Ar tu tik vedęs? Ar nekantraujate pradėti naują gyvenimą kartu kaip pora? Mes dabar suprantame tavyje esančią romantikos kibirkštį. Tada galbūt nenorėsite praleisti progos su savo partneriu sukurti ypatingų akimirkų savo pirmąją naktį. Šios pirmosios nakties dovanų idėjos pavers jūsų akimirkas kažkuo nepakartojamu ir sukurs magiškas meilės akimirkas.

Dovanos visada laikomos simboliu, rodančiu meilę mūsų artimiesiems. Kai ypač pradedate naują etapą kartu, būtina atskleisti savo antrajai pusei, kad jie yra svarbūs. Dabar susipažinkite su šiais triukais ir sukurkite stebuklingas akimirkas tarp savęs naudodamiesi 1 -osios nakties dovanų idėjomis.

40 geriausių pirmosios nakties dovanų idėjų 2021 m.

Nesvarbu, ar tai būtų jūsų vyras ar žmona, ar kartu su pora, šios romantiškos vestuvių dovanos pirmosios nakties idėjos tikrai suteiks kibirkšties.

Pirmosios nakties dovanų idėjos žmonai:

Ar tai žmonai, ar nuotakai; Šios dovanos idėjos pirmą naktį tikrai privers ją jaustis nepakartojamai ir emocingai didžiąją dieną!

1. Geriausia žmonos lenta:

Geriausia žmonos lenta

Nėra nieko ypatingo, kaip dovanoti ar pasakyti žmonai, kad ji yra išskirtinė ir geriausia. Moterys mėgsta komplimentą, ir tai gali būti unikali jos pagyrimo forma ypatingomis akimirkomis, pavyzdžiui, pirmą naktį. Išbandykite šią idėją, jei neseniai sutikote savo žmoną ir norite jai padaryti ilgalaikį įspūdį.

2. Individualūs šokoladai:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 2

Mes visi mėgstame šokoladą. Daugelis iš mūsų ypatingą akimirką tapatiname su saldumynais ar dykumomis, o ši idėja dovanoti individualų ir individualų rankų darbo šokoladą gali būti geriausia. Ypač jei žmona ar nuotaka mėgsta šokoladą, tai gali būti ne mažiau kaip geriausia dovana jai.

3. Tortas akimirkai paminėti:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 3

Jei pradedate naują gyvenimą kartu, nepraleiskite torto pjaustymo, kad akimirka būtų įsimintina. Nereikia pjaustyti torto tik jubiliejų ar gimtadienių metu, bet ir pradedant naują gyvenimą kartu. Skrudinkite pyrago gabalėlį vienas kitam, pasakykite ką nors intymaus savo antrajai pusei ir švęskite akimirką.

4. Mėgstamiausio Dievo nuotrauka:

Mėgstamiausio Dievo nuotrauka

Ar tai būtų Radha-Krišna, ar koks kitas paveikslas; jūs netgi galite padovanoti jos mylimo Dievo rėmelį ir drobę. Dažniausiai poros ypatingu metu nori padovanoti Radha ir Krišnos portretus. Šios pirmosios nakties dovanų idėjos žmonai yra tarsi džiaugsmas naujam gyvenimui!

5. Pagalvėlė su vyru-žmona Nuotrauka:

Pagalvėlė su vyro ir žmonos nuotrauka

Individualus pagalvėlių komplektas su p& Ponia, arba su vardais taip pat gali būti gana įsimintina. Atsispausdinkite sau pritaikytą rinkinį ir padovanokite savo antrajai pusei. Papuoškite tą patį gyvenamajame kambaryje ir mėgaukitės matydami tą patį kiekvieną rytą!

6. Saulės laikrodis nesenstančioms akimirkoms:

Saulės laikrodis nesenstančioms akimirkoms

Ar tai būtų saulės ar gražus medinis sieninis laikrodis, padovanok jį savo žmonai ar nuotakai. Tai unikali dovana, rodanti asmeninį pranešimą apie tai, kaip brangus laikas, ir jūs nusprendžiate tą patį brangų laiką savo gyvenime skirti savo antrajai pusei. Kas gali būti romantiškiau nei šis?!

7. Kaligrafiniai vestuvių įžadai:

Kaligrafiniai vestuvių įžadai

Galbūt tuokdamiesi oficialiai perskaitėte vestuvių įžadus. Tačiau nepamirškite jį suasmeninti spausdindami kaligrafinius vestuvių įžadus. Jūs galite pritaikyti tą patį ir dovanoti savo žmonai ypatingą naktį. Niekas kitas negali padaryti jai įspūdžio kaip šis! Tai gali būti absoliučiai populiari ir geriausia dovana žmonai ar nuotakai pirmąją naktį.

8. Šilko naktinių drabužių pižamų rinkinys:

Šilko naktinių drabužių pižamų rinkinys

Stebuklingos nakties metu padarykite akimirkas intymias, padovanodami jai gražų šilkinį naktinių drabužių komplektą. Tai gali įnešti romantikos tuo pačiu metu, taip pat gali sustiprinti abiejų partnerių ryšį. Moterys mėgsta tokias unikalias dovanas, kurios gali kalbėti pačios!

9. Pareiškimo papuošalai:

Pareiškimo papuošalai

Šiuolaikinės žmonos nelabai mėgsta senovinę išvaizdą, bet nori visko, kas šiuolaikiška. Padovanokite jai naujausią papuošalų rinkinį tam tikru metu. Nėra moterų, kurios nemėgsta papuošalų, ir tai gali visiškai papildyti ypatingą naktį. Išbandykite šią pirmosios nakties dovaną jai, ir ji bus sužavėta.

10. Individualus chalatas su jos vardu:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 10

Gaukite individualų ar siuvinėtą chalatą su jos vardu ar inicialu. Ši dovana žmonai pirmą vestuvių naktį yra vienas iš naujų išgalvotų dovanų pasirinkimų, kurie gali priversti moteris mylėtis ir gali padaryti įspūdį jūsų žmonai ypatingą naktį!

1 -osios nakties dovanų idėjos jam:

Čia yra populiariausios pirmosios nakties dovanų idėjos vyrui ar jaunikiui.

1. Sportbačiai:

Sportbačiai

Jie sako, kad dviračiai ir batai yra pirmoji meilė vyrams. Padovanojus savo geresnei pusei ar vyrui su sportbačiais ypatingą vakarą, jis gali visiškai susižavėti. Jis tikrai įvertintų tokį gestą, tada kodėl gi nepabandžius!

2. Geriausia vyro lenta:

Geriausia vyro lenta

Kaip ir geriausios žmonos pažymėjimas, jūs netgi galite padovanoti savo vyrui; geriausio vyro įrėmintas individualus pažymėjimas. Patys pritaikykite pranešimą ir formuluotes, ir jūs tikrai paliksite ilgalaikį įspūdį su meile. Tai viena populiariausių pirmosios nakties dovanų vyrui ar jaunikiui.

3. Belaidės ausinės:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 13

Vaikinas mėgsta technologijas. Dabar galite praleisti laiką turiningai ir turiningai, dovanodami savo vyrui naujausias belaidžių ausinių dalis. Jie yra palankūs biudžetui, tačiau labai reikšmingi, kai norima palikti ramybę jo širdyje.

4. Baro krepšelis:

Baro krepšelis

Naujausia firminė baro krepšelio versija gali būti mylimiausia dovana bet kuriam vyrui. Nesvarbu, ar tai vintažinės išvaizdos, ar modernaus šiuolaikinio stiliaus, padovanokite vieną tokį baro vežimėlį savo geresnei pusei ir jis tikrai paraustu nuo laimės.

5. Pažymėti kvapų kvepalai:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 15

Padarykite savo aplinką romantiškesnę, padovanodami vyrui parašą ir individualų aromatą. Sužinokite, kokį aromatą jis myli labiausiai, ir galite pasirinkti jį suasmeninti arba padovanoti rinkoje populiarų prekės ženklą.

6. Monograminė šampano fleita:

Monograminė šampano fleita

Individualizuota monogramos šampano fleita gali būti viena iš geriausių dovanų, kokią tik galima dovanoti stebuklingomis akimirkomis. Tai intymi ir paprasta dovana, kuri kalba pati už save. Išraižykite savo inicialus, kad jis taptų dar unikalus.

7. Individualus puodelis:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 17

Suasmenintas stebuklingas puodelis šiuo metu taip pat gali būti ypatingas pristatymas. Nupieškite savo nuotrauką ant puodelio ir padovanokite jam. Niekada nežinai, jis gali jį naudoti kaip dekorą savo darbo vietoje ir mėgautis pirmąja nakties dovana jam, kol jis tavęs pasiilgsta!

8. „Fitness Tracker“:

„Fitness Tracker“

Šiuolaikinė era susijusi su kūno rengyba ir sveikata. Nors dauguma vyrų mėgsta tai sekti su naujausiais dalykėliais, padovanojus naujausią kūno rengybos stebėjimo modelį, jis tikrai gali pagyvinti savo dieną. Sveikas kūnas gali sukelti sveiką protą ir taip pagerinti jūsų santykius! Tai gali būti mylimiausia ir geriausia dovana vyrui pirmąją vestuvių naktį.

9. Graži odinė striukė:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 19

Odinė striukė yra viena iš populiariausių dovanų vyrams iš amžiaus. Dėl akivaizdžių priežasčių ji pateko į unikalių dovanų, kurias galima dovanoti geresnei pusei, sąrašą-tai ne tik naudinga, bet ir aukščiausios klasės speciali dovana.

10. Senovinis laikrodis:

Senovinis laikrodis

Senovinis serijos laikrodis su riešo ciferblatu taip pat gali pagyvinti jo dieną. Padovanokite jam skirtą specialų leidimą ir jūsų geresnė pusė tikrai supras, ką turite omenyje šia dovana. Amžini prisiminimai ir meilė bus tavo!

Geriausios dovanų idėjos vestuvių nakčiai porai:

Nauja pradžia nusipelno unikalių ir ypatingų akimirkų. Šios vestuvių nakties dovanos porai ypatingą naktį tikrai jas ištirps!

1. Prasmingas žvakių laikiklis:

Prasmingas žvakidė

Gražiai sukurtas žvakidė gali būti unikali, o geriausia dovana gali padovanoti naujai porai vestuvių naktį. Tai viena iš labiausiai ieškomų ir populiariausių dovanų idėjų. Taip pat derinkite jį su kvapniomis naujausiomis žvakėmis, ir tai neabejotinai apšvies jų atmosferą.

2. Poros laikrodis:

Poros laikrodis

Vyro ir žmonos poros laikrodis taip pat gali būti ypatinga dovana. Nors tai jau žinoma populiari dovana, ji tikrai suteiks ypatingos šviesos jų gyvenimui. Pridėkite prie jo asmeninį užrašą, kad jis taptų unikalus.

3. Medaus mėnesio užsakymai:

Medaus mėnesio užsakymai

Specialus medaus mėnesio paketas ar užsakymas gali padaryti jų dieną. Naujai susituokusi pora didžiąją laiko dalį mėgsta praleisti pati, o šis ypatingas medaus mėnesio paketas tikrai bus mylimiausia dovana ypatingu metu.

4. Nuotraukų albumas:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 24

„Dovana“ – asmeninis ir pritaikytas nuotraukų albumas – tai visų jų prisiminimų knyga. Nauja pora tikrai brangs šią dovaną stebuklingą naktį, ir tai dar labiau padidins jų laiką, kad būtų unikalus šiuo metu.

5. Vyno prenumerata:

Vyno prenumerata

Naujai susituokusi pora mėgsta turėti „mes“ laiko ir ypatingų akimirkų. Padovanojus jiems vyno prenumeratą pirmosioms kelių porų mėnesiams, jie dažnai gali atsisakyti ir pabūti vieni ir kartu praleisti ypatingas akimirkas.

6. Kvapiosios žvakės:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 26

Aplinka ir atmosfera daro didelę įtaką intymioms akimirkoms. Padovanojus naujai susituokusiai porai geriausiai kvepiančias žvakes, galima visiškai pakeisti ir pakeisti jų atmosferą į romantišką ir mielą.

7. Vestuvių nuotraukų rėmelis:

Vestuvių nuotraukų rėmelis

Padovanokite sienai tam tikrą vestuvinių koliažo nuotraukų rėmelių rinkinį. Tai gali papildyti jų gyvenamąją erdvę, kai jie puošia tą patį savo ypatingomis dienos akimirkomis. Ši asmeninė dovana vėl yra madinga, kurioje kiekviena pora ją mylės.

8. Fotoaparatas, skirtas fiksuoti prisiminimus:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 28

Jei jūsų geriausi draugai susituokė, padovanoję porai naują ir naujausią fotoaparatą, jų diena gali būti ypatinga. Tai suteikia jiems galimybę užfiksuoti ypatingas gyvenimo akimirkas. Nieko panašaus į naujausią technologiją, skirtą duoti meilę!

9. Poros personalizuotos odinės piniginės:

Pirmųjų naktų dovanų idėjos 29

Dovanoti porą, pinigines su personalizuotais inicialais ar vardais – taip pat gana populiari tendencija. Tai buvo žinoma nuo amžių ir vis dėlto kryptimi, atsižvelgiant į unikalią prasmę, pridedamą prie to paties.

10. Baldai:

Baldai

Jei turite aukščiausios klasės biudžetą ir jei jūsų mėgstamiausia pora susituokė, galite net padėti jiems papuošti savo gyvenamąją erdvę naujais baldais. Galite sužinoti idealų baldą, kurio jie ieško, ir padovanoti tą patį. Tai taip pat gali būti naudinga ir prasminga dovana.

Ypatingos romantiškos pirmosios nakties dovanų idėjos:

Nors pamatėme naujas ir populiariausias dovanų idėjas žmonai, vyrui, nuotakoms ir jaunikiams, štai romantiškų dovanų idėjų, kurių negalima praleisti!

1. Garso bangų menas:

Pirmosios nakties dovanų idėjos 31

Įrašyti asmeninį pranešimą ir dainų tekstus bei paversti juos garso bangų menu yra šiuolaikinis būdas išreikšti romantiką ir meilę jūsų ypatingai. Ne daugelis išbando šią idėją, tačiau patikėkite mumis, tai yra unikalus būdas pasakyti savo partneriui savo meilę.

2. Porų SPA masažo užsakymas:

32

Padovanoti sau ir savo partneriui prabangų SPA masažą poroms rezervuoti taip pat gali būti ideali dovana. Po įtemptų vestuvių švenčių galite praleisti kokybišką laiką ir atsipalaiduoti.

3. Nuotykių kelionių užsakymas:

Nuotykių kelionių užsakymas

Jei abu esate nuotykių narkomanai, netgi galite į jį įnešti romantikos, užsisakę trumpą nuotykių kelionę kartu. Nesvarbu, ar tai būtų pasivažinėjimas oro balionu, ar nuotykių pora su užtrauktuku, išbandykite šią galimybę, jei pora mėgsta keliauti ir patirti. Tai gera dovana pirmą naktį vyrui, jei jis užsiima nuotykių veikla.

4. Raštas ranka:

34

Gaukite savo ranka rašytą laišką savo antrajai pusei ir unikaliai išreikškite meilės akimirkas. Nėra nieko panašaus į savo asmeninės dovanos personalizavimą ir intymių prisiminimų padovanojimą savo partneriui ypatingos nakties metu.

5. Prisiminimų iškarpų knyga:

Prisiminimų iškarpų albumas

Jei abu jau kurį laiką pažįstate vienas kitą, netgi galite padovanoti specialų prisiminimų iškarpų albumą. Nuo pirmojo pasimatymo iki paskutinės kelionės kartu pridėkite gerų nuotraukų su asmeninėmis pastabomis.

6. Asmeniniai žiedai:

Pirmosios nakties dovanos 36

Šią ypatingą dieną padarykite individualius poros žiedus ir padovanokite savo partneriui. Galite naudoti partneriui patinkantį metalą, pvz., Platiną ar auksą ar deimantą, ir dovanoti vienas kitam. Tai parodo gryniausią meilės formą, kurią turite vienas kitam.

7. Poros chalatas:

37

Kas gali būti geriau, nei padaryti savo stebuklingą naktį intymesnę? Padovanokite vienas kitam individualius chalatus, ant kurių atspausdinti inicialai. Šis poros chalatas tokiu metu gali būti gana romantiškas ir taip pat sužadinti romantiką!

8. Atpalaiduojanti burbulinė vonia:

Atpalaiduojanti burbulinė vonia

Graži išgalvota burbulinė vonia porai gali būti ir romantiška, ir atpalaiduojanti. Po vestuvių ceremonijų ir įtempto grafiko dienų padovanoti partneriui atpalaiduojančią burbulinę vonią yra praktiška ir romantiška idėja.

9. Individualūs kvepalai:

39

Ar žinote, kad yra ir individualių kvapų? Pabandykite sugauti parašų poros kvapiųjų kvapų dėžutę ir dovaną geresnei pusei.

10. Poros puodelis:

Poros puodelis

Poros puodelis gali padidinti rytinę meilės dozę kiekvieną dieną. Populiaru dovanoti kavos puodelį su nuotraukomis ar inicialais, kurie yra išgraviruoti, taip pat yra nesenstanti romantiška dovana savo partneriui.

Kaip įteikti pirmosios nakties dovaną?

Tai ne tik dovanų pristatymas artimiesiems; svarbu ir tai padaryti teisingai. Čia yra užuominų, kaip akimirką padaryti ypatingesnę!

  1. Visi mėgsta staigmenas. Ar tai būtų moteris, ar vyras; netikėtumas gali pavogti akimirką.
  2. Jei dovana skirta jūsų partneriui, padovanokite ypatingomis akimirkomis, nedovanokite dovanos miniai žmonių ar šeimos, bet padarykite akimirką ypatingą, kai abu esate vieni. Praleiskite šiek tiek laiko ir užfiksuokite šypseną savo geresnės pusės veide.
  3. Gerai supakuokite dovaną. Supakuokite ir suriškite juostelę. Tai gali pridėti nepakartojamą išvaizdą visai dovanai.
  4. Prie santuokos dovanų pridėkite kitų nemokamų daiktų. Juose gali būti gėlės, puokštė, šokolado dėžutė ir pan. Galite pasirinkti derinį pagal savo partnerio skonį ir pomėgius.
  5. Parašykite specialią žinutę apie dovaną. Neleiskite, kad tai atrodytų oficialiai. Parašykite ranka rašytą unikalų ir suasmenintą užrašą.

Pirmosios naktys yra ypatingos. Jie yra svarbiausi partnerystės pradžioje. Turėdami šias pirmosios nakties dovanų idėjas, tikimės, kad pažvelgėme į tai, kas gali būti geriausia ir romantiškiausia dovanų jūsų partneriui galimybė. Jei turite daugiau idėjų, praneškite mums. Mums patinka išgirsti jus!