Ağustos ayı sadece bir doğum taşı ile değil, toplamda üç ile tanımlanır. Şanslı Ağustos ayında doğan insanlar için üç doğum taşı Sardonyx, Peridot ve Spinel’dir. Sardonyx kırmızımsı kahverengi, peridot yeşil, spinel ise mor-pembe renkli bir taştır. Bu insanların doğum taşını takmak ve onlarla hava atmak konusunda sahip oldukları seçenekleri bir hayal edin. Aslında, seçimler için tamamen şımartılacaklar..

Trendde Erkekler ve Kadınlar için Son Ağustos Doğum Taşları Takıları:

Burada en iyi 9 Ağustos doğum taşlarını ve onları gösteriş yapmanın çeşitli yollarını kontrol edeceğiz..

1. Erkekler için Sardonyx Bileklik:

Erkek Sardonyx Bileklik

Bu, erkekler için harika bir günlük giyim aksesuarıdır. Bu Sardonyx bileklik, gerilebilir bir kordona dizilerek bileklik haline getirilmiş birçok yuvarlak parlak kırmızımsı kahverengi taştan yapılmıştır. Bu, herhangi bir kıyafetle harika görünüyor ve erkekler de bu doğum taşı bileziğini gündelik kıyafetlerle giyebilir.

2. Kadınlar için Sardonyx Küpeler:

Sardonyx Kadın Küpe

Bu, kadınlar için harika görünümlü bir küpe. Kırmızı Sardonyx taşı, günümüz kadınları için gümüş ile küpe haline getirilmiştir. Bu küpe, bohem görünümü güzel kıyafetlerle eşleştirmek için verir..

3. Erkekler için Sardonyx Zinciri ve Cep Saati:

Erkekler için Sardonyx Zincir ve Cep Saati

Bu, erkekler için Sardonyx taşında harika bir şey. Bu, üzerinde 12 ayar saf altın zincir bulunan antika kaplamalı bir cep saatidir. Sardonyx kolye ucu aslında üzerinde kabartmalı çevre bulunan bir cep saatidir..

4. Erkekler için Spinel Kol Düğmesi:

Erkekler için Spinel Kol Düğmesi

Kol düğmelerinize doğum taşınızı taktığınızı hayal edin. Aynen öyle! Bu gümüş rengi erkekler için parlak spinel kol düğmeleri, bir çift aksesuar ve aynı zamanda Ağustos doğumlu bir erkeğe en iyi hediyedir..

5. Kadınlar için Spinel Kolye:

Kadınlar için Spinel Kolye

Bu, giyildiğinde boyunda hoş bir düşüş sağlayan, spinel taşlarından değerli bir kolye. Kolye, çivili elmaslarla güzel bir inci zincirde spinel taş damlalarıyla güzel görünüyor.

6. Kadınlar için Spinel Burun iğnesi:

Kadınlar için Spinel Burun İğnesi

Burun iğnesi, kadınlar arasında hızla yükselen bir aksesuardır. Bu, 18 ayar sarı altından üçgen şekilli spinel burç taşı burun iğnesidir. Bu burun iğnesi her yaştan kadın tarafından gösteriş yapabilir ve bunu farklı kılan taş ve şeklidir..

7. Kadınlar için Peridot Halhal:

Kadınlar için Peridot Halhal

Bu kadınlar için güzel bir boncuklu peridot halhal. Ağustos ayında doğan hanımefendi için çok sayıda minik peridot ağustos doğum taşı, gümüş bir halhal içine güzelce dizildi. Bu kadınlar için mükemmel bir hediye.

8. Erkekler için Peridot Yüzük:

Erkekler için Peridot Yüzük

Bu, ortasında zümrüt yeşili peridot burç taşı olan erkekler için harika görünümlü bir yüzük. Ayrıca, beyaz altından yapılmıştır ve bir erkeğin parmağında klas ve asil bir görünüm veren kenarlarında bir elmasla süslenmiştir..

9. Kadınlar için Peridot Kolye:

Kadınlar için Peridot Kolye

Bu hoş yeşil Peridot taşı, tatlı su incisi ve baş harfinin olduğu parlak gümüş monogramı olan ve som gümüş zincirden yapılmış hoş bir kişiselleştirilmiş kolyedir. Bir kadının, kendisi için kişisel olarak hazırlanmış bu güzel mücevherden başka neye ihtiyacı var??

Ağustos ayı, bu şanslı ayda doğan herkes için üç doğum taşı ve birçok seçenek ile geliyor. Erkekler, kadınlar, erkekler ve kızlar için seçilebilecek üç taş ve çok sayıda aksesuar seçeneği. Ağustos ayının üç doğum taşının tümü, küpelerde, kolyelerde, kolyelerde, bileziklerde, yüzüklerde vb. Kullanıldığında harika görünür..