Liemens diržai šių dienų mados pasaulyje yra būtini. Jei pažvelgsime į praėjusio amžiaus devintojo ir devintojo dešimtmečių juosmens diržus, jie taip pat užėmė svarbią vietą mados pasaulyje. Moterys ir vyrai pasirinko geriausią kūrinį diržuose. Kodėl gi ne? Visi vyrai ar moterys norėtų atrodyti tinkami ir su geriausiu kūno plakatu.

Naujausi ir skirtingi juosmens diržai moterims ir vyrams:

Juosmens diržai palengvina grožio mėgėjams atrodyti lieknai ir suteikia aprangai grožio. Greitai pritvirtinus diržo sagtį ant juosmens, visa tai atrodys puikiai. Netgi laisvi drabužiai gali būti dėvimi ant odos, tiesiog traukiant diržą-priverždami mazgus.

1. Platus juodas juosmens diržas moterims:

Platus juodas juosmens diržas moterims

Platus odos juosmens diržas ir dizainerio sagtis centre suteikia jūsų suknelei nepriekaištingą išvaizdą. Laisvas vientisas viršus gali būti kūno formos, naudojant platų juodą juosmens diržą, o tai netgi gali pagerinti suknelės dizainą

2. Rudas juosmens diržas vyrams:

Rudas juosmens diržas vyrams

Vyrai ir jų vyriška išvaizda atrodo patrauklesni, kai vyrai kabo su drąsiu vyrišku drabužiu, suprojektuotu juosmens diržais. Apatinio liemens džinsai, pririšti prie rudo „Louis Vuitton“ juosmens diržo, atrodo maloniai, todėl vyrai atrodo gražesni. Rudas juosmens diržas puikiai dera prie grynų džinsinių mėlynų kelnių.

3. Plonas baltas elegantiškas juosmens diržas:

Plonas baltas elegantiškas juosmens diržas

Plonas diržas ant juosmens yra moters apsirengimo akcentas. Plonų diržų unikalumas traukė žiūrovo akis kiekvieną kartą, kai jie buvo dėvimi. Moterys gali dėvėti plonus baltus juosmens diržus, kad suteiktų puikią profesionalią išvaizdą.

4. Diržai aukštu juosmeniu mergaitėms:

Diržai aukštu juosmeniu mergaitėms

Merginos ypač renkasi diržus aukštu juosmeniu net tada, kai jų aprangai nereikia. Tačiau suknelės išvaizda atrodo dar puošniau, kai ji dėvima su diržu aukštu juosmeniu. Auksinius ar sidabrinius juosmens diržus dažniausiai renkasi įžymybės balti, net plati juodi raišteliai.

5. Moterų raudonas juosmens diržas:

Moterų raudonas juosmens diržas

Raudonas diržas ant juosmens yra akį traukiantis mados pareiškimas. Pilkas vientisas viršus arba tamsiai karališkai mėlynas viršelis ar net paprastas baltas arba paprastas juodas viršus gali geriausiai atrodyti su raudonu aukšto juosmens diržu. O kai raudonas juosmens diržas derinamas su lanku, tai tiesiog nuostabu su išvaizda.

6. Mergaičių sidabro juosmens diržas:

Mergaičių sidabro juosmens diržas

Sidabriniai juosmens diržai yra mieli ir karališki. Bet koks trumpas viršus gali atrodyti nuostabiau, kai jį lydi gražus viso metalo sidabrinis juosmens diržas. Merginos netgi mėgsta dėvėti paprastus veidrodinius sidabro juosmens diržus.

7. Oficialūs odiniai juosmens diržai vyrams:

Oficialūs odiniai juosmens diržai vyrams

Odiniai juosmens diržai yra vieni seniausių mėgstamiausių ir dažniausiai dėvimų juosmens diržų tarp vyrų moterų ir jaunuolių, įvairių spalvų, dizaino ir meno kūrinių. Vyrai su drąsiai suprojektuotu odiniu diržu atrodo šauniai. Oficialūs odiniai diržai taip pat suteikia profesionalumo aprangai darbe.

8. Madingi audiniai juosmens diržai:

Madingi audiniai juosmens diržai

Liemens diržai, pagaminti iš skirtingų medžiagų, taip pat yra labai paklausūs vakarėlių moterų ir jaunų merginų tarpe. Dizainerio audinio liemens diržai su rankų darbo gėlėmis ir dygliuotais deimantais ir net karoliukai juosmens diržai yra madingi juosmens diržai, kuriuos mėgsta moterys.

 9. Rankų darbo juosmens diržai vyrams:

Rankų darbo juosmens diržai vyrams

Rankų darbo juosmens diržai yra skirti ne tik moterims, bet ir vyrams. Vyriški juosmens diržai iš odos su karoliukais, pritvirtintais prie diržo, atrodo nuostabiai. Kiti dizainai taip pat yra pagaminti iš odos panašių gyvūnų atspaudų, arba senoviniai dizainai taip pat atrodo puikiai.

Liemens diržai taip pat pasirodė esąs vienas iš mados teiginių, kuriuos vyrai ir moterys sutinka dėvėti, kad atrodytų nuostabiai savaip. Dizainerių diržų tipas taip pat padeda žmonėms atskleisti savo tapatybę pristatant savo aprangą. Dirbantys žmonės turi skirtingai atrodančius juosmens diržus, o vakarėliai – dizainerių aukšto juosmens diržus. Dygliuoti ir vintažiniai darbai, atliekami ant odinių diržų, turi unikalią išvaizdą.