Dovanų teikimo menas kartais gali būti sudėtingas, jei ne dažnai. Kiekvienas iš mūsų tikisi gauti dovanų, kurios akimirksniu sukeltų šypseną. Unikalumas ir apgalvotumas dovanojant dovanas yra keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Keistos dovanos nustebina gavėją ir palieka stiprų įspūdį. O jei nežinote, ką padovanoti, mes turime jums puikių ir unikalių dovanų sąrašą.

Unikalios dovanų idėjos vyrams ir moterims:

Štai pažvelkime į 15 unikalių dovanų vyrams ir moterims.

1. Kelioninė kuprinė kaip dovana:

Kelioninė kuprinė kaip dovana

Kas nemėgsta keliauti? Jei jūsų vaikinas taip pat daro, galite jam atnešti odinę kuprinę. Kuprinė yra puiki galimybė jam dovanoti unikalias dovanas. Be to, jis jam visada primins jus, nes jis išvyks į keliones ir nuotykius. Šios kuprinės medžiaga yra gryna oda, todėl jis gali naudoti šią kuprinę bet kuriuo sezonu savo išvykai.

2. Įkrovimo stoties dovana:

Įkrovimo stoties dovana

Dovanų unikalumas visada mylimas. Štai kodėl įkrovimo stotelė skiriasi nuo kitų ir unikali dovana vyrams. Jiems tai bus patogu biure ar namuose. Taigi galite jį įtraukti kaip dovanų variantą. Jei jūsų vaikinas gyvena nakvynės namuose, tai jam tikrai bus naudinga, todėl merginos kuo greičiau gaus šią dovaną jūsų vaikinui.

3. Vienaragio šlepetės:

Vienaragio šlepetės

Merginos mėgsta tokius mielus dalykus, kaip šios labai mielos violetinės vienaragio šlepetės. Šios šlepetės tikrai bus unikali dovana merginai. Juos galima įsigyti įvairių spalvų, jie suteikia jaukumo ir yra žavingi. Šis daiktas, kurį mėgsta merginos vaikščiodamos namuose, suteikia minkštumo ir patogumo kojoms. Būtinai gaukite šią dovaną savo merginai.

4. Objektyvo puodelis:

Lęšių puodelis

Dabar aukščiau pateiktas puodelis tikrai yra unikali dovanų idėja vaikinui, nes jis atrodo kitaip ir traukia akį, skirtingai nuo įprastų. Gaukite savo vaikinui lęšių puodelį, kad jis paliktų jam neišdildomą įspūdį. Jam patiks ši dovana ir jis sulauks gerų komentarų iš savo draugų ir artimųjų.

5. Žinduko spaustukas:

Čiulptuko klipas

Kūdikiai kartais verkia ir gali būti sunku jais pasirūpinti atliekant kitus darbus. Štai kodėl apgalvota ir unikali kūdikio dovana būtų čiulptuko segtukas. Jie ne tik nustos verkti, bet ir nuramins.

6. Stovyklavimo viryklė:

Stovyklavimo krosnis

Stovyklavimo krosnis tikrai puiki ir unikali dovana tėčiams. Ypač jei jis mėgsta gaminti maistą lauke ir yra nešiojamas, lengvai surenkamas ir gaminamas šeimoje. Taip pat galite rengti bet kokias iškylas ar net sekmadienio priešpiečius. Jūs gausite šią dovaną iš savo biudžeto ir pabandysite padovanoti savo tėčiui kitą gimtadienį.

7. „Bluetooth“ garsiakalbis:

„Bluetooth“ garsiakalbis

Kita apgalvota ir unikali dovana jai būtų „Bluetooth“ garsiakalbis. Taip, visiems patinka muzika, o prietaisą galima naudoti ypač miegant, norint pasiklausyti sielos ir jaustis gerai. Ši graži kolekcijos dovana jai, išbandykite šią unikalią dovaną savo merginai.

8. Makiažo šepetėlio puodelis:

Makiažo teptukas

Minėtas daiktas bus puiki ir unikali dovana moterims. Nesvarbu, ar tai būtų tavo mama, sesuo, draugė ar kas nors kitas, jai patiks, kai ji gaus dovaną, kurią iš tikrųjų gali panaudoti savo makiažo šepetėliams laikyti vienoje vietoje. Moterų meilė makiažui ir tai yra puiki dovana moterims.

9. Individualizuota pjaustymo lenta:

Individualizuota pjovimo lenta

Ši individualizuota pjaustymo lenta yra greitas būdas sukelti šypseną, nes tai yra unikali dovana mamai. Miela žinutė gali būti išgraviruota kaip padėkos diena ir ji jai tikrai patiks. Be to, pjaustymo lenta visada bus naudinga gaminant maistą.

10. Batų krepšys:

Batų krepšys

Berniukai mėgsta būti sveiki ir eiti į sporto sales. Jei jūsų brolis, vaikinas ar bet kuris jūsų gyvenimo berniukas mėgsta eiti į sporto salę ar leidžiasi į keliones, jūs gaunate jam batų krepšį, kad visi jo bėgimo ir sporto batai būtų vienoje vietoje. Dėl to batų krepšys yra unikali dovana berniukams.

11. Vinilo įrašų grotuvas:

Vinilo įrašų grotuvas

Senas yra auksas. Štai kodėl mes mėgstame seną muziką, nes ji labai skiriasi nuo šiuolaikinės muzikos. Vinilo plokštelių grotuvas bus tinkama ir unikali dovanų idėja visiems, ypač melomanui ir senovinių daiktų kolekcionieriui. Jie ne tik gali klausytis muzikos, bet ir grotuvas padarys kambarį dekoratyvesnį.

12. Gimimo akmens žiedas:

Gimimo akmens žiedas

Daugelis žmonių tiki, kaip Zodiako ženklai veikia mus kasdieniame gyvenime, o mūsų draugai nesiskiria. Štai kodėl paprastus gimimo akmens žiedus galima įsigyti kaip unikalią dovaną draugams. Nesvarbu, ar tai būtų rubinai ar smaragdai, jiems tai patiks, nes tai yra asmeninė forma pripažinti, kad jie jums svarbūs.

13. „Prosecco“ firminis vynas:

Firminis „Prosecco“ vynas

Jei vienas iš jūsų draugų ar artimųjų yra vyno mėgėjas, tuomet galite jiems įsigyti itališko „Prosecco“ vyno, kuris yra unikali dovanos idėja, be to, šis vynas kainuoja pigiau nei šampanas ir turi savitą skonį..

14. Skalbinių krepšys:

Skalbinių maišas

Visi žino, kokie netvarkingi gali būti vaikinų kambariai. Sukaupti ir išsibarstę drabužiai gali padaryti kambarį netvarkingą. Būtent tada tokia dovana kaip skalbinių maišelis gali būti unikali dovana vaikinams, kad jų kambariai būtų mažiau purvini.

15. „Scrabble Lights“:

„Scrabble“ žibintai

Dekoratyvinis elementas, pvz., „Scrabble“ lemputės, visada nudžiugins imtuvą, nes tai unikali dovanos idėja. Gavę, jie gali padaryti savo kambarius patrauklesnius ir šviesesnius, naudodamiesi šiomis gražiomis lemputėmis.

Kitą kartą gaukite neįprastą, netikėtą ir neįprastą dovaną savo artimiesiems ir palikite neišdildomą įspūdį. Dauguma iš mūsų turi omenyje dovanodami dovanas – palikti stiprų įspūdį, todėl mes padėjome jums nuspręsti, kurią dovaną įteikti, kad nustebtumėte.