Diržai yra būtinas kiekvieno drabužių spintos aksesuaras. Diržas yra lanksti juosta arba dirželis; iš esmės jis yra pagamintas iš odos arba sunkaus audinio ir dėvimas aplink juosmenį. Šiais laikais vyriški audiniai yra madingi. Audinio diržas yra patvarus ir austas audinys, pagamintas iš medvilnės, nailono ir džinsinio audinio ir pan. Šio audinio audimo modelis yra įbrėžtas. Audinio, o ne odos naudojimas gamybos procese reikalauja mažiau darbo. Visų pirma audinių diržai yra atsitiktiniai ir lengvi arba grynai dekoratyvūs. Šis diržas ne tik padeda sulaikyti kelnes, bet ir padeda susiūti marškinius. Lankstumas yra bendra kiekvienos diržų gamybos savybė, užtikrinanti laisvą judėjimą.

Madingi ir kasdieniai audinių diržų modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 geriausius audinių diržų dizainus.

1. Oficialus audinio diržas:

Oficialus audinio diržas

Tas, kurį dėvėsite su kelnėmis ar kostiumais. Šis juodas audinio diržas pagamintas iš švelnaus audinio ir yra įvairių spalvų. Neformali apranga, įsitikinkite, kad jūsų diržas ir batai turi atitikti. Nenaudokite garsių sagčių ir kasdieniam diržui palikite kontrastingą siūlę.

2. Atsitiktinis audinio diržas:

Kasdienis audinio diržas

Šis laisvalaikio vyriškas diržas su dvigubomis sagtimis garsiai atrodys ir derės prie jūsų išvykos ​​aprangos. Galite išreikšti savo asmenybę ir eksperimentuoti naudodami šį atsitiktinį diržą. Tai gali būti su chinos, džinsais, šortais ir krovininėmis kelnėmis. Su šiuo diržu galite išvengti derinių derinio.

3. Vyrų golfo diržas:

Vyriškas golfo diržas

Šis baltas audinio diržas yra smulkiai supintas. Jo lengvas ir tamprus audinio dizainas padeda ištempti žaidimą. Tai leis jums jaustis patogiai ir stilingai golfo aikštyne. Turi juodą sagtį, kuri suteikia jai ypač gražią išvaizdą.

4. Pakabos diržas:

Pakabos diržas

Tai patogus pasirinkimas norintiems atrodyti kitaip ir norintiems kelnes pakelti per petį. Šis diržas turi kitokią savybę, diržai yra petnešos, o ne diržo kilpos. Tai suteikia autentiško ir vintažinio jausmo.

5. Odinis drobės diržas:

Odinis drobės diržas

Šis audinio vyriškas diržas pagamintas iš audinio su odiniais apvadais ir stilinga sagtimi. Tai suteikia elegantišką išvaizdą ir patinka visiems protingiems vyrams. Jis yra įvairių stilingų sagčių ir spalvų.

6. Siuvinėtas vyrų diržas:

Siuvinėtas vyrų diržas

Šis siuvinėtas diržas yra patogus ir atsitiktinis. Dirželis yra išsiuvinėtas tradicine medvilnine staklėmis. Diržas turi atlenkiamą sagtį ir reguliuojamas. Galima juos derinti su džinsais, chino ir šortais.

7. Pintas diržas:

Pintas diržas

Kaip apibūdina pavadinimas, jis buvo pintas marškinėlių kirpimo juostelėmis, pynė jas kartu ir susiuvo galus. Jis greitai ir lengvai pagaminamas ir dėvimas aplink juosmenį. Unikalus šio pinto diržo bruožas yra paimti seną ir paversti jį nauju. Atrodo šauniai ir stilingai.

8. Džinsinio audinio diržas:

Džinsinio audinio diržas

Tvirtas diržo dizainas atrodo šauniai ir gerai; Tai galite susieti su džinsais lauko renginiuose ir sporte. Šis diržas yra žinomas tarp jaunosios kartos ir suteikia jums wow jausmą.

9. Šilko audinio diržas:

Šilko audinio diržas

Šis rankų darbo gryno šilko kutų tamsiai mėlynas diržas suteikia karališką jausmą. Šio audinio vyriškas diržas turi minkštą ir elegantišką satino apdailą. Šis diržas dera su tokio tipo šilko suknele. Šis diržas tvirtinamas mazgu.

Tai visada populiarus mados aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims. Diržai domina daugelį drabužių; tai suteikia unikalų išvaizdą. Jis dėvimas, kad padėtų išlaikyti kelnes. Audinio diržas yra mažesnės kainos produktas, palyginti su odiniu diržu. Šie gražūs audinio diržai suteikia madingą jūsų drabužių spintos išvaizdą. Neteisingas vyriško audinio diržo pasirinkimas gali būti pražūtingas, o tinkamas pasirinkimas daro jūsų suknelę pagrindiniu akcentu. Diržai turi daugiau galios nei bet kuris kitas priedas. Šių diržų galima rasti įvairaus pločio, spalvų ir dizaino. Diržas yra svarbus vizualinis aksesuaras, kuris užbaigia išvaizdą.