Diržas yra pavara, naudojama jūsų kelnėms ar sijonui laikyti, kad ir ką pasirinktumėte. Tarp daugybės stilių labiausiai stebina baltas diržas. Jis yra unikalus, stilingas ir, svarbiausia, suteikia labai karališką išvaizdą. Tradiciškai baltas diržas buvo derinamas su lininėmis kelnėmis, vasaros šortais, polo rungtynėmis ar kurorto įvaizdžiu. Tačiau dabar viskas pasikeitė. Kai baltą diržą suporuoji su pilkomis kelnėmis ar džinsais, atrodo pasakiškai.

Paprasti ir geriausi balti diržai vyrams ir moterims:

Štai 9 geriausiai atrodantys vyriškų ir moteriškų suknelių balti juosmens diržai.

1. Atsitiktinis odinis baltas diržas:

Kasdienis odinis baltas diržas

Baltas odinis diržas yra nauja tendencija. Jis naudojamas tiek oficialiems, tiek neoficialiems drabužiams. Galite sujungti su baltomis kelnėmis ir nešiotis išmanų tamsios spalvos švarkelį. Baltas odinis diržas taip pat puikiai atrodo ant džinsų su batais.

2. Austas baltas diržas:

Austas baltas diržas

Austas baltas diržas yra vienas iš labiausiai atsitiktinių diržų. Jis gaminamas audžiant vilną arba medvilnę. Jį lengva nešioti, todėl nereikalingo svorio aplink juosmenį. Labai gerai dera prie džinsinio audinio. Karštomis dienomis netgi galite sujungti su flirtuojančiais sijonais ar vasaros šortais. Puikiai tinka dėvėti vasaros dienomis.

3. Oficialus baltas diržas:

Oficialus baltas diržas

Oficialus baltas diržas yra tarsi naujas prisilietimas prie oficialios aprangos. Galite jį džiazuoti ir aštriai atrodyti susitikimams. Paprastas baltas oficialus diržas gali išsiskirti perpildytoje posėdžių salėje. Oficialų baltą diržą galima dėvėti ant oficialių sijonų.

4. Juostinis baltas diržas:

Baltas diržas

Juostos baltas diržas yra baltos odos ar audinio stygos, sujungtos kartu. Šio tipo diržai yra labai paplitę dviratininkams ir nuotykių ieškantiems žmonėms dėl savo stiprumo. Tai suteikia šiurkščią išvaizdą, todėl yra labai žinoma vyrams.

5. Karoliukų baltas diržas vestuvėms:

Karoliukas baltas diržas vestuvėms

Baltas karoliukų diržas yra gana populiarus tarp nuotakų ir paauglių. Galite dėvėti ant vasaros suknelės ar viršutinės dalies. Baltas karoliukų diržas gali atkreipti jums didelį dėmesį, nes kiekvieną kartą jis labai skiriasi.

6. Dygliuotas baltas diržas vestuvėms:

Smeigtuotas baltas diržas vestuvėms

Dygliuotas baltas diržas naudojamas jūsų nuotakos aprangai suteikti žavesio. Paprastas baltas diržas gali suteikti jums pakankamai blizgesio vakarui ir atkreipti visų dėmesį. Sudėkite paprastą suknelę, kad pridėtumėte žvilgesio. Kartais baltas dygliuotas diržas dėvimas ant džinsų ir paprastų marškinėlių.

7. Logotipo baltas diržas:

Logotipo baltas diržas

„Logo White Belt“ yra baltas diržas su įmonės ar prekės ženklo logotipu. Jis garsėja jaunimo, o kartais ir įžymybių tarpe, jei reklamuoja kokį nors konkretų prekės ženklą. Paprastai toks diržas turi didelę sagtį. Vyrai dažniausiai renkasi tokius diržus.

8. Plonas metalinis baltas diržas:

Plonas metalinis baltas diržas

Plonas metalinis baltas diržas dažniausiai dėvimas ant suknelių. Labai gražiai atrodo ant vakarinių suknelių ar apkarpytų viršūnių. Plonas metalinis diržas atkreipia dėmesį į juosmenį. Plonas metalinis baltas diržas, deja, gerai atrodo mergaitėms ant plono juosmens, nes atrodo proporcingas.

9. Lanko tipo balti diržai suknelėms:

Lanko tipo balti diržai suknelėms

Suknelės baltas diržas yra trumpesnio ilgio. Jie dėvimi aukštai ant juosmens, beveik šalia šonkaulių galo. Kartais jis taip pat dėvimas tiesiai po krūtine. Jis naudojamas kaip priedas. dažniausiai atrodo gerai prie tamsių spalvų suknelių. Jis taip pat gali būti dėvimas su gėlių apranga, kad suteiktų žavesio. Suknelė baltas diržas turi įvairių tipų sagtis, kad atkreiptų dėmesį.

Baltas diržas gali būti sudėtingas komandai. Baltas diržas gali suteikti aštrų bruožą jūsų išvaizdai, jei jis dėvimas protingai. Taigi, jūs turite viską, kas būtina ir nereikalinga, universalu, bet labai segmentuota – baltas diržas ir keletas idėjų, kaip pasirinkti savo stilių.