„Levi’s“ yra meistriškumo viršūnė, nuo 1853 m. Apdraudusi savo kūrinių absoliučią vertę, kuri yra jos mados mėgėjų interesas. Mėgaukitės aukščiausiu meistriškumu su visais „Levi“ kokybiškais diržais. „Levi’s“ yra naujovių sinonimas, todėl kiekvienas dizainas yra unikalus. „Levi“ vizualiai stulbinantys diržai padeda stilingai sudėlioti jūsų aprangą. „Levi’s“ mano, kad žmogaus jausmai geriausiai išreiškiami stiliumi ir mada, todėl tai veikia kartu. Šie diržai ir toliau yra visame pasaulyje pripažintas kiekvieno dizaino pagrindas. Tai yra naujos kartos pasirinkimas. Levi’s yra nenumaldomas tobulumo siekis, paklauskite vyro, kuriam jis priklauso. Tai būtina jūsų priedų portfelyje. Kam švęsti progą, kai galima švęsti kiekvieną dieną su Levi diržais. Šiais diržais stilingai nusiteikite nuo darbo iki laisvalaikio.

Madingi „Levis“ diržų kolekcijos modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 10 geriausių Levi diržų, skirtų vyrams ir moterims su nuotraukomis.

1. Levi grįžtamasis diržas:

Levi grįžtamasis diržas

Šis „Levi’s Reversible“ diržas yra iš natūralios odos, papuoštas senovine žalvario spalvos metaline sagtimi, todėl jūsų moteriškumas yra didesnis. Šis odinis diržas gali būti apverstas, kad būtų rodomos dvigubo stiliaus parinktys. Ant diržo galiuko yra prekės ženklas ir jis gali sukurti nepriekaištingą jūsų oficialios ir atsitiktinės aprangos išvaizdą. Komplektuojamas su kaiščiu ir reguliuojamomis skylėmis, kad suteiktumėte stilingą išvaizdą.

2. Levi plokštelių diržas:

Levio plokštelių diržas

Juodasis „Levi“ diržas suteikia elegantišką išvaizdą jūsų mėgstamiems figūrą prigludusiems džinsams. Jis pagamintas iš natūralios odos ir diržo sagties „Levi’s“. Jis tiekiamas su reguliuojamu tvirtinimu. Dizainerio meninis polinkis matomas iš estetinio diržo dizaino. Prekės ženklas yra žinomas dėl savo unikalaus stiliaus, aukšto lygio komforto ir didžiulės įvairovės. Šis vizualiai patrauklus diržas yra labai pageidautinas. Tai akimirksniu suteikia dizaineriui patrauklumo.

3. Levi drobės diržas:

Levi drobės diržas

Šis baltas „Levi“ diržas su metaline sagtimi padės padaryti jūsų išvaizdą net stilingą. Jis apibrėžia naują mados ir tendencijų apibrėžimą. Šis diržas padeda suderinti jūsų kasdienybę su kasdiene išvaizda. Prekės ženklas yra perkamiausias pagal savo diržų kategoriją ir yra labiausiai prieinamas. Ji išlaiko aukštosios mados orumą, kuriuo tiki. Sagtis su įspaustu prekės ženklu žavi.

4. Levi 501 diržas:

Levi 501 diržas

Šis „Levi“ juodas diržas turi reguliuojamą prigludimą, turi sidabro tono sagtį su 501 ir firminiu pavadinimu. Šis „Levi“ odinis diržas stilingai suformuos jūsų oficialią aprangą. Diržas pagamintas iš švelnios odos. Tai garantuoja neprilygstamą komfortą ir eleganciją, todėl yra puikus tradicijų ir modernumo derinys. Pridėkite prie bet kokių oficialių kelnių, kad gautumėte nuostabią išvaizdą.

5. Levi rudas diržas:

Levi rudas diržas

„Levi’s“ suteikia geriausią stilių su geriausiu požiūriu; rudas Levi diržas yra to paties pavyzdys. Šis rudas diržas, pagamintas iš geriausių odos ir sidabro atspalvių metalinės sagties, yra žinomas dėl savo patvarumo ir kokybės, taip praplečiant mados akiratį. „Levi’s“ žino, kaip tai padaryti, kai kalbama apie vyrų diržus.

6. Levio dygliuotas diržas:

Levio dygliuotas diržas

„Levi“ diržas pagamintas labai atidžiai detalėms, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Jų kolekcija žavi, atspindi žavesį ir rafinuotumą. Tai pakeitė mados požiūrį. „Levi’s“ yra labai įvairus pasaulyje, ypač Indijoje. Šis juodas diržas, pagamintas iš švelnios odos su surūdijusios apdailos sagtimi, yra būtinas norint užbaigti tobulai elegantišką išvaizdą

7. Levi pintas diržas:

Levi pintas diržas

„Levi’s“ netradiciškumas ir kūrybiškumas padėjo jai užimti tvirtas pozicijas mados rinkoje. Šis rudas „Levi“ diržas yra reguliuojamo dydžio, atsižvelgiant į patogumą ir stilių. Diržas, pagamintas iš natūralios odos, ir metalinė sidabro atspalvio sagtis, kurią geriausiai lydi jūsų pasirinkti džinsai. Šis diržas leidžia jums išsiskirti iš kitų. Pasigrožėkite stiliumi ir pasitikėjimu.

8. Levi įdegio diržas:

Levi įdegio diržas

Šis įdegio diržas turi pasirinktinai susiūtą kilpą su visa oda. Pagaminta daugelį metų, jos kokybė užtikrina ilgaamžiškumą. Apšvieskite savo atsitiktinį vaizdą naudodami šį dailiai pagamintą „Levi“ įdegio diržą. Gaminant naudojamas meistriškumas jį išskiria ir yra tikrai neprilygstamas.

9. Levi kasdienis diržas:

Levi laisvalaikio diržas

Šie diržai atlaiko laiko ir tendencijų išbandymą. Dramatiška kolekcija išprovokuoja neprilygstamą blizgesį. Šie kasdieniai „Levi’s“ diržai yra klasikiniai kūriniai, nesenstantys ir elegantiškai gražūs, kad stilingai tarnautų amžinai. Šie diržai yra tokie įtikinami, kad gali akimirksniu pakelti bet kokią aprangą. Diržas pagamintas iš visiškai grūdėtos odos su senovine žalvario spalvos sagtimi. Tai apšviečia jūsų kasdienį drabužių spintą.

10. Levi Alberto diržas:

Levi Alberto diržas

„Levi’s“ pagrindinis dėmesys skiriamas elegancijai ir puikioms medžiagoms, todėl gaminami aukščiausios klasės produktai. Šis Levi Alberto diržas yra labai patogus ir turi savo asmenybę. Tai puikus aksesuaras visiems pavydėti. Pagaminta iš natūralios galvijų odos ir kvadratinės sagties, pasižymi dideliu patvarumu. Šio diržo reikės kiekvienai džinsų porai.

Įspūdingi, įspūdingi ir fenomenalūs dizainai yra „Levi’s“ bruožai. Jis įkūnija novatoriškiausius, tačiau neįprastus dizainus. Šis straipsnis skirtas Levi diržų kategorijai, taip tiriant prekės ženklo kolekciją per įvairius Levi’s diržus. Šiame straipsnyje mes ištyrėme 10 diržų dizainų, geriausiai jų asortimente, kartu su medžiaga ir sagties detalėmis. „Levi’s“ yra būtinas jūsų drabužių spintos aksesuaras; Kiekviena detalė sukurta taip, kad jūsų išvaizda būtų pridedama prie charakterio. Jei šis straipsnis jums pasirodė patrauklus ir aktualus, rašykite mums. Prašome pridėti savo komentarus ir atsiliepimus, taip pat pasidalyti su kitais.