Poros sužadėtuvių diena yra viena svarbiausių jų gyvenimo dienų, išskyrus pačią vestuvių dieną. Taigi labai svarbu jiems įteikti tinkamą dovaną. Pasinaudokite šiomis nuostabiomis dovanų idėjomis ir padarykite savo pasirinkimą.

Mielos ir neįprastos sužadėtuvių dovanų idėjos naujai susižadėjusiai porai:

Turime pažvelgti į šaunias sužadėtuvių dovanas, skirtas sužadėtuvėms.

1. Individualus spausdinimas:

Tai, ką galite padovanoti sužadėtuvėms, yra šis suasmenintas sužadėtuvių atspaudas, pagrįstas kelionių tema. Šiame spaudinyje yra poros pavardės ir sužadėtuvių data, išspausdinta žemėlapyje. Ši šauni sužadėtuvių dovana yra puiki pora.

2. sužadėtuvių papuošalai:

Pasirinkite šią ypatingą sužadėtuvių dovanos idėją savo draugui. Šis puikus ornamentas gali būti pakabintas ir primena jiems sužadėtuvių metus. Ornamentu galima apvynioti juostelėmis.

3. Žiedinis patiekalas:

Sužadėtuvių dieną miela padovanoti porai žiedinį patiekalą. Šis žiedinis patiekalas laikys žiedą. Jame galima išgraviruoti porų vardus. Tai šauni sužadėtuvių dovana poroms.

4. Poros alaus puodeliai:

Išbandykite šiuos šaunius poros alaus bokalus, išgraviruotus linksmais žodžiais. Tai geriausia sužadėtuvių dovana poroms, mėgstančioms vakarėlius. Puikūs žodžiai daro puodelius patrauklius.

5. Nuotakos žiedo dėžutė:

Padovanokite nuotakai sužadėtuvių žiedo dėžutę sužadėtuvių dieną. Ji bus visiškai susijaudinusi dėl ypatingos dienos. Ši sužadėtuvių dovana jai nudžiugins ir nudžiugins. Gaukite šią dovaną savo nuotakai kaip sužadėtuvių dovaną.

6. Poros padėkliukai:

Įsigykite porą pagal užsakymą pagamintus padėkliukus, kuriuose nurodytos sužadėtuvių datos. Jis pagamintas iš kokybiškos medienos, todėl atrodo brangus. Šios sužadėtuvių dovanų idėjos poroms yra mielos, nes jas galima naudoti namuose kartu.

7. Individualizuotos pagalvės:

Išbandykite žaismingas ir linksmas pagalves viena kitai. Šios „Jo“ ir „Jos“ pagalvės yra puikus būdas įnešti humoro į kambarį. Taigi tai gali būti jūsų dovana sužadėtuvėms su partneriu.

8. Vestuvių paršelis:

Kūrybinga dovana sužadėtuvėms būtų kiaulės bankas artėjančioms vestuvėms. Suteikti porai vietą, kur pasilikti savo lėšas vestuvėms, tikrai gera idėja. Pasirinkite pagal užsakymą atspausdintą kiaulės banką. Tai padeda žmonėms pasiūlyti nedaug lėšų socialiniam darbui ar vaikų namų paramai, sužadėtuvių dieną tikrai gausite gerų atsiliepimų apie tokio tipo dovanas.

9. sužadėtuvių plokštelė:

Mažas prisiminimas apie sužadėtuves yra puikus gražios dienos priminimas. Ant sužadėtuvių lentos gali būti išgraviruotos romantiškos linijos. Plokštelę galite gauti iš stiklo arba metalo. Šią individualizuotą lentelę galite gauti ir internetiniame portale, ant šios dovanos įdėkite sužadėtinių nuotrauką, kad ji taip pat atrodytų patraukliai.

10. Sužadėtuvių dovanų krepšelis:

Nuostabus sužadėtuvių dovanų krepšelis yra nuostabus dovanoti laimingai porai. Į krepšelį įeina gėrybės ir vestuvių dienos reikmenys. Prie kiekvieno elemento galite pridėti kortelę ar etiketę, kad ji taptų asmeniška. Šis krepšelis, kurį galite pritaikyti pagal savo tvarkaraštį, pavyzdžiui, vynas ir šokolado saldainių ar vaisių puokštė yra gera dovana.

11. Marškinėliai būti nuotaka:

Dovanokite mergvakariui šaunią nuotaką, kad ji būtų marškinėliai jos sužadėtuvių dieną. Ši sužadėtuvių dovana nuotakai puikiai tinka dėvėti kelias dienas nuo sužadėtuvių. Pasirinkite linksmus ir linksmus žodžius. Šiuos baltos spalvos marškinėlius galite padovanoti savo draugui, kuris netrukus taps nuotaka, jai patiks šie marškinėliai, kad atkreiptų dėmesį į citatą.

12. Meno rėmas:

Norite ką nors padovanoti sužadėtuvių metu? Išbandykite šią sužadėtuvių dovaną sužadėtiniui, draugui ar seseriai, kuri turi nuostabų meno kūrinio rėmelį. Menas pagamintas iš akmenukų, suformuotų vyro ir moters siluetui. Tai bus geras priminimas apie geriausius prisiminimus, praleistus kartu gyvenime.

13. Individualus šampanas:

Dovanokite porai aukštos kokybės šampano butelį. Šį butelį galima suasmeninti pridedant prie butelio vėsią etiketę. Tai gali būti sužadėtuvių jubiliejaus dovana arba sužadėtuvių dovana geriausiam draugui. Tai bus šauniausia dovana sužadėtuvių dieną; jūs ir jūsų draugas švęsite šią funkciją vakare sužadėtuvių dieną.

14. „Engagement“ kavos virimo aparatas:

Kažkas praktiško namams, kuriame pora galiausiai pasiliks, taip pat yra gera sužadėtuvių dovana sužadėtinei. Kavos virimo aparato dovana rodo, kad norite pradėti šeimos gyvenimą su ja. Jei kava yra jos atgaivos puodelis ryte, tai yra geriausias pasirinkimas jums. Jie taip pat gali nešti šį kavos aparatą į savo pirmąją išvykimo vietą žiemos sezono metu.

15. Individuali lenta:

Gaukite merginai romantišką sužadėtuvių dovaną ir ji bus susijaudinusi dėl didelės dienos. Ši lentelė skirta dienų skaičiui iki vestuvių skaičiuoti. Tai labai miela ir sukuria nuostabų kūrinį. Norėdami padaryti šios dovanos grožį, priklijuokite vieną dirbtinę rožę.

Gaukite keletą unikalių dovanų savo draugo sužadėtuvių dienai; sužinosite apie geras dovanas pagal mėgstamą draugų spalvą ar jo tendencijas apie dovanas. Suasmenintos dovanos sužadėtuvėms yra labai patrauklios ir jūs padarysite tą dieną ypatingą jam ar jai, gaukite keletą kolegijos dienų savo grupės nuotraukų ir padarykite gerą koliažą, kad primintumėte, jog mes visi visada su jumis. Sužadėtuvių dovanos gali būti įvairios ir jūs visada galite galvoti apie dalykus, kurie yra praktiški ir naudingi porai. Taip pat galite padovanoti plokštelių, rėmelių ir pan., Primenančių jiems nuostabią dieną.