Dovanų krepšelis yra tai, ką padovanojate mylimam žmogui ypatinga proga. Jis užpildytas keliomis gėrybėmis, pagrįstomis progos tema. Pasirinkdami tokio tipo dovanų krepšelio parinktis, mes gauname daugiau kolekcijų; mes gauname nedaug pristatymo galimybių, kai per vieną dieną pasirenkame keletą dovanų, kad skubiai pristatytume savo brangųjį ar draugus. Dovanodami galime pasirinkti gėles iš krūvos, drabužius su šokolado krepšeliais ar balionų puokštę ir pan. Ir daugiau pasirinkimų pagal mūsų temą. Padovanoti žmogui yra ypatingas būdas pranešti jam, kaip jūs jį suprantate.

Geriausi dovanų krepšeliai vyrams ir moterims:

Čia yra keletas pasirinktų 15 geriausių dovanų krepšelių,

1. Valentino dovanų krepšelis:

Valentino dovanų krepšelis

Būkite romantiški ir padovanokite savo mylimajai šią nuostabią dovaną, pripildytą gėrybių. Šiame raudonos temos dovanų krepšelyje yra butelis burbulų ir keletas pakuočių skanių šokoladų. Kiekvienam iš šių daiktų pasirinkite geriausius prekės ženklus ir įdėkite šiek tiek įdaro žaislo.

2. Tėvo dienos krepšelis:

Tėvo dienos krepšelis

Tėvo diena yra geriausia diena padovanoti savo tėvui geriausią. Šiame meilės krepšelyje yra alaus skardinės ir buteliai. Alaus buteliai suasmeninti etiketėmis. Į pakuotę taip pat įtraukite keletą sausainių ir traškučių.

3. Helovino gėrybės:

Helovino gėrybės

Helovinas yra skanėstų, kuriuos galite dovanoti vaikams, metas. Jie mėgsta vaikišką dovanų krepšelį, pilną saldainių ir gėrybių. Tai moliūgo formos ir turi visų rūšių saldainių ir šokolado.

4. Motinos dienos krepšelis:

Motinos dienos krepšelis

Motinos dienos proga padovanokite savo mamai kažką tikrai ypatingo, kad palepintumėte ją visą dieną. Šis dovanų krepšelis moterims yra pripildytas aukščiausios kokybės SPA prekių, tokių kaip lufos, kūno losjonai, geliai, šukos ir pan..

5. Kalėdų krepšelis:

Kalėdų krepšelis

Pasiruoškite šventiniam sezonui ir padovanokite draugams šį nuostabų kalėdinį krepšelį. Įpilkite sezoninių daiktų, tokių kaip kava, karštas šokoladas, sausainiai, šokoladas ir tt. Galite užsirišti gražią didelę juostelę ir įberti šiek tiek bliūdo lapų..

6. Gimtadienio berniuko krepšelis:

Gimtadienio berniuko krepšelis

Padovanok savo vaikinui jo svajonių krepšelį su raudonu balionu. Šis krepšelis vyrams yra labai kietas, nes jame yra visų gėrybių, kurios vyrams patiktų. Pridėkite keletą asmeninių daiktų, tokių kaip pritaikytas puodelis ir įdarytas žaislas, kad būtų įdomiau.

7. Vyno krepšelis:

Vyno krepšelis

Visi vyno mėgėjai bus malonu gauti nuostabią vyno dovaną ypatingai progai. Šiame vyno krepšelyje yra du geriausi vynai. Vynas yra derinamas su įvairiais skoniais papildomais šokoladais.

8. Šokolado dovanų krepšelis:

Šokolado dovanų krepšelis

Šis skanus šokolado dovanų krepšelis patiks vaikams ir suaugusiems. Geriausiomis šokolado plytelėmis užpildyta dovana yra dekadentinė dovanėlė gimtadieniui ar jubiliejui. Išbandykite ir kai kuriuos gurmaniškus šokoladus.

9. Vaisių krepšelis:

Vaisių krepšys

Tam tikroms progoms, pavyzdžiui, religinėms funkcijoms, įprasta duoti vaisių. Čia galite pasigaminti gražų vaisių dovanų krepšelį, užpildytą šviežiais vaisiais. Į pakuotę taip pat pridėkite brangių vaisių. Jei jūsų draugas yra kūno rengybos mylėtojas, gaukite šią dovaną gimtadienio dovanų metu.

10. Mokytojo įvertinimo krepšelis:

Mokytojo padėkos krepšelis

Kas gali būti geresnis būdas parodyti savo meilę mokytojui, nei padovanoti jam priežiūros krepšelį. Ši dovana mokytojams užpildyta daiktais, kuriuos jie gali naudoti klasėje. Galite užpildyti rašikliais, žymekliais, klijais, sąvaržėlėmis, bloknotais ir pan. Nepamirškite pridėti šokolado, kad pasaldintumėte..

11. Naujas kūdikių krepšelis:

Naujas kūdikių krepšelis

Kai jums reikia padovanoti kažkam dovaną kūdikiui, šis kūdikių dovanų krepšelis yra geriausia idėja. Pakuotėje yra kūdikių drabužiai, sauskelnės, seilinukai, antklodės, barškučiai ir kt., Kurie puikiai tinka kūdikiui. Pakuotę taip pat galite užpildyti suasmenintais daiktais.

12. Kepimo krepšelis:

Kepimo krepšelis

Jei kepimas yra jūsų draugo aistra, tai šis kepimo krepšelis yra būtent tai, ko jai reikia. Ši pakuotė pripildyta lengvai iškeptų gėrybių ir mišinių dėžutėse. Galite pridėti keletą kepimo įrankių, tokių kaip mentelė, bandelių skardinės, matavimo šaukštai ir kt.

13. Paauglių dovanų krepšelis:

Paauglių dovanų krepšelis

Jei jums reikia padovanoti paaugliui ką nors naujo gyvenimo etapo, šis paauglių krepšelis yra tobulas. Jis užpildytas grožio procedūromis, tokiomis kaip nagų lakai, kūno losjonai, kvepalai, dezodorantai ir tt.

14. Krepšelis iš džiovintų vaisių ir riešutų:

Krepšelis džiovintų vaisių ir riešutų

Tokiomis progomis, kaip Diwali, norėtumėte dovanoti žmonėms sausų vaisių ir riešutų krepšelį. Ši ypatinga proga skirta pakuotė yra pripildyta aukščiausios kokybės džiovintų vaisių ir riešutų. Įvairių rūšių riešutų ir džiovintų vaisių mišinys paprastai yra norma.

15. „Doggy“ dovanų krepšelis:

„Doggy“ dovanų krepšelis

Kalbant apie meilės dovanas, naminiai gyvūnai taip pat gauna savo dalį. Šis šuniškas dovanų krepšelis puikiai tinka jūsų mėgstamam augintiniui. Jis užpildytas šuniškais skanėstais ir žaislais. Padarykite šį specialų krepšelį savo ypatingam augintiniui.

Bet kokiai progai išbandykite šią dovanų krepšelio idėją švęsti savo brangaus žmogaus dieną. Pagal mūsų šventės temą ji skiriasi nuo situacijos, pagrįstos dovanų krepšeliais gimtadienio linkėjimams, greitai pasveikti ar ypatingais moteriškais ar ypatingais vaikais ir pan. Dovanų krepšeliai yra šaunios dovanos, nes jie leidžia vienu metu pridėti daug daiktų. Teminiai krepšeliai puikiai tinka bet kokiai progai. Taigi, ar tai būtų motinos diena ar Helovinas, kiekvienai progai yra krepšelis. Išbandykite kai kurias internetines parinktis, kol nuspręsite dovanoti krepšelį kažkam ypatingam, gausite gerų pasiūlymų dėl šio didžiulio šaunių produktų užsakymo.