Dovanos buvo svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Nesvarbu, ar lankotės gimtadienio, jubiliejaus, sėkmės vakarėlyje ar kitame tokiame socialiniame renginyje, dovanų teikimas buvo tradicija beveik visų šalių kultūroje. Jie ne tik atskleidžia davėjo rūpestį, meilę ir prieraišumą, bet ir palaimina gavėjo ateitį.

Kalbant apie mergaites, dovanų idėjos jus suklaidintų, bet tuo pačiu suteiktų ir daugybę dovanų idėjų. Dovanos mergaitėms suteikia daugybę idėjų, tokių kaip juvelyriniai dirbiniai, puošnūs drabužiai, dizainerių drabužiai, batai ir daug daugiau, iš kurių išsirinksite.

Geriausia dovana mergaitėms 2021 m.

Nori išprotėti pasirinkusi geriausias dovanas mergaitėms! Peržiūrėkite didžiausią dovanų kolekciją, kurią galite pasirinkti.

1. Meilės žiedas:

Meilės žiedas

Meilės žiedas gali būti puiki dovana iš mylimo tėvo dukrai. Žiedas pagamintas iš sidabro ir aukso derinio, ant kurio širdies formos viršuje yra mažas deimantas. Vidinėje žiedo linijoje taip pat yra žodžių, išreiškiančių tėvo jausmus dukters atžvilgiu.

2. Žvaigždžių pavadinimo pažymėjimas:

Žvaigždžių vardo pažymėjimas

Norite padovanoti savo merginai nuostabias merginų dovanas! Žvaigždžių vardo pažymėjimas yra tai, ko ji nusipelno būti jūsų namų žvaigžde. Sertifikatas gali būti suasmenintas paminint visus žodžius, kuriuos norėjote, kad jūsų mergina žinotų kartu su žemiau parašyta vakarėlio vieta.

3. Išgalvoti stumdomi plaukų segtukai:

Prabangūs slenkantys plaukų segtukai

Išgalvoti daiktai plaukams buvo žavingos dovanų idėjos mergaitėms. Įvairių spalvų šios stygos yra įvairių dekoratyvinių dizainų, o centre yra ištraukiamas spaustukas, kuris suteikia tvirtą sukibimą su plaukais. Pakabinami pakabukai papildo jūsų plaukų stilių.

4. Dekoratyvinės pagalvės pagalvės:

Dekoratyvinės pagalvės pagalvės

Dekoratyvinės pagalvėlės buvo puikios merginų dovanų idėjos. Pagalvės užvalkalas yra sukurtas įkvėpus mergaitiškų suknelių su žemiau esančiais trūkumais. Dangteliui taip pat suteikiamas dekoratyvinis sidabro spalvos diržas. Užvalkalas pagamintas iš šifono medžiagos, kurią galima įsigyti įvairių spalvų kartu su įvairiais dekoratyviniais ir spalvingais diržais, kad atrodytų kaip suknelė.

5. Gimimo mėnesio gėlių karoliai:

Gimimo mėnesio gėlių karoliai

Norite padovanoti savo mergaitei kažką, kas susiję su jos gimimu ar gimimo mėnesiu! Kaklo papuošalas su pakabuku, kuriame yra gimimo mėnesio gėlės atspaudas, yra geriausia dovana. Pakabukas pagamintas iš įvairių gėlių raštų krištolo viršūnėje su spalvingu fonu.

6. Asmeninis perlų karolių pavadinimas:

Asmeninis perlų karolių pavadinimas

Perlų karoliai patrauktų įvairių mergaičių širdis, kad atrodytų puošniai. Perlų karoliai yra suasmeninti su pakabukais, kuriuose yra dėvėtojo vardas. Kaklo papuošalas yra įtrauktas į šaunių dovanų merginoms kategoriją su sidabriniais pakabukais apskritose monetose, ant kurių yra karūnos raštas.

7. Drobės menas iš jūsų balso:

Drobės menas iš tavo balso

Taip, dabar jūs taip pat galite padovanoti savo balsą drobės meno pavidalu. Šedevras suformuotas su balso pamušalais, kurie sukuria, kai jūsų ištarti žodžiai ir panašios kartos virsta drobės meno pavidalu.

8. Gimtadienio bokštai „Crystal“:

Gimtadienio bokštai „Crystal“

Krištolo dovanos vaidina svarbų vaidmenį galvojant apie dovanas paaugliams. Krištolo dovana pagaminta iš storos krištolo dėžutės, kurios centre yra vaizdas, suteikiantis žydėjimo efektą. Galų gale taip pat galite pridėti keletą šriftų, kad paliktumėte pranešimą dukrai, seseriai ir pan.

9. Pieštuko eskizas mediniame rėme:

Pieštuko eskizas mediniame rėme

Eskizai plačiai pasirinko dovanas paauglėms mergaitėms. Eskizas pagamintas ant drobės, naudojant pieštukų atspalvius, kad būtų sukurtas geriausias vaizdas retro stiliui. Tada eskizas yra padengtas mediniu rėmu, kad tai būtų geriausias gimtadienis ar bet kokios kitos dovanos.

10. Įrašai merginoms:

Įrašai mergaitėms

Ar jūsų dukra turi įprotį rašyti apie savo mielus prisiminimus su miela to paties nuotrauka! Iškarpų knyga būtų geriausia dovanoti, kuri leistų jai sukurti vis daugiau prisiminimų. Knygoje pateikiami dizainerių puslapiai, skirti jūsų prisiminimams kurti gėlėmis dekoruotais viršeliais ir knygos įrašu, kuris daro iškarpų albumą žavingesnį.

11. Individualizuotos šlepetės:

Individualizuotos šlepetės

Ar kada nors įsivaizdavote kurti savo šlepetes pagal pasirinktą dizainą ar suasmenintą pranešimą! Baltos spalvos šlepetės gali būti suprojektuotos su mėgstamais atspaudais, kurie taip pat gali būti jos vardas, veikla dėvint, svarbios datos ir daug daugiau.

12. Girly raktų pakabukai:

Merginos raktų pakabukai

Raktų pakabukai vaidina svarbų vaidmenį merginų aksesuarų sąraše. Taigi, jei galvojate apie dovanas mergaitėms, raktų pakabukai tikrai patenkins jūsų poreikius. Merginos raktų pakabukai yra su įvairiais pakabukais, tokiais kaip kulno basutės, džinseliai, apskriti rutuliai, širdies pakabukai ir daug daugiau. Taip pat galite pridėti asmeninių žavesių, kad jis taptų erdvesnis ir mielesnis.

13. Kelionės nuotraukų rėmeliai dovanoms:

Kelionės nuotraukų rėmeliai dovanoms

Galvojate padovanoti dukrai ilgą kelionę nuo vaikystės iki paauglystės! Daugybė rėmelių su klipų darbais įgyvendina jūsų norą. Spalvingi ir atspausdinti rėmai yra įvairių dizainų, iš kurių galima rinktis iš lengvų, kuriuos galima pakabinti virvės pusėje, o ne naudoti kaiščius ant sienų.

14. Pelenės temos miegamojo dizainas:

Pelenės temos miegamojo dizainas

Kambario dekorai buvo viena iš mieliausių jos tėvų dovanų mergaitėms. Kambariui suteikiama Pelenės lėlių su panašiomis spalvomis ir etiketėmis ant sienų tema. Panašiai suprojektuota ir lovos užtiesalas, pagalvės, spintelės ir kt.

15. Barbės temos rankšluostis:

Barbės temos rankšluostis

Ar jūsų dukra ar sesuo yra didelė Barbės lėlių gerbėja! Čia yra puiki dovana jai įvairioms progoms. Medvilniniam rankšluosčiui suteikiamas rožinės spalvos Barbės lėlės lėlės atspaudas su gražiais atspalviais. Rankšluosčiai yra įvairių spalvų ir atspaudų, taip pat dydžių.

16. Užpildykite makiažo rinkinius dovanai:

Užpildykite makiažo rinkinius dovanai

Makiažo rinkiniai turi ypatingą kampą kiekvienos merginos gyvenime. Taigi, makiažo rinkiniai taip pat yra populiarios dovanų idėjos paaugliams. Komplekte yra skaidraus pluošto dėžutė, kurioje yra pagrindas, akių šešėliai, lūpų blizgis, lūpų dažų ir nagų dažų atspalvių skaičius, visi reikalingi šepetėliai ir daug daugiau.

17. Funky marškinėliai mergaitėms:

Madingi marškinėliai mergaitėms

Įmantrius trišakius dažniausiai atlieka paaugliai, kurie nuolat ieško atsitiktinių ar įprastų marškinėlių, kuriuose yra tam tikra žinutė. Šie marškinėliai yra skirti muzikos mylėtojams paaugliams, kurie parodo dėvėtojo meilę muzikai.

18. Girly nešiojamieji kompiuteriai dovanoms:

Girly nešiojamieji kompiuteriai dovanoms

HP pristatė subtilias dovanas paaugliams nešiojamųjų kompiuterių pavidalu. Nešiojamasis kompiuteris turi rožinį ovalo formos dangtelį, todėl jį nešioti yra sudėtingiau. Nešiojamojo kompiuterio vienoje pusėje taip pat yra makiažo rinkinys, kad nereikėtų su savimi nešiotis papildomų rinkinių.

19. Salono dovanų kuponai:

Salono dovanų kuponai

Ar jūsų dukra ar sesuo ruošiasi išleistuvių vakarui, konkursams ar bet kokiai kitai progai, kur jai reikia būti traukos centru! Salono dovanų čekiai būtų geriausia dovana merginai šioje situacijoje. Salono rinkiniai gali apimti įvairias paslaugas, kurias norite turėti, pavyzdžiui, padažą, makiažą, vaškavimą, plaukų formavimą ir daug daugiau.

20. Lauko sūpynės jai:

Lauko sūpynės jai

Lauko sūpynės buvo geriausia dovana merginai, neturinčiai amžiaus. Kiekviena mergaitė svajoja pasukti savo vietoje. Ir kai sūpynės dedamos į sodą, tai suteikia jai malonumą vakarais mėgautis aplinka su savo knygomis ar vakarine arbata. Žemės rutulio sūpynės suteikia jai patogų sėdėjimą, kurį galima nunešti į norimą vietą.

21. Papuošalų dėžutė dovanoms:

Papuošalų dėžutė dovanoms

Papuošalų dėžutės yra dažniausiai perkamos merginų dovanos, skirtos beveik visoms progoms. Papuošalų dėžutėje taip pat yra šokanti lėlė ir mažas veidrodėlis ant angos. Atidarius dėžutę taip pat skamba melodinga muzika, pagal kurią pasakų lėlė šoka ir juda sukamaisiais judesiais. Dėžutę galima rinktis iš įvairių dydžių ir spalvų.

22. Apyrankių laikrodžiai dovanoms:

Apyrankių laikrodžiai dovanoms

Laikrodis su apyrankės dizainu taip pat yra gana populiarus kasdieniam dėvėjimui ar kasdienėms suknelėms. Ji buvo pažymėta kaip geros dovanos mergaitėms iš sidabro. Apyrankė pagaminta iš žavesio, pavyzdžiui, saulėgrąžų gėlių, laikrodžio ir įvairių skambučių, kad ji atrodytų geriausiai.

23. Meškiukas jai:

Meškiukas jai

Meškiukai atlieka svarbų vaidmenį dovanų mergaitėms sąraše. Jie yra plačiai mylimi dėl perkrauto švelnumo, kurį jie nešioja su lygia pūkuota tekstūra. Panašiai, jei taip pat ieškote meškiuko, kurį jai padovanoti, čia yra violetinė, kurioje yra keturių skirtingų dydžių meškiukai. Rinkinys taip pat žinomas kaip meškiukų šeimos rinkinys.

24. Kvepalų dovanų dėžutė:

Kvepalų dovanų dėžutė

Kvepalų dovanų dėžutes pastebi ir dovanos mergaitėms. Kvepalų dovanų dėžutėje yra įvairių keturių -penkių skirtingų kvepalų, deo ir tt su įvairiais kvapais. Rinkoje gausu įvairių tokių rinkinių, kuriuos galima pasirinkti pagal vartotojo skonį su kvapais, tokiais kaip rožė, jazminas, stiprus nepažįstamasis ir kt..

25. Krištolinis fortepijonas dovanoms:

Krištolinis fortepijonas dovanoms

Ši dovana yra viena iš geriausių dovanų idėjų merginoms, kurios yra labai artimos muzikai. Jei ji linksta prie pianino ar mėgsta būti su klausytojui teikiamomis natomis, šis krištolo fortepijonas tikrai yra geriausias dalykas, kurį jai padovanoti. Prie fortepijono taip pat pridedama viena kristalinė sėdynė, skirta komplektui užbaigti. Dovana plačiai dedama į vitrinas ar muzikos kameras.

26. Muzikinė karuselė mergaitėms:

Muzikinė karuselė mergaitėms

Kita su muzika susijusi dovana – miuziklas „Karuselė“. Muzikos dėžutei suteiktas mugėse rastos karuselės dizainas, papuoštas žirgais ir kitomis dekoracijomis, panašiomis į tikras. Spalva papildo karuselės grožį.

27. Dizainerių vakarėlio drabužiai mergaitėms:

Dizainerių vakarėlio drabužiai mergaitėms

Šventinės suknelės taip pat yra plačiai pasirinktos dovanos paaugliams. Suknelė atkeliavo iš dizainerių parduotuvės, kuri yra specialiai sukurta gimtadieniams, išleistuvių vakarėliams ir daug daugiau. Įvairių spalvų ir dizaino suknelės suteikia progoms gražią išvaizdą.

28. Firminiai aukštakulniai mergaitėms:

Firminiai aukštakulniai mergaitėms

Besirengdamos įvairiomis progomis, merginos taip pat vienodai atsideda prie suknelės derančiai avalynei. Tarp visų, aukštakulniai sandalai buvo išrinkta gera dovana mergaitėms. Juodi kulniukai yra su aksomine struktūra su užpakaline sagtimi ir sulankstytais galais su auksinėmis sagomis.

29. Namų rankinės dovanoms:

Namų rankinės dovanoms

Pasiruošimas dovanai sugrįžti dukters gimtadienio proga! Čia yra geriausia dovana, kurią galite pasirinkti. Namų dizainerių rankinės yra pagamintos iš dekoratyvinių medvilnės medžiagų, pritvirtintų prie funky žavesio. Taip pat galite derinti įvairias medžiagas kurdami naujus dizainus.

30. Stilingi koledžo krepšiai:

Stilingi koledžo krepšiai jai

Paaugliai labai žavi kolegijos krepšius, kuriuos jie reguliariai naudoja kolegijose ir klasėse. Krepšys yra su juodos spalvos džinsine medžiaga. Krepšiui taip pat suteikiamas susiuvamas mini katės atspaudas su įvairiomis mažomis žvaigždutėmis. Taip pat yra daug kišenių.

31. Plaukų formavimo rinkiniai dovanoms:

Plaukų formavimo rinkiniai dovanoms

Šukuosenų rinkiniai taip pat buvo geriausia dovana mergaitėms. Rinkinys yra geriausias mergaitėms, kurios mėgsta formuoti plaukus įvairiais būdais. Komplekte yra įvairių elektroninio stiliaus elementų, tokių kaip tiesintuvas, garbanos ir kt.

32. Individualus sienų lipdukas dovanoms:

Individualus sieninis lipdukas dovanoms

Sienų lipdukai tampa madingi, kad papuoštų mergaičių kambarius, kuriuos taip pat galima padaryti asmeniškai. Lipdukai yra su įvairiomis dekoracijomis, iš kurių galima pasirinkti, su kreivomis abėcėlėmis, kad būtų galima išskirti kambario vartotojo vardą.

33. Medžio karoliai dovanoms:

Mediniai karoliai dovanoms

Namų medžio papuošalai šiais laikais populiarėja tarp paauglių, nes jie savo padažams suteikia meninės išvaizdos. Juvelyriniai dirbiniai pagaminti iš skirtingų atspalvių medinių karoliukų, sukuriant ilgą karolį, kuris gali būti žavinga dovanėlė mergaitei įvairiomis progomis.

34. Sveikatos priežiūros produktai dovanoms:

Sveikatos priežiūros produktai dovanoms

Sveikatos priežiūros krepšeliai buvo nuostabios dovanų idėjos paauglėms mergaitėms, kurios labai supranta savo sveikatą, odą ir plaukus. Krepšelyje yra įvairių produktų, tokių kaip losjonai, šampūnai, kondicionieriai, drėkikliai ir kt., Kuriuos galima pasirinkti iš įvairių prekių ženklų.

35. Dviračių dovanos jai:

Dviratės dovanos jai

Taip, dabar, kai jūsų mergina persikels į kolegijas, kelionėms jai taip pat prireiks dviračio dviračio. Taigi, kodėl gi neieškoti tobulo, kurį ji norėtų nuvažiuoti į kolegiją! Rinkoje gausu įvairių dviračių įvairių spalvų.

36. Profesionali kamera:

Profesionali kamera

Ar jūsų mergina aistringai fotografuoja! Kodėl nepadėjus jai užauginti aistros? Čia yra profesionalus fotoaparatas, tinkantis mergaitės dovanoms, pateikiamas su profesionaliu asortimentu, kad būtų galima išskirti ypatingas akimirkas. Kameros yra įvairių markių, iš kurių galima pasirinkti pagal jūsų ieškomas funkcijas.

37. Puikus maudymosi kostiumėlis:

Puikus maudymosi kostiumėlis

Šią dovaną tėvai ar broliai pasirinko mergaitėms, kurios yra undinės. Maudymosi kostiumėliai yra gerai prigludę prie vienų juostelių, dėvimi diržai ir išlenktos linijos pilvo pusėje. Maudymosi kostiumėliai visiškai dengia centrinį kūną.

38. Puodeliai dovanoms jai:

Puodeliai dovanoms jai

Ar tavo dukra per arti savo tėvo! Tada šis puodelio dizainas tikrai laimėtų jos širdį. Puodelis, pagamintas iš keramikos, turi širdies atspaudą su užrašais, kuriuose teigiama, kad vartotojas per daug myli savo tėvą. Yra puodelių, iš kurių galima rinktis iš įvairių spaudinių.

39. Nėriniai skara jai:

Nėriniai šalikas jai

Norite jai ką nors padovanoti šią žiemą! Nėriniai šalikų dizainai atitiktų jūsų merginų dovanų žiemai idėjų paiešką. Šalikas pagamintas iš georgette medžiagos, kurios tinklelio galūnės atrodo panašios į vilnonius papuošalus. Galimi įvairūs atspalviai, jie buvo gana populiarūs, pridedant šiek tiek stiliaus prie savo padažų.

40. Šokolado dėžutės:

Šokolado dėžutės

Šokoladas ir paaugliai turi unikalius santykius. Tai mieliausia dovana, kurią galima įteikti dukrai, seseriai ar draugui įvairioms progoms ir skanėstams. Širdies formos dėžutėje yra įvairių skonių šokolado su džiovintais vaisiais.

41. „Dart Board Box“ jai:

Smiginio lentos dėžutė jai

Ar jai patinka siekti smiginio! Čia yra nuostabios dovanos paaugliams, mėgstantiems žaisti smiginį. Žaidime yra pritvirtinama spintelė, kurią galima pritvirtinti prie sienų su šonine pakaba, kad būtų galima laikyti smiginį. Kadangi jis yra mobilus, jį galima atlikti skirtingose ​​vietose.

42. Siuvinėta apyrankės dėžutė:

Siuvinėta apyrankės dėžutė

Apyrankių dėžutės yra viena iš dizainerių dovanų, skirtų mergaitei, su apvalia forma, kurioje laikomos apyrankės. Apyrankės dėžutės viršelis yra siuvinėtas, kad būtų suteikta tradicinė išvaizda.

43. Antikvarinis kišeninis veidrodis:

Senovinis kišeninis veidrodis jai

Antikvariniai daiktai taip pat parenkami kaip dovanos mergaitėms, kurios yra įsimylėjusios tradicinį dizainą. Panaši dovana čia yra kišeninis veidrodis, kurį galima nešioti visą dieną persikeliant į kolegijas, biurus, išvykas, vakarėlius ir pan..

44. Prancūziško stiliaus tualetinis stalas jai:

Prancūziško stiliaus tualetinis stalas jai

Galvoju atnaujinti savo kambarį su tualetiniu stalu! Čia yra puikus tualetinis staliukas iš įvairių dizainų, pagamintas iš patvarios prancūziško stiliaus medienos. Tai pasirodė geriausia dovana mergaitei, pradedančiai paauglystę.

45. Plaukų džiovintuvas jai:

Plaukų džiovintuvas jai

Kai ji pradeda paauglystę, merginos tampa gana sąmoningos dėl savo plaukų formavimo, todėl joms reikia plaukų džiovintuvo, kad plaukai būtų tinkamai nustatyti. Čia yra nešiojamasis plaukų džiovintuvas, kuriame yra įvairių šviesių spalvų gėlių piešiniai.

46. ​​Piggy Bank jai:

Piggy Bank jai

Yra įvairių merginų, turinčių įprotį taupyti įvairiais tikslais, padedant kiaulėms. Čia yra daugybė mielų dovanų mergaitėms, specialiai mergaitėms sukurtų ambrosialo piggy bankų dizaino.

47. Piešimo rinkiniai jai:

Piešimo rinkiniai jai

Šį rinkinį plačiai atrenka tėvai, kurių dukros mėgsta piešti ant drobės įvairiais spalvų atspalviais. Komplekte yra įvairių drobės lakštų, įvairių spalvų atspalvių, įvairių numerių teptukų ir kt.

48. Karaokės rinkinys mergaitėms:

Karaoke rinkinys mergaitėms

Karaokės rinkiniai yra geriausia dovana merginoms, kurios mėgsta dainuoti ir nori prisiminti beveik visų jos mėgstamų dainų žodžius. Galima rinktis iš įvairių prekių ženklų, jis plačiai naudojamas gimtadienių vakarėliuose ar bet kokiomis kitomis progomis.

49. Mobilieji telefonai jai:

Mobilieji telefonai jai

Taip, kaip tik jūsų dukrai įstojus į paauglių gyvenimą, jai taip pat prireiktų mobiliojo telefono kelioms reikmėms. Tai ne tik sujungia ją su socialinėmis svetainėmis, bet ir yra svarbi kai kuriems mokyklų projektams, todėl juos reikia susieti.

50. Individuali sofa jai:

Individuali sofa jai

Kai puošiate jos kambarį ar posėdį, tikrai galite priimti šių mergaičių dovanų idėjas, kurdami jai pritaikytą sofą. Sofa pagaminta iš jos mėgstamo atspalvio ir nepaprasto komforto su jos vardu.

Taigi, kai kalbama apie dovanas mergaitėms, jūsų protas tikrai privers jus nuspręsti, ką pasiimti ir ko vengti. Turėtumėte vaikščioti po įvairias prekybos centrų parduotuves ir ieškoti tobulos dovanos dukrai, seseriai ar draugui ir pan..