Kūdikis yra pats brangiausias ir laimingiausias dalykas, nutikęs tėvams. Taigi padovanokite jiems tai, kas tik padidins jų laimę. Yra tiek daug dalykų, apie kuriuos galite pagalvoti kalbėdami apie kūdikius. Yra drabužių, žaislų, sveikatos priežiūros produktų ir tt Išsirinkti ką nors brangaus mažam ryšuliui visada yra sunku. Taigi mes išvardijome keletą puikių daiktų, kuriuos galima padovanoti kaip dovaną kūdikiams. Pažiūrėkite ir pamatykite, kas tinka sąskaitai, ir kai kuriuos tėvus tikrai nudžiuginsite. Štai keletas pasirinkimų.

Naujausios ir unikalios kūdikių dovanų idėjos:

Pažvelkime į 15 geriausių dovanų kūdikiams.

1. Individuali minkštų žaislų dovana kūdikiams:

kūdikių dovanos

Galite padovanoti mažam kūdikiui nuostabių, individualizuotų minkštų žaislų. Tai puikios dovanos kūdikiams, nes jos yra minkštos ir minkštos. Žaislai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos, kuri nekenkia vaikui.

2. Dovanų krepšelis kūdikiams:

Padovanoti vaikui super dovanų krepšelį yra viena iš daugelio naujų dovanų kūdikiams, apie kurias galite pagalvoti. Dovanų krepšelyje yra daug daiktų, kuriuos naudoja kūdikis. Jame bus drabužių, kūdikių muilo, kūdikių miltelių, seilinukų ir kt. Taip pat galite pridėti šiek tiek minkšto žaislo ir knygos.

3. Batai kūdikiams:

Super miela kūdikio dovanos idėja yra batai. Tėvai dievina mažus batelius, o jų turėti per daug niekada nėra problema. Jie būna įvairių dydžių ir spalvų. Galite juos suporuoti su suknelėmis arba tiesiog padovanoti porą jų.

4. Kūdikių priežiūros produktai:

Galite pasirinkti geriausią kūdikių priežiūros prekės ženklą ir padovanoti kliūtį, kurioje visi produktai yra viename. Produkto kliūtys yra mėlynos arba rožinės spalvos pagal lytį. Taigi, norėdami įteikti dovaną mergaitei, turite gauti rožinę kliūtį.

5. Individualūs drabužiai kūdikiams:

Tai tikrai puikus pasirinkimas pritaikyti ir padovanoti kūdikių drabužius. Jūs galite turėti dovanų berniukui kaip marškinėlius su vardais. Net širdies formos atvaizdai su užrašu „Aš myliu mamą ir tėtę“ yra labai mieli.

6. Monograminiai kūdikių priedai:

Tarp unikalių dovanų kūdikiams yra monogramos. Jie yra išsiuvinėti vaiko vardu. Galite pasirinkti rankšluosčius, seilinukus, chalatus ir tt.

7. Kūdikio rėmas:

Puikus rėmelis su kūdikio vardu ir gimimo informacija yra puikios dovanos kūdikiams. Jie yra su gėlių dekoravimu rėmelyje ir gali būti maži arba vidutinio dydžio. Pasirinkite spalvas, kurias norite įtraukti į rėmelį. Tai tikrai geriausia dovana jūsų kūdikiui, prisiminimai visada yra geriausi kaip priminimas apie laimingas gyvenimo akimirkas.

8. Vilnoniai drabužiai kūdikiams:

Galite pasižiūrėti šiltus ir jaukius vilnonius drabužius kūdikiams, kuriuos galima pritaikyti kaip šią dovanėlę berniukui. Jie gali būti megzti arba nerti vaikui. Pasirinkite daugybę esamų modelių ir padovanokite kažką unikalaus. Gausite gerų kolekcijų rankų darbo drabužių kūdikiams, išbandykite tokio tipo aprangą savo kūdikiui.

9. Fotosesija su kūdikiu:

Čia yra nuostabi dovanėlė kūdikiui, kuri iš tikrųjų yra fotosesija su kūdikiu. Galite užsakyti fotografavimą patikėtam fotografui ir pridėti antklodę su kūdikio gimimo diena ir data. Tai tampa momentiniu šedevru. Naudodamiesi šia idėja gausite gerą fotosesiją, išbandykite ir savo asmenines idėjas.

10. Žaisti kilimėlį kūdikiui:

Gaukite berniukui šaunią dovanėlę žaidimų kilimėlio pavidalu. Šie kilimėliai yra su kabančiais žaislais ir miuziklais, kurie akimirksniu pritraukia jaunas rankas ir protą. Kilimėlis juos saugo, o žaislai – užimtus. Jie jaučiasi švieži ir jiems patiks žaisti su šiais žaislais, nesijaudinkite, nes kilimėlis juos aiškiai apsaugo.

11. Kova dėl kūdikio:

Peržiūrėkite platų kūdikių barškučių asortimentą. Jie kelia triukšmą ir yra spalvingi, o geriausia, kad kūdikis gali juos kramtyti. Šios dovanos kūdikiams mergaitėms ir berniukams puikiai tinka kaip rinkinys arba supakuotos atskirai. Šis yra skirtas jūsų mažam kūdikiui; pasirūpinkite, kad jūsų kūdikio veide atsirastų šypsena.

12. Mediniai žaislai kūdikiams:

Taip pat galite padovanoti kūdikiui keletą medinių žaislų, kurie neskauda ir nesulūžta. Paprastai jie yra traukinių, blokų ir pan., Kuriuos vaikai gali kaupti ir statyti. Tai sukūrė puikias dovanas berniukams, taip pat dovanas mergaitėms. Jiems patiks šis žaidimo kūrybiškumas, kūdikis tikrai stebėsis po tokio tipo žaidimų.

13. Kūdikių pagalvės:

Čia yra dar vienas puikus individualizuotas elementas „geriausia dovana kūdikiams“. Kūdikių pagalvės turi minkštą įdarą, kurį galima apkabinti. Jis gali būti suasmenintas su išspausdinta kūdikio informacija. Pasirinkite norimą spalvą ir temą ir ji bus atitinkamai atspausdinta ant pagalvės. Taip pat galite pritaikyti pagal savo pasirinkimą ar temas, ant šios pagalvės gauti bet kokį nuotraukų atspaudą ar kūdikio gimimo datą. Padovanokite šią dovaną savo kūdikiui už gerą miegą.

14. Pirmųjų metų kadras:

Pirmųjų metų rėmimas tėvams taip pat yra puiki dovana. Paprastai tai yra platus kadras, kuriame yra iki 12 nuotraukų. Taigi tokiu būdu galite gauti kiekvieno kūdikio mėnesio nuotrauką, vedančią į pirmųjų metų gimtadienį. Tokį rėmelį galite klijuoti ant sienos per artėjantį jo gimtadienį, jūsų artimieji ir draugai tikrai pastebės šį rėmelį.

15. Vaikiška lovelė mobiliesiems:

Kūdikių lovelės mobilusis telefonas yra puiki idėja dovanoms kūdikiams. Tai mobilieji telefonai, prijungti prie lovelės ir pakabinami, kad kūdikis galėtų matyti įvairius kabančius daiktus. Tokia dovana jūsų kūdikio veidui suteikia šypseną. Jiems tikrai patiks šis unikalus dovanų tipas.

Kūdikių dovanos yra išgalvoti daiktai, kurie dažniausiai yra naudingi kūdikiui. Kai kurie yra suasmeninti, o kai kurie – įprasti, bet reikalingi daiktai. Gaukite dovanų savo berniukui ar mergaitei, pasidalykite savo jausmais iš savo kūdikio šia dovana.