Odinė ar į odą panaši medžiaga, naudojama kaip svarbus unisex aksesuaras, pažymėta kartu su marškinėliais ir kelnaitėmis, vadinamais „diržu“, šiandien moterys naudoja diržą kaip brangakmenį, dėvimą kaip klubo papuošalą. vakarietiška suknelė. Kad paprastam lanksčiam diržui būtų suteikta įvairovė, kai kurie stulbinantys dizainai yra pagaminti naudojant nuostabius dygliuotus diržus.

Naujausi ir stilingi dygliuoti diržai vyrams ir moterims:

Jei norite pažvelgti į naujausius dizainus, šis straipsnis padės juos žinoti. Čia yra 9 geriausių moterų ir vyrų diržų dizainas.

1. Metalinė piramidės dygliuota vyrų juoda odinė juosta:

Metalinis piramidės dygliuotas vyrų juodas odinis diržas

Maža piramidės konstrukcija pagaminta iš blizgančio metalo, ji tampa patrauklesnė priklijuojant juos prie juodo odinio diržo, Paprastai blizganti piramidės konstrukcija pagaminta iš balto sidabro metalo ir juodojo metalo.

2. Metaliniai kūginiai vyriški odiniai diržai:

Metaliniai kūginiai vyriški odiniai diržai

Tai dar vienas įdomus paprastos metalinės konstrukcijos variantas, kuris trijų eilučių būdu priklijuojamas prie diržo. Paprastai juoda spalva yra universali, deranti prie visų spalvų drabužių. Kūgio dydis paprastai yra apie 1-2 mm.

3. Spalvingas kvadratinis plastikinis dygliuotas moterų diržas:

Spalvingas kvadratinis plastikinis dygliuotas moterų diržas

Ši akį traukianti spalvinga kvadrato formos plastikinė konstrukcija naudojama novatoriškai, naudojant juos kartu su paprastu odiniu arba sintetinės odos diržu. Kvadrato dydis yra 1 mm, nes eilė šių spalvingų metalų yra priklijuota prie diržo.

4. Daugiafunkcinis metalinis dygliuotas rudos odos pankso unisex diržas:

Daugiafunkcinis metalinis dygliuotas rudos odos pankso unisex diržas

Šiame punk dirže projektuojant šį dygliuotą diržą naudojamos įvairios konstrukcijos metalinės konstrukcijos. Apskrito, trikampio, piramidės ir formos metalo derinys naudojamas kuriant novatorišką dizainą aplink diržą.

5. Karštos raudonos piramidės diržai moterims:

Karštos raudonos piramidės diržai moterims

Karšta raudona spalva yra labiausiai paplitusi ir mėgstamiausia paauglių mergaičių ir moterų spalva. Šio tipo spalvotas diržas puikiai dera su paprastu paprastu viršumi ir džinsais. Diržo plotis yra apie 2 cm.

6. Auksinis širdies dygliuotas baltas moterų diržas:

Auksinis širdies dygliuotas baltas moterų diržas

Tai dar vienas mėgstamiausias visų mergaičių ir moterų dizainas. Miela auksinė širdies formos metalinė konstrukcija yra priklijuota aplink baltos spalvos odinį diržą. Baltos ir aukso kontrastinė spalva yra nuostabus derinys.

7. Veidrodinis dygliuotas auksinis moterų diržas:

Veidrodinis dygliuotas auksinis moterų diržas

Šis gražus etninis dizainas, pagamintas iš apvalių veidrodžių, neabejotinai yra geras rankų darbas, atskleidžiantis dizainerių kūrybiškumą. Veidrodžiai yra apjuosti auksiniu diržu, o auksiniai siūlų darbai eina aplink šių veidrodžių kraštus. Šio tipo diržai derės su apkarpytu džinsiu ir sintetiniu viršumi.

8. „Jewel Ivory Vintage“ moterų dygliuoti diržai:

„Jewel Ivory Vintage“ moterų dygliuoti diržai

Šis dramblio kaulo spalvos grandininis diržas, kurį dažniausiai naudoja Indijos moterys bet kokiomis šventinėmis progomis, taip pat suteikia suknelei papildomo malonumo, dėvėdama juos ant suknelės, einančios aplink klubų sritį. Dramblio kaulo grandinės diržas paryškintas eilių grandinės konstrukcija ir apatinėje diržo pusėje pritvirtinta akmenine grandine.

9. Išblukusios odos aukso dygliuotos vyrų diržas:

Išblukęs odinis auksinis dygliuotas vyrų diržas

Išblukęs rudas odinis diržas yra privalomas aksesuaras, matomas visų vyrų drabužių spintoje. Dėl savo senovinės išvaizdos diržas atrodo labai turtingas ir unikalus iš įprastų dizaino diržų. Diržas paryškintas mažais apskritais metaliniais žiedais, sukuriančiais tarpą tarp diržo.

Priklausomai nuo progos, galima dėvėti dygliuotus diržus. Šiuo metu pats laikas savo drabužių spintoje pradėti rinkti dygliuotų diržų dizainą, į kurį įeina ir vyrų, ir moterų vakarėliai. Dėl blizgančio ir šauniai atrodančio dizaino diržas geriausiai tinka kaip vakarėlio dėvėjimo diržas. Išblukę senoviniai diržai gali būti naudojami kaip pusiau formalūs ar kasdieniai drabužiai, priklausomai nuo aprangos tipo.