Rinkoje vyrų aksesuarų ir drabužių pasirinkimas yra mažesnis. Galbūt jie neperka daiktų tiek, kiek perka moterys. Tačiau vienas dalykas, kurį kiekvienas vyras perka, yra diržas, kuris papildo jų apsipirkimą, jei jie gali rasti apverčiamą diržą.

Naujausi ir stilingi apverčiami diržai vyrams ir moterims:

Štai žvilgsnis į 9 geriausius apverčiamus diržus, kuriuos vyras gali naudoti savo kasdieniame gyvenime.

1. „Tommy Hilfiger“ vyriškos odos apverčiamas diržas:

„Tommy Hilfiger“ vyriškas odinis apverčiamas diržas

„Tommy Hilfiger“ diržai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos ir yra pagaminti Kinijoje. Jį renkasi tiek jauni, tiek seni žmonės. Naudodami šį diržą jausitės puikiai dėl jo modernaus ir madingo stiliaus.

2. Kenneth Cole Reaction vyriškos odos apverčiamas diržas:

Kenneth Cole Reaction vyriškas odinis apverčiamas diržas

Kai kurie vyrai mano, kad diržas nėra svarbus jų mados aksesuaras. Tačiau diržas suteikia vyrų aprangai papildomos išvaizdos. Renkantis diržus reikėtų pasinaudoti mados guru patarimais ir siekti baltų ir pilkų apverčiamųjų Kenneth Cole Reaction diržų. Jie yra 1,25 colio pločio ir yra visų standartinių ilgių.

3. Calvin Klein lygios odos apverčiamas diržas:

Calvin Klein vyriška lygios odos apverčiamas diržas

Jei jums trūksta pinigų ir norite nusipirkti diržą, eikite už du viename dirže. „Calvin Klein“ vyrų apverčiami diržai yra tik nuo 32 iki 40 dydžio. Tai yra geriausi grįžtamieji diržai, nes jie yra geriausias pasirinkimas klientams ir visada baigiasi jų atsargomis. Jie nesulūžta lengvai ir gali būti naudojami ilgai, nes yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos.

4. Kenneth Cole Reaction vyriškas pasukamas pasukamas diržas:

„Kenneth Cole Reaction“ vyrų pasukamas pasukamas diržas

Šis apverčiamas vyriškas diržas turi daug privalumų. Pirma, tas, kuris nešioja šį diržą, atrodo šiuolaikiškai dėl savo paprastos tekstūros, o antra, jo grįžtamasis dizainas suteikia juodą ir rudą spalvą. Taigi, jei jums nuobodu kasdien dėvėti tą pačią spalvą, išbandykite šį diržą. Tai leis jums atrodyti žavingai.

5. „Nautica“ vyrų grįžtamasis diržas:

„Nautica“ vyrų grįžtamasis diržas

Tai paprasto stiliaus diržas, kurį dėvi kiekvienas amžiaus grupės vyras, kaip jaunas ar senas žmogus. Žmonės mėgsta dėvėti juodą spalvą, o šis diržas yra tik juodos spalvos. Vyras jaučiasi šiek tiek pasitikintis savimi ir patogiau dėvėdamas šį apverčiamą diržą.

6. Kenneth Cole reakcijos vyrų grįžtamasis plunksnų krašto diržas:

Kenneth Cole Reaction vyriškas apverčiamas plunksnų krašto diržas

Plunksnų krašto grįžtamąjį diržą dažniausiai dėvi moksleiviai, nes šio diržo spalva dera su jų mokykline uniforma. Jis yra aukščiausiai įvertintas tarp klientų. Jis tinka bet kokios spalvos audeklui, nes jo ruda spalva suteikia dėvėtojui nuostabų stilių.

7. „Calvin Klein“ vyrų keturi viename apverčiamųjų apnašų diržas:

„Calvin Klein“ vyrų keturi viename apverčiamas apnašų diržas

Šio prekės ženklo gaminiai yra aukštos kokybės. Viršutinė šio diržo dalis pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio. Kiekvienas vyras gali dėvėti šį diržą, nesvarbu, ar jis yra verslininkas, ar studentas, ar darbuotojas, dėl jo paprastumo ir stilingo modelio.

8. Kenneth Cole reakcijos vyrų grįžtamasis diržas:

Kenneth Cole Reaction vyriškas grįžtamasis diržas

Kenneth diržai skirti tiems, kurie mėgsta dėvėti firminius gaminius. Šio diržo stilius yra žavingas, kuris pritraukia vyrą pirkti. Klientai mėgsta jį dėvėti dėl savo kokybės ir viršutinės dalies dizaino. Šis diržas tinka bet kokio amžiaus ir dydžio vyrams.

9. Saks Fifth Avenue apverčiamas odos diržas:

„Saks Fifth Avenue“ apverčiamas odinis diržas

Saks Fifth Avenue yra žinoma kompanija, garsėjanti savo kokybe ir vyrų kolekcija. Šis diržas yra apverčiamas su lygia juoda tekstūra iš vienos pusės ir iš kitos pusės, jis turi rudos odos tekstūros stilių. Galite sulenkti sagtį pagal savo norą pagal savo batų spalvą.

Vyrui yra labai sunki užduotis pasirinkti tinkamą diržo dizainą biure ar vakarėlyje. Šie apverčiami diržai yra įvairių spalvų derinių, tekstūrų ir stilių, dėl kurių vyriška apranga atrodo geriausiai ir leidžia jaustis patogiai ir užtikrintai tarp žmonių grupės.