Diržai yra vienas iš vyrų ir moterų itin pageidaujamų aksesuarų. Ne tik juodos ir rudos spalvos, bet ir sąraše rasite net spalvingus diržus, kurie pagerins jūsų stiliaus įvaizdį. Šis sąrašas sumažins visą jūsų darbą, kurį turėtumėte atlikti kitaip, kad surastumėte jums tinkamus diržus. eikite per sąrašą, kad surastumėte geriausius diržus.

Geriausi skirtingo dizaino džinsų diržai:

Diržai praverčia prie bet kokios aprangos, kurią dėvite ant džinsų. Čia peržiūrėkite mūsų 15 naujausių dizaino džinsų diržų.

1. Paprastas džinsų diržas:

Paprastas džinsų diržas

Ruda spalva dažniausiai patinka visiems vyrams, kai kalbama apie diržus. Šią paprastą tekstūrą paprasta nusipirkti ir naudoti jums. Tai gali būti lengvai naudojama kaip kasdienis drabužis biure ar kolegijoje. Pirkite rudą diržą ir pridėkite jį prie savo kolekcijos.

2. Karvių odos vyriškas odinis diržas džinsams:

Karvių odos vyriškas odinis džinsų diržas

Tamsiai žalios spalvos, o juodi atspalviai kampuose – puošnus diržas. Puikiai tinka jūsų vakarėliams ir progoms. Diržas turi paprastą sidabrinę spyną, kuri papildo blaivų išvaizdą. Pirkite tai sau.

3. Tuščiaviduriai raižyti moteriški odiniai diržai džinsams:

Tuščiaviduriai raižyti moteriški odiniai džinsų diržai

Moterims, kurios nori stilingai apsirengti oficialiai, šis diržas yra geriausias pasirinkimas. Dėvėtas su baltais marškiniais ir mėlynais džinsais, diržas atrodytų itin patraukliai dėl savo dizaino. Tai būtina pirkti.

4. Roplių stiliaus diržas džinsams:

Roplių stiliaus diržas džinsams

Tamsiai rudos spalvos diržo priekyje yra labai unikalaus dizaino sidabro spindinti sagtis. Sagtis yra roplio įvaizdis, suteikiantis diržui gotikinę išvaizdą. Diržas su storu kontūru puikiai tinka smeigėms! Diržą galite nusipirkti dėl savo išvaizdos.

5. Aksominiai diržai džinsams:

Aksominiai džinsų diržai

Aksominės medžiagos sukurtas pilkos spalvos diržas yra blaivus gabalas. Tai vyrams, kai jiems reikia išeiti į laisvalaikio aprangą blaiviai. To tikrai pakaktų jų poreikiui ir gerai atrodytų ir prie džinsų bei kelnių. Taigi, geras pasirinkimas vyrams.

6. Diržas su fiksuojančia sagtimi:

Diržas su fiksuojančia sagtimi

Diržas yra unikalus su jame esančia fiksuojančia sagtimi. Juoda spalva tai patiks visiems vyrams. Diržas yra vakarėlio apranga, tinka dėvėti su kelnėmis ir marškiniais. Galite nuspręsti tai nusipirkti ir dėvėti vakarėliams ar bet kokiai progai.

7. dryžuoti diržai džinsams:

Dryžuoti diržai džinsams

Visur zigzago formos dryžuotas diržas atrodo kaip kaubojus. Baltas diržas su juodomis juostelėmis suteikia gražią išvaizdą, tačiau prie jo pritvirtintos rudos odos kampe diržas atrodo kaip kaubojus, kurio norėtų dauguma vyrų. Pirkite tai sau ir atrodykite stilingai su diržu.

8. Jūrų pėstininkų laisvalaikio diržas džinsams:

Jūrų pėstininkų laisvalaikio diržas džinsams

Šis atsitiktinis diržas, pilkos spalvos su apvilktomis juostomis dirže, yra vienas iš tų, kuriuos jūreiviai dėvi ant savo burių. Sagtis taip pat paprasta, kad ją būtų galima tiesiog priderinti prie kitos pusės. Tai netgi galima padovanoti panašiam korporacijai arba nusipirkti vienam. Taigi geras pirkinys.

9. Megztas diržas džinsams:

Megztas diržas džinsams

Elastingos mėlynos spalvos diržas, megztas gerai, kad suteiktų nepakartojamą išvaizdą, yra geras pirkinys paaugliams. Tai atsitiktinis drabužis, ypač draugo vakarėliams ar išvykoms. Tai labai tiktų prie atsitiktinių džinsų ir marškinėlių. Prie jos pritvirtinta ruda oda taip pat suteikia gerą išvaizdą. Taigi, geras pirkinys paaugliams.

10. Įmantrus džinsų dėvėjimo diržas:

Įmantrus džinsų dėvėjimo diržas

Pagamintas iš madingos rudos odos, tamsiai rudos spalvos diržas turi tam tikrų užrašų, todėl jis atrodo elegantiškas ir brangus. Su spindinčia auksine sagtimi ant diržo diržas yra puikus pasirinkimas jūsų karališkiems vakarėliams ar vestuvėms. Pirkite tai sau, nes jis nusipelno vietos jūsų spintoje.

11. Diržas su lygia sagtimi:

Diržas su sklandžia sagtimi

Diržas yra trispalvis, o fone žalia, tvirta, kreminė ir šviesiai žalia spalva sudaro ploną liniją viduriniame paviršiuje. Diržas turi lygią pilkos spalvos sagtį su kryžminiu dizainu, kad būtų patogu nešioti. Turėdamas šiurkštų paviršių, diržas patiks visiems vyrams, todėl jį būtina nusipirkti.

12. Moteriškas diržas džinsams:

Moteriškas džinsų diržas

Moterys net nepaliktų galimybės pasirinkti rožinės spalvos, kai kalbama apie diržus. Šis diržas yra panašus, o dėl visiškai rausvos spalvos diržo daugelio moterų akys spindės. Puikus pasirinkimas visoms moterims be išimčių, tai yra neabejotinas pirkinys visoms.

13. Odiniai diržai džinsams:

Odiniai diržai džinsams

Tamsiai rudos spalvos ir kabančių brangenybių šone diržas puikiai tinka moterims biuro vakarėliams ar kitoms progoms rengiantis oficialiai. Su blizgančia auksine paprasta sagtimi šis diržas yra gražios išvaizdos, todėl jį būtina nusipirkti visoms moterims.

14. Tradicinis spausdinimo diržas džinsams:

Tradicinis spausdinimo diržas džinsams

Šviesiai rudos fono spalvos diržas turi tradicinį gėlių atspaudą ant diržo paviršiaus, tačiau suteikia jam gražią išvaizdą. Diržas puikiai derės prie džinsų ar kelnių, nepaisant turimo dizaino. Taigi, nusipirk sau.

15. Paauglių mėlynas džinsų diržas:

Paauglių mėlynas džinsų diržas

Dangus mėlynos spalvos su fluorescencine išvaizda, diržas turi auksinę sagtį su dangaus spalvos gėlėmis ant sagties. Diržas yra tinkamas paaugliams, kad atitiktų panašią išvaizdą, kurią jie turėtų dėvėti.

Vyriški diržai yra naudingi prie bet kokios aprangos, kurią dėvite ant džinsų. Galite pasirinkti geriausią džinsų diržą nuo mažo iki didelio biudžeto. Išbandykite spalvingus ar firminius diržus, kad patrauktumėte draugų dėmesį. Jei jums reikia prabangių diržų džinsams, galite išbandyti ir apsipirkimo internetu parinktį.