Aralık ayında doğanların doğum taşı turkuaz, zirkon veya tanzanittir. Topaz ayrıca Aralık ayının doğum taşı olarak kabul edilir. Bu taşların her biri mavi renkte, mavi yeşil, mavi menekşe vb. tonlardadır. Bu göz alıcı takılardan kendiniz veya sevdikleriniz için mükemmel bir hediye seçebilirsiniz. Kolyelere göz atın veya mavi doğum taşlarıyla bir yüzük hediye edin. Bunlar bir ömür boyu sürecek başyapıtlardır. Hayatınızdaki mükemmel eş için mükemmel bir hediye olan bu doğum taşı takı öğelerinin birilerini son derece mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz..

Yeni Doğan Bebekler İçin En Son ve Güzel Aralık Doğum Taşları:

Aralık Doğum Taşları Takılarının en iyi 9 tasarımına bir göz atalım..

1. Turkuaz Aralık Doğum Taşı:

Turkuaz Aralık Doğum Taşı

Bu muhteşem mavi renkli taş, Aralık ayının doğum taşıdır. Turkuaz taşı, nadir ve çok benzersiz olan opak mavi yeşil bir mineraldir. Bu sadece kuru bölgelerde bulunur ve bu nedenle mücevher veya mücevher olarak çok değerlidir. Bunlar ayrıca daha sağlam bir görünüm için kaba kesme taşlar olarak da kullanılır..

2. Tanzanit Aralık Doğum Taşı:

Tanzanit Aralık Doğum Taşı

Tanzanit, yalnızca Tanzanya’da bulunan bir başka nadir değerli taştır, dolayısıyla adı. Değerli taş, Aralık doğum taşı rengidir ve mavi menekşe rengine sahiptir. Renk altın üzerinde harika görünüyor ve küpeler, yüzükler vb. Gibi birçok takı öğesi oluşturmak için kullanılıyor..

3. Mavi zirkon Aralık Doğum Taşı:

Mavi zirkon Aralık Doğum Taşı

Mavi zirkon, kırılma indeksi nedeniyle büyük bir parlaklığa sahip olduğu için çok değerli bir taştır. Değerli taş, Aralık ayının doğum taşı olarak kabul edilir. Renk, kolyelerden yüzüklere ve küpelere kadar her türlü takı için güzel ve mükemmeldir. Bu, Aralık doğum taşları için kullanılan daha yaygın taşlar arasındadır..

4. Aralık Doğumtaşı Yüzükler:

Aralık Doğumtaşı Yüzükler

Aralık burç taşı için değerli taşlı en çarpıcı mücevher parçası bu yüzük. Aralık burç taşı yüzüklerin harika bir rengi var ve manikürlü parmaklarda muhteşem görünüyor. Turkuaz yüzükler başka hiçbir şeye benzemeyen bir parlaklığa sahiptir. Değerli taşlar gümüş rengindedir.

5. Aralık Doğumtaşı Kolyeler:

Aralık Doğumtaşı Kolyeler

İşte tanzanit Aralık burç taşının nasıl kullanılabileceğinin harika bir gösterimi. Muhteşem tanzanit, bu Aralık doğum taşı kolyesi için bir kolye ucu olarak ayarlandı. Küçük kuş, güzel tanzanit taşı ile süslenmiştir ve kolyenin geri kalanı, altın rengi pırlantalarla lüks hale getirilmiştir..

6. Aralık Doğumtaşı Küpeler:

Aralık Doğumtaşı Küpe

Bu göz alıcı mavi topaz Aralık burç taşı küpe muhteşem. Mücevher öğesi, her biri yuvarlak topaz taşlarından asılı üçlü oksitleyici çivilerle çarpıcı hale getirilmiştir. Küpeler herhangi bir kıyafetle iyi gider ve partiler ve işlevler için de harikadır..

7. Aralık Doğum Taşı Sonsuzluğu:

Aralık Doğum Taşı Sonsuzluk

Doğum günü Aralık’a düşen biri için gerçekten özel bir şey seçin. Bu harika sonsuzluk yüzüğü tam da doğru hediye. İç halka tarafına mesaj veya isim kazıma seçeneği vardır. Sonsuzluk Aralık burç taşı takıları, çarpıcı görünen mavi zirkon taşlarla süslenmiştir..

8. Kaba kesim Aralık Doğumtaşı Kolye:

Kaba kesim Aralık Doğum Taşı Kolye

Bu, gündelik kıyafetler ve hatta gece kıyafetleri üzerine giyilen harika bir parça. Bu geniş kaba kesimli oval turkuaz kolye, yalnızca birbirine dizilmiş turkuaz taşlardan yapılmıştır. Kolye, derin boyunlu bluz tasarımları ve hatta odağın tamamen kolye üzerinde olduğu yüksek boyunlu tasarımlar için harikadır..

9. Aralık Doğumtaşı Bileklik:

Aralık Doğum Taşı Bilezik

İşte mavi topaz ile yapılmış güzel bir Aralık burç taşı bilekliği. Yuvarlak taşlar gümüş halkalı zincir üzerine dizilmiştir. Bu, günlük kullanım için harika olan çok basit bir modeldir. Birçok farklı kıyafet stilini tamamlar ve bu nedenle sahip olunması gereken bir şeydir..

Turkuaz, zirkon ve hatta tanzanitteki Aralık burç taşları, sahip olunabilecek mükemmel küçük lüks değerli taşlardır. Değerli taşları küpelerde, kolyelerde, yüzüklerde ve hatta bileziklerde kullanabilirsiniz. Taşlar nadirdir ve bu nedenle çok değerlidir..