Tiems šunų mylėtojams, kurie negali palikti savo augintinio Šuns vieno ir atostogauti, arba žmonėms, kurie mato savo augintinį šunį šalia tėvų, yra tie žmonės, kurie patenka į naminių gyvūnėlių mylėtojus. Draugai ar šeima, pažįstantys tokius naminių gyvūnėlių mylėtojus, turėtų juos pavaišinti naujoviškomis ir unikaliomis dovanų idėjomis ne jiems, o dovanoms, kuriose paminėtas jų augintinio vardas arba jo veido atspaudas. Čia yra 9 geriausių dovanų šunų mylėtojams idėja.

Naujausios ir puikios dovanų idėjos šunų mylėtojui su nuotraukomis:

Turime pažvelgti į 9 populiariausias dovanas šunų mylėtojams.

1. Spausdinti marškinėliai šunų mylėtojams:

Viena iš paprasčiausių ir šauniausių idėjų galėtų būti marškinėliai, atspausdinti šaunios formuluotės, simbolizuojančios jo ar jos augintinio šunį. Išspausdintos formuluotės turėtų būti susijusios su šunimi.

2. Šuns nešiojimo krepšio dovana:

Draugai, turintys šiuos senus krepšius savo augintiniui nešti, gali būti pakeisti ir įgauti naują išvaizdą, padovanojus medvilninį ar sintetinės medžiagos maišelį su šuns veidu ant priekinės maišo dalies.

3. Individualus kamštienos dizainas šunų mylėtojams:

Tiems, kurie mėgsta gerti ir rinkti vyno butelio kamštį tiems žmonėms, pasidaryk pats dovanos būtų geriausias pasirinkimas, o tiems, kurie mėgsta šunis, jiems šis kamštienos dizainas su 3D dizainerio šunimi, pritvirtintu prie kamščio, tikrai būtų unikali dovanos idėja šunų mylėtojams.

4. Rankų pirštinės su šuns atspaudu:

Rankų pirštinės paprastai yra be jokio dizaino, kad būtų galima pakeisti, o dovana šunų mylėtojams, draugams ar šeimos nariams gali suprojektuoti rankų pirštines su karikatūristų šunų personažais, įstrigusiais kaulo lazda. Žiemos sezonui būtinai gaukite šią dovaną.

5. Nuotraukų rėmelis su šuns paveikslėliu:

Ši nuotraukų rėmelio idėja sukeltų emocijas, kai padovanojama šunų mylėtojams. Paveikslėlis paprastai yra tik šuo arba taip pat gali būti su augintiniu ir jo savininku. Ši dovana tikrai vertinga. Taip pat galite pakabinti ant sienos.

6. Kempinės spurgos dovana šunų mylėtojams:

Šio tipo dovanos, sukurtos pagal temą, yra tikrai spalvinga dovanos idėja. Iš kempinės pagamintos spurgos, sukurtos Kalėdų tema, yra naudingos kaip Kalėdų dovanos šunų mylėtojams. Puiki kolekcija su tinkamu įpakavimu suteikia gerą jausmą šunų mylėtojams.

7. Kavos puodelis su žodžiais:

Kavos mylėtojai, turintys nuo trijų iki keturių naminių šunų, anksti ryte pabudę kavos puodelį, draugai ar šeimos nariai su šiais žodžiais užrašytu kavos puodeliu vaišins šiuos šunų mylėtojus kaip dovaną. Ši dovana tiks toms mergaitėms, kurios namuose turi mažą augintinį.

8. „Live Laugh Bark“ žodžių rėmas:

Tiems šunų mylėtojams, kaip ir „Valgyk- mylėkis“, ši „Live- Laugh- Bark“ formuluotė būtų ideali dovana, kuri, matydama šią dovaną, sukels juoką. Šis rėmas paprastai yra vitrina. Gaukite šią dovaną, kad padovanotumėte šypseną savo šunų mylėtojo draugui.

9. Dovanų pagalvė šunų mylėtojams:

Dovana, brangesnė ir saugoma kaip prisiminimas, kurią reikia naudoti, o ne laikyti viduje, būtų pagalvė su sofomis, suformuluota kaip šunų mylėtojų dovana. Taip pat yra baltos spalvos pagalvė su gražiomis citatomis.

Svarbų vaidmenį vaidina idėja suteikti svarbą naminiams gyvūnėliams ir šunį prijaukinančiam asmeniui. Vienas iš būdų pripažinti augintinį galėtų būti šunų mylėtojui padovanoti nuostabią dovaną.