„Louis Vuitton“ yra mados namai, kuriuos 1854 m. Įsteigė „Louis Vuitton“. Prekės ženklas garsėja tuo, kad dovanoja prabangius odos gaminius, puošiančius tiek vyrų, tiek moterų išvaizdą. Tačiau bendrovė garsėja firminėmis „Louis Vuitton“ diržų veislėmis, kurias ji siūlo pasauliui.

Geriausi „Louis Vuitton“ diržai vyrams ir moterims su vaizdais:

Pažvelkime į kai kuriuos populiarius „Louis Vuitton“ diržų dizainus, kuriuos jis suteikė jaunimui,

1. Dėžutės šešėlio diržas:

Dėžutės šešėlių diržas

Eržilo „Louis Vuitton“ vyriško dizaino diržas, pagamintas iš dviejų atspalvių, yra padengtas oda ir medvilne. Diržas taip pat turi tamsesnį dizainą abiejose dėžėse, todėl diržas yra klasiškesnis. Šio tipo diržus galite išbandyti su kelnėmis ir plonais marškinėliais, tai suteikia tinkamą jūsų aprangos išvaizdą.

2. Gyvatės odos diržas:

Gyvatės odos diržas

Plonas „Louis Vuitton“ vyriškas diržas su gyvatės odos oda formaliai suteikia žvilgsnį. Diržas yra įvairių spalvų, atitinkančių jūsų aprangą. Diržas dažniausiai nešiojamas oficialiais tikslais. Tas žmogus, kuris užsiima biuro reikmenimis ir jam reikia reguliariai dėvėti biurą, tada tokio tipo diržai visada tinka jų aprangai.

3. Daugiaspalvis monogramos odos diržas:

Daugiaspalvis monograminis odinis diržas

Juodasis „Louis Vuitton“ diržas yra su auksiniu diržu ir daugiaspalviu dizainu. Diržas pagamintas iš juodo diržo, ant kurio pavaizduoti gėlių piešiniai ir įvairių kitų spalvų įmonės logotipas. Geriausia nešioti ant džinsų. Šio tipo daugiaspalvį diržą šiais laikais dažniausiai renkasi jaunimas. Tai suteikia komfortą jauniems žmonėms ant džinsų ir trikotažo.

4. Paprastos odos diržas:

Paprastos odos diržas

Paprastas ir rafinuotas dizainas, kurį galima nešioti tiek oficialiai, tiek vakarėliui, yra paprastas „Louis Vuitton“ vyriškas diržas, pridedamas su dygsniuotu diržu ir sidabrine sagtimi, kurioje yra įmonės logotipas. Jei jums tinka paprastas ar paprastas firminis diržas, išbandykite šį paprastos odos diržą, kad atrodytumėte oficialiai.

5. Troškęs odos diržas:

Trokštantis odinis diržas

Baltam „Louis Vuitton“ diržui suteikiama nauja išvaizda, kurio diržas yra trokštamas. Baltos odos diržui suteikiamas nuostabus smeigtuko stilius, leidžiantis suprojektuoti skyles dirže. Tai geriausiai tinka ir vyrams, ir moterims, mažai, jei turite didelį biudžetą, tada naudokitės šia dizaino galimybe internete.

6. Reljefinis audinio diržas:

Reljefinis audinio diržas

Gana madingas dizainas iš tikrojo „Louis Vuitton“ diržo su audiniu yra tamsiai mėlynos spalvos reljefinio dizaino diržas. Diržas pagamintas iš aksominio audinio, kuris suteikia nedidelį kvadratinį reljefinį dizainą ir švelnų prisilietimą. Šį diržą galite naudoti prie tamsiai mėlynų džinsų, dažniausiai vyriškų. Tamsiai tamsiai mėlyna suteikia vyriškiems džinsams išskirtinę išvaizdą.

7. Rožinės panteros diržo dizainas:

Rožinės panteros diržo dizainas

Nors vyrams rožinė spalva mažiau patinka, „Louis Vuitton“ pristatė naują rožinės spalvos atspalvį, kuris suteikia odai rausvos ir rožinės spalvos odos atspalvius. Šis dizainas, specialiai sukurtas mergaitėms ar moterims, įgauna tokio stiliaus diržą jūsų ploniems džinsams. Rožinė spalva suteikia šiam diržui gražią išvaizdą.

8. Medinio dizaino odinis diržas:

Medinio dizaino odinis diržas

Rudos spalvos „Louis Vuitton“ vyriškos spalvos diržas yra grubus ir tvirtas, o medinis diržas atrodo iš odos. Diržui suteikiamas paprastas sidabrinis, gero ilgio diržas su susiuvamu kraštu. Šio tipo diržams naudota gryna oda, pigesnė, tačiau tinkamai suprojektuota atsižvelgiant į jūsų biudžetą. Medinis prisilietimas suteikia šiam diržui švelnumo.

9. Maišelio diržo dizainas:

Maišelio diržo dizainas

Nuostabus „Louise Vuitton“ pristatytas dizainas yra diržas, pridedamas prie kišeninio maišelio. Tiek diržas, tiek maišelis pagaminti iš panašaus dizaino, plačiai naudojami daug keliaujančių vyrų. Jei nenorite nieko nešiotis keliaudami, šis diržas yra naudingas nešiotis mažus daiktus, pvz., Mobilųjį telefoną ar bet kokius ID įrodymus.

10. Džinsinis Louis Belt:

Džinsinis Luiso diržas

Džinsas yra populiarus dėl tvirto dizaino, o „Loui Vuitton“ diržas su džinsinio audinio danga yra vienas iš geriausių dizainų, kuriuos galima nešioti kasdieniams drabužiams. Plonas diržas taip pat turi pakabinamus kabliukus grandinėms nešioti. Džinsas visada yra geriausias prekės ženklas, todėl išbandykite šį diržą, kad sukurtumėte nepakartojamą įspūdį.

11. Blizgantis Louis Belt su sagtimi:

Blizgantis Luiso diržas su sagtimi

Kreivas ir spindintis „Louis Vuitton“ diržo sagties dizainas su auksine sagtimi ir auksiniu raštu atrodo gana puikiai kasdieniams žmonėms. Diržui taip pat suteikiama sagtis, kurioje laikomi svarbūs jūsų prietaisai, tokie kaip mobilieji telefonai.

12. Auksinis senovinis diržas:

Vintage auksinis diržas

Nuostabus vyriškas „Louis Vuitton“ diržas, kuriam grandinės, auksinis diržas ir paprastas auksinis odos diržas suteikia auksinį atspalvį, yra gana pritaikomas kasdieniams ir vakarėliams. Diržas tvirtina grandinę ant abiejų juosmenų.

13. „Taupe Fabric Louise“ diržas:

Taupe audinio Louise diržas

Centrinio audinio diržo dizainas buvo geriausias „Louis Vuitton“ diržas vyrams, kuris tiek su audiniu, tiek su oda suteikia išskirtinį dizainą. Diržo centre yra horizontalus šešėlinis dizainas su visiškai auksine sagtimi.

14. Rudos dygsnio diržo dizainas:

Rudos dygsnio diržo dizainas

Ruda spalva diržams išliko gana priimtina. „Louis Vuitton“ vyriškam diržui suteikiama lygi ir siūlais apvaduota anga, o centrinei daliai – audinys su tamsių ir šviesių atspalvių gėlių atspaudais.

15. Subraižytas Louise diržas:

Subraižytas Luizės diržas

Pilkos spalvos „Louis Vuitton“ vyriškų vyrų kolekcijai suteikiamas subraižytas vaizdas su keliomis tamsaus atspalvio linijomis per odinį diržą. Diržui taip pat suteikiama panašaus rašto sagtis, kad puikiai derėtų.

„Louis Vuitton“ diržo sagtyje yra prekės ženklo logotipas, kad ir koks įspūdingas būtų diržo dizainas. Prekės ženklas meistriškai išleidžia patvarius standartinio dizaino diržus, kurie kartu su drobės medžiagomis.