Diržai buvo mėgstamiausi vyrų aksesuarai visame pasaulyje. Nesvarbu, ar jie turi atsitiktinę aprangą, ar oficialią, jie visada nešioja diržus, kad suteiktų jai modifikuotą išvaizdą. Anksčiau diržams buvo suteikta paprasta išvaizda su odiniu diržu ir paprasta užsegama sagtimi be dizaino. Tačiau keičiantis vyrų aksesuarų mados tendencijoms, diržų dizainas taip pat kiekvieną kartą įgavo naują išvaizdą.

prabangūs diržai

Įvairių tipų vyriški firminiai diržai:

Pažvelkime į keletą prabangių vyriškų diržų dizaino su prekės ženklais:

1. Odinis diržas su vilko sagtimi:

Odinis diržas su vilko sagtimi

Prabangus diržas, sukurtas su vilko veido sagtimi, suteikia dėvėtojui galingą išvaizdą. Sukurtas prekės ženklo „Gucci“, tai yra pagrindinis kovotojų vyrų pasirinkimas. Paprastas juodas odinis diržas pagamintas iš originalios odos su auksine vilko veido sagtimi.

2. Sidabrinis ir atspausdintas diržas:

Sidabrinis ir atspausdintas diržas

Diržo dizainas, kuriame yra sidabrinė įmonės pradinė abėcėlė ir odinis diržas, nusagstytas firminiais atspaudais, puikiai atrodo ant džinsų ir kitų kasdienių drabužių. „MUM Belt Company“ sukurtas prabangus diržas vyrams yra kolegų pasirinkimas vakarėliams.

3. Juodos spalvos kaukolės sagties diržas:

Juodos spalvos kaukolės sagties diržas

Ar siaubo elementas jus jaudina! Tada jums patiktų naujausias prabangių diržų prekės ženklo „Alexander McQueen Company“ dizainas. Paprastam juodam odiniam diržui suteikiama bauginanti išvaizda su auksinės kaukolės sagties dizainu. Paprastai tai vyksta teminiuose vakarėliuose, išgalvotose išvykose ar baruose ir pan.

4. Baltas ir sidabrinis prabangus diržas:

Baltas ir sidabrinis prabangus diržas

Prabangus vyriškas diržo dizainas, kuriame yra įmonės logotipas ar pavadinimas, rodo prabangią dėvėtojo pusę. Paprastam baltam odiniam diržui suteikiama modifikuota išvaizda su sidabrine sagtimi, kurioje yra prekės ženklo pavadinimas „Moschino“. Jis atrodo stulbinančiai ir kasdieniame gyvenime, ir oficialiuose.

5. Lapų diržo dizainas:

Lapinis diržo dizainas

Ieškote kažko madingo dėl unikalios išvaizdos! Atsipalaiduokite gamtos įkvėptą lapų diržo dizainą. Vienas iš prabangių diržų prekės ženklų „Gucci“ pristatė šį diržą, kurį labai vertina keliautojai ir kolegos iškylai ir džiunglių stovykloms.

6. Elastingas spalvotas diržas:

Elastingas spalvotas diržas

Prabangus diržo dizainas, skirtas kasdieniams drabužiams, gali būti pasiektas išgalvoto dizaino. Jaukių spalvų ir tamprios medžiagos, prabangių diržų vyrams, kuriuos sukūrė Harry Rosenas, jaunystėje populiarėja. Su paprasta sagtimi ji pateisina laisvalaikio drabužius, nesvarbu, ar jie yra džinsai, ar šortai.

7. Karūnos suprojektuotas diržas:

Karūnos sukurtas diržas

Ieškote kažko karališko aksesuarų aukštos visuomenės vakarėliui! Jūs esate su prabangiu diržų dizainu, kuriame yra sagtis su karūna. Originalus rudos spalvos odos diržas turi karališką sagtį, suteikiančią prabangią ar karališką išvaizdą virš kostiumų. Diržo spalva taip pat gali skirtis priklausomai nuo jūsų aprangos ir pasirinkimo.

8. Arklio sagties diržai:

Arklio sagties diržai

Mėgsti lenktynes ​​ir reikalus su žirgais! Čia rasite priedą, atitinkantį jūsų aistrą, susijusią su žirgais. Įprastam odiniam diržui suteikiama dominuojanti išvaizda su bėgančio arklio sagtimi tarp abėcėlės H..

9. Erelio diržas:

Erelio diržas

Mėgsta dėvėti firminius aksesuarus savo kasdieniam drabužiui! Čia mes esame su prabangių diržų prekės ženklais, kuriuos vyrai labai atrinko dėl prabangios asmenybės. „Armani“ diržų dizaineriai padovanojo šedevrą su erelio sagties dizainu, kuriame buvo įmontuotas įmonės logotipas, su paprastu odiniu juodu diržu. Tai suteikia turtingą išvaizdą atsitiktiniams drabužiams.

Prabangių diržų prekės ženklai pradėjo eksperimentuoti su naujomis sagčių tendencijomis, kurias galima pamatyti šių metų vasaros ir senovinių drabužių mados šou. Sukurdami naują širdį, vyrai taip pat investuoja į prabangius diržus, kad įgautų ikonišką išvaizdą.