Vyriški diržai yra kasdienis vyrų kasdienybės reikalavimas. Vyrai netgi nusprendžia dėvėti savo pasirinktą diržą, atitinkantį jų įvaizdį, ir sukurti savo asmenybę. Žmonės dažnai pasirenka paprasčiausią diržų kokybę, blizgesį ir ilgaamžiškumą, kai tik įsigyja naują diržą. Ar kada nors bandėte pinti diržą, kuris suteiks jūsų asmenybei naujų kelnių šepetėlį su nauja spalvinga išvaizda? Pabandykite suteikti visiškai naują išvaizdą, paprasčiausiai pakeisdami reguliariai nešiojamo diržo tipą.

Stilingi vyriški pinti odiniai diržai su vaizdais:

Pintas diržas paliks jūsų asmenybę stulbinančią kolegų ir draugų akivaizdoje. Čia pažvelkite į 9 naujausius pintų diržus skirtingo dizaino vyrams.

1. Pintas Latigo vyrų odinis pintas diržas:

Pintas Latigo vyriškas odinis pintas diržas

Garsūs „latigo“ vyriški pinti odiniai diržai yra daugelio jaunuolių pasirinkimas. Rudas pintas diržas atrodo drastiškai ant juosmens. Pynės raštas yra taip gražiai apkeptas, kad centre sudaro tuščiavidurį raštą ir galuose klostosi.

2. Trispalvis pintas diržas:

Trispalvis pintas diržas

Trispalvis pintas diržas vyrams atrodo funky ir kietas važiuojant dviračiu. Tikslus spalvų derinys ir klostės dizainas sudaro smulkų mazgą, primenantį gyvatę. Gražiai pinti odiniai diržai atrodo neįtikėtinai ant maišytų kelnių ar krovinių apačios.

3. Pintas daugiaspalvis diržas:

Pintas daugiaspalvis diržas

Raudonai juoda ir balta trijų spalvų pintas diržas puikiai atrodo, kad atrodytų šauniai. Spalvų derinys puikiai derinamas, kad atrodytų šauniai, atrodytų puikiai su džinsais ar suplyšusiais džinsais ar šortais. Tokie diržai yra ištempiami, o tai suteikia paprastą išvaizdą ir visišką reikšmę klostėms.

4. Odiniai juosmens pinti diržai vyrams:

Odiniai juosmens pinti diržai vyrams

Odiniai rudi pinti diržai su unikaliu odos dirželių pynimo stiliumi atrodo puikiai. Ploni ir stori odiniai dirželiai, suplanuoti vienas su kitu fantastišku raštu, suteikia vientisą išvaizdą. Atrodo, kad rudi pinti diržai puikiai tinka šauniai atrodyti kartu su karine apranga ar chaki spalvos drabužiais.

5. Dviejų tonų pintas austas diržas:

Dviejų tonų pintas austas diržas

Vyriški pinti diržai atrodo puikiai, kai klostuoti trispalvės raudonos mėlynos ir baltos spalvos atrodo geriausia spalva stilingai. Keista kelnės, kurių diržuose naudojamos visiškai priešingos spalvos, sukuria puikią porą. Rudos spalvos galai iš minkštos odos papildo visą dizainą.

6. Elastingas pintas diržas:

Elastingas pintas diržas

Įtempiamus diržus paprastai renkasi daugelis vyrų, nes tamprių diržų tinkamumas yra tobulas. Juodas pintas diržas vyrams su pilkšvu siūlu atrodo žavingai ir vertas dėmesio.

7. Balta pinti odiniai diržai vyrams:

Balta pinti odiniai vyriški vyriški diržai

Balti diržai yra unikalus vyrų, turinčių skirtingą požiūrį į stilių ir madą, pasirinkimas. Blaivaus stiliaus vyrai su firminiu padažu gali pasirinkti baltą pintą vyrišką diržą. Baltas diržas gali būti dėvimas su bet kokios spalvos kelnių ir marškinių stiliumi ir net su švarkeliu, kad atrodytų teigiamai.

8. Rudos odos pintas vyriškas diržas:

Rudos odos pintas vyriškas diržas

Rudi pinti diržai yra labiausiai paplitęs vyrų pasirinkimas, tačiau pats stilingiausias ir visžalis derinys su džinsais ar kitomis kelnėmis. Odiniai pinti diržai iš rudų kostiumų puikiai dera su džinsiniais džinsais ir languotais marškinėliais. Plonas pintas diržas tikrai paliks savo įspūdį virš jūsų drabužių.

9. Pintas batų raiščio diržas:

Pintas batų raiščio diržas

Vyriški pinti diržai yra ne tik tie, kurie pagaminti iš odos, bet ar kada pagalvojote apie vyriškus pintus diržus, kad vyrai atrodytų prašmatniai. Taip, išskirtinis nėriniuotas pintas diržas pasakiškai kabo virš juosmens, aukštai surišdamas krovinines kelnes kariuomenės atspaudu, sukuriantis puikų poveikį asmenybei.

Vyrai, kurie savo darbe paprastai nešioja paprastus odinius diržus arba medvilninius diržus, gali įgauti ypatingą išvaizdą, dėvėdami pintus diržus ant kasdienės aprangos ir suteikti kibirkštį jų nuobodžiam įprastam gyvenimui. Nešioti pintą diržą tikrai galima pastebėti. Kartu su džinsiniais džinsais ir marškinėliais su geromis citatomis pinti diržai ir sportiniai bateliai puikiai atrodo uoliai.