūrovo akis.

14. Vidutinio ilgio reguliuojami džinsai aukštu juosmeniu:

Reguliuojami vidutinio ilgio džinsai aukštu juosmeniu

Dviejų viename džinsų modelis suteikia kolegoms išgalvotą išvaizdą. Juodi džinsai aukštu juosmeniu, kuriuos galima koreguoti kaip „capri“ ir viso ilgio džinsus arba abu vienu metu, yra gana madingi. Jis labai dėvimas muzikos koncertuose, sekime, iškylose ir pan., Kad suteiktų linksmą išvaizdą.

15. Juodi aukšto juosmens rožiniai atspalviai:

Rožinio atspalvio juodi džinsai aukštu juosmeniu

Rožinė spalva šiais laikais yra labai madinga. Mergaitiški džinsai aukštu juosmeniu moterims rodo raudoną moterų išvaizdą su juodais atspalviais. Jis plačiai dėvimas vakarėliuose, naktinėse pramogose ir stulbinančiose aludėse. Gautas drąsus žvilgsnis pritraukia žiūrovus pabandyti.

Įvairūs dizaino džinsai su aukštu juosmeniu ir plati spalvų gama suteikia daugiau klientų senoviniam drabužiui. Balti džinsai aukštu juosmeniu su įpjovomis ir mažais patraukliais pakabukais yra labai dėvimi kaip dizainerio drabužiai su ilgu tinkleliu, kad būtų stilinga išvaizda.