Kaip ir visi drabužiai, diržai taip pat yra įvairių rūšių. Turite kasdienius ir oficialius diržus. Kasdieniai diržai yra platesni nei oficialūs. Perkant diržus, reikia gerai atsižvelgti į dydį, spalvą, plotį, stilių ir medžiagą. Kasdieniai diržai puikiai dera su minkšta spalva. Ploni, blizgūs diržai puikiai dera prie stilingų ir protingų suknelių.

Geriausi ir stilingi juodi diržai vyrams ir moterims:

Čia pažvelkite į mūsų 9 geriausius naujausių dizainų juodus diržus. Pasirinkite geriausią iš žemiau pateikto juodų diržų sąrašo.

1. Stumkite juodą diržą:

Stumkite juodą diržą

Šis diržas neturi skylių. Sagtis prispaudžiama prie odos. Metaliniai dantys yra pasėti diržo viduje, o sagtyje yra tvirtas magnetas, kuris sąveikauja tarpusavyje ir suteikia puikų dydį. Jie pagaminti iš natūralios odos ir turi nerūdijančio metalo sagtį, juodą arba sidabrinę.

2. Ratchet juodas diržas:

Ratchet juodas diržas

Tai panašu į skaidrių diržą. Taip pat nenaudojamos skylės. Juose yra įvairių spalvų diržai, taip pat sagtys. Jis pagamintas iš natūralios odos, o apdaila lygi.

3. Apverčiamas juodas odos diržas:

Apverčiamas juodas odinis diržas

Šis diržas yra apverčiamas, ty jį galima nešioti iš abiejų pusių. Paprastai jis yra aiškus iš abiejų pusių. Tačiau mados kūrėjai sukūrė išskirtinius kūrinius. Kai kurie iš jų yra apverčiami nuo lygios juodos odos vienoje pusėje iki tekstūruotos rudos odos kitoje. Dviguba „Gancio“ logotipo sagtis ant šio diržo atrodo tikrai stilingai.

4. Austi pinti moterų juodi diržai:

Austi pinti moterų juodi diržai

Šis moterų juodas diržas yra rankų darbo iš natūralios itališkos odos, kuri yra lanksti. Tačiau spalva ir tekstūra suteikia jai tvirtą išvaizdą. Toks pintas diržas puikiai tinka kasdieniam drabužiui. Jis yra liesas su auksine senojo anglų žalvario sagtimi.

5. Dvigubo sagties juodas diržas moterims:

Juodas dvigubos sagties diržas moterims

Šis plonas juodas merginos diržas yra puikus šiuolaikinio stiliaus pasirinkimas. Dvigubos sagties užsegimas suteikia jai dailų vaizdą. Sagtys yra raižytos ir suteikia funky išvaizdą. Puikiai dera prie A formos ar net plisuotų.

6. Nelaimingi vyriški odiniai juodi diržai:

Nelaimingi vyriški odiniai juodi diržai

Kaip rodo pavadinimas, šis diržas pagamintas iš šiek tiek sunerimusios odos. „Distressed Leather“ iš tikrųjų reiškia susidėvėjusią odą. Šis diržas iš tikrųjų yra pagamintas iš nelaimingos odos, sujungtos su centrinės juostos sagtimi. Rankų darbo „Distressed“ odos diržai yra labai unikalūs ir stilingi. Juodi pilno grūdo odos diržai su raudonomis viršutinėmis siūlėmis ir pagrindine klasikine sagtimi.

7. Anglies pluošto juostos juodi diržai:

Anglies pluošto juostos juodi diržai

Paprastai juos dėvi kareiviai. Tačiau dabar jis užėmė savo vietą ir paprasto žmogaus drabužinėje. Šis nailono juostos diržas turi anglies pluošto sagtį. Jis taip pat puikiai dera su džinsais ar krovininėmis kelnėmis ar chinos. Turi patrauklią juodą nailono juostą su pilku viršutiniu dygsniu. Sagtis pagaminta iš lengvo anglies pluošto, kuriame nėra metalo detektorių. Juostiniai diržai taip pat yra grįžtamojo stiliaus. Dažnas spalvų derinys yra žalia & Mėlyna.

8. Klasikiniai aligatoriaus juodi diržai:

Klasikiniai aligatoriaus juodi diržai

Šis diržas suteikia vyro drabužių spintai egzotiško skonio. Jis pagamintas iš natūralios laukinės Luizianos aligatoriaus odos. Jis yra 3 spalvų – juodos, rudos ir kaštoninės. Pamušalas pagamintas iš grynos itališkos visapusiškos odos. Taip pat yra su keičiamomis sagtimis.

9. Juodas bėgimo diržas:

Juodas bėgimo diržas

Tai būtina žmogui, kuris rimtai bėgioja. Jie gali turėti svarbius daiktus, tokius kaip raktai, piniginė, pinigai, „iPod“ ir kt. Šį diržą taip pat galima naudoti keliaujant ir nešiotis daiktus, tokius kaip įlaipinimo bilietai, bilietai, pasai. Sutaupome laiko ieškodami būtiniausių dalykų, jei laikomi rankinėje ar kuprinėje.

Vyras turėtų turėti kelis diržus, kad galėtų pasiruošti bet kokiai situacijai. Diržas, kuris yra pigus arba netinka prie aprangos, gali iš esmės sumenkinti vyro stilių. Apverčiami diržai geromis spalvų kombinacijomis, pavyzdžiui, juodi & ruda, geresnis pasirinkimas, nes jie tinka prie įvairių spalvų kelnių ir batų.