Japon dövme tasarımları çekicidir çünkü aynı anda hem açık hem de gizlidir. Japon dövmeleri, dikkatli bakışlarla anlaşılabilecek ayrıntılı görüntüler ve sahneler içerir, ancak aynı zamanda zengin Japon kültürü ve tarihi ile desteklenen, yaygın bir bilgi olmayan imalar içerir. Japon dövmeleri neredeyse hiç küçük veya göze çarpmayan. Genellikle her zaman geniştirler, tüm vücudunuzu kaplarlar ve kesinlikle her zaman renkli ve canlıdırlar..

Japonya’da dövme sanatı Jomon dönemine kadar uzanır. O zamanlar insanların makineleri yoktu ve kaba aletlere güvenmek zorunda kaldılar. Yayoi döneminde, Japonlar dövmeleri sosyal statü sembolü olarak kullanmaya başladılar. Bugün Japon dövmeleri, yıllar önce olduğu kadar zarif olmaya devam ediyor. Harika bir yeni mürekkep mi almak istiyorsunuz? Şimdiye kadar baktığınız tüm dövme tasarımları gerçekten kokuyor mu? Bu basit yönergelerle hemen harekete geçin. Hangi Japon dövme sanatını seçerseniz seçin, dövme yaptırmadan önce bundan %100 memnun olduğunuzdan emin olun..

Resimlerle Modern Japon Dövme Tasarımları:

Japon tarzı dövmeler bu nedenle kesinlikle çoğu batı dövmesinden daha karmaşık ve daha anlamlıdır. İşte erkekler ve kadınlar için görüntüleri ve anlamları olan geleneksel ve en iyi Japon dövme tasarımlarından bazıları..

1. Göğüste Japon Aslan Dövmesi:

Göğüste Japon Aslan Dövmesi

Aslanlar, Yahudi Hristiyan geleneklerinde önemli bir rol oynuyordu ve oradan; Japonlar bu dövmeleri üzerlerine koymaya alıştı. Japon aslan dövmesinin dünyanın geri kalanına kaybedilen bilgileri içerdiğine inanılıyor. Japon geleneğinde, Japon aslan dövmesi, Tanrı’nın insanlık için sözünün bir sembolü olarak kabul edilir. Aslan, güneşin sembolü ve kaplan olarak tutkunun somutlaşmış halidir. Böylece insanlar bu tür aslan dövmelerini seçebilirler. İnsanlar aslan dövmelerini sadece havalı görünümü için değil aynı zamanda zengin sembolik anlamları için severler. Bazıları göğüslerine renklerle Japon kaplan dövmesi yaptı..

2. Kadınlar için Geleneksel Japon Dövmesi:

Kadınlar için Geleneksel Japon Dövmesi

Günümüzde geleneksel Japon dövmeleri, Japon gençleri arasında popülerlik kazanıyor. Medusa resimli geleneksel Japon dövme tasarımları, bu resme bakanların heykel olacağı bir efsaneye sahip. Bu geleneksel Japon dövmesine sahip olmak, arkasında harika bir hikayeye sahip. Geleneksel Japon dövmesi, tasarımlarında her türlü tanrı veya geleneksel veya herhangi bir ruh resmi içerir..

3. Erkekler İçin Japon Kafatası ve Çiçek Dövme Tasarımları:

Erkekler İçin Japon Kafatası ve Çiçek Dövme Tasarımları

Japon kültüründe, öz disiplinlerini, onurlarını ve sadakatlerini göstereceği için dövmeyi giymek zorundalar. Her erkek, şık ve modaya uygun bir dövme gibi tüm vücuduna dövme yaptırmalıdır. Kadınlar ve gençler için daha fazla çekicilik sağlar. Japon dövmesi ile şaşırtıcı şeyler, ancak, kendi tarzlarını koruyabilirler ve insanlar hala sadece otantik geleneksel tarzı takdir ederler. Erkekler için Japon dövme tasarımları çeşitli stillerde mevcuttur ve tasarımlar mevsime göre değişir..

4. Kadınlar için Yarım Kol Japon Bayan Dövme Tasarımı:

Kadınlar için Yarım Kol Japon Bayan Dövme Tasarımı

Bugün birçok insan, güzel sanatsal değerleri, akıcı kompozisyonu ve onunla ilişkili derin anlamı için Japon tarzı dövmeleri giymekten gurur duyuyor. Japon bir bayanın yüzüyle tasarlanmış dövmelere sahip olmak güzel görünüyor. Yüzleri boyanmış bir Japon hanımı güzel görünüyor. Bu nedenle, bir Japon bayan dövme için mükemmel bir fikirdir. Bu dövme tasarımları o kadar güzel ki erkekler bile onları tercih ediyor.!

5.  Tam Vücut Japon Askeri Dövmesi:

Tam Vücut Japon Askeri Dövme

Tam siyah, bir Japon dövmesi için en popüler seçimdir ve bu tasarımı kılıcı olan bir askerin arkasına mürekkeplemek, dövmeler için bir başka popüler seçenektir. Japon savaşçılar her zaman dövüş sanatları konusundaki engin bilgileri, yetenekleri ve cesaretlerini unutmamaları ile tanınırlar. Hareket halindeki bir Japon savaşçının dövmesi sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda derin bir güç ve güç hissini de ifade eder. Erkekler bu tür bir Japon dövme tasarımını giymek için mükemmel şekilde uygundur..

6. Çiçekli Tam Kol Japon Şeytan Dövmesi:

Bir iblis ve çiçeklerin Japon dövmesi

Bu, bir kol Japon dövmesi için başka bir tipik tasarım. Diğer tüm dövmeler gibi bu da renkli ve dikkat çekici. Şeytan dövmeleri, zihnin insandaki yansımasıdır. Bu iblis dövmelerini vücudumuza alırsak, bizi diğer etkilerden daha güçlü hale getirecek korkularımızı yenmenin anlamını verir. Bu Japon iblis ve çiçek dövmesi, zihninizin en karanlık yanını ve zihninizi diğer sorunlardan nasıl arındıracağınızı bilmenize yardımcı olacaktır. Kötü güçlerin yenilgisini temsil eder. Çoğunlukla erkekler bu tip düzensiz dövmeleri sergilemeye hazırdır..

7. Erkekler için Japon Ejderha Dövme Tasarımı:

Erkekler için Japon Ejderha Dövme Tasarımı

Japon ejderha dövmesi, vücudunu giyen kişinin cesaretini ve gücünü temsil eder. Bunlar, modern dünyalarında erkekler ve kadınlar için çok ünlü Japon dövme tasarımları. Ejderha Japon dövmeleri, her yaştan insan arasında çok modadır ve uzun süredir birçok ejderha dövmesi manevi olarak tasarlanmıştır. Çevrimiçi arama yaparak, Japon ejderha dövmeleri için birçok tasarım elde edebilirsiniz..

8. Erkekler için Japon Kanji Dövme Tasarımı:

Erkekler için Japon Kanji Dövme Tasarımı

Kanji, Japonca yazmak için kullanılan harflerdir. Ancak bu açıklama kanjinin güzelliğini yeterince tanımlamıyor. Bu harfler İngiliz alfabelerine benzemez, çiçekler, yapraklar ve diğer benzer desenlerle iç içe geçtiğinde harika dövmeler yapan güzel bir sembol setidir. Bambu ağaçları ve birkaç başka Japonca sembolle birlikte kanji sözcükleri çarpıcı görünüyor! İnsanların kanji okuyamamasının yanı sıra, ona esrarengiz bir görünüm kazandırıyor..

9. Sırtta Motif Japon Ejderha Dövmesi:

ejderha-motif-japon-dövme

Ejderha, Japon mitlerinde muazzam bir güç ve önem taşıyan efsanevi ateş püskürten yaratıktır. Japon ejderha dövmesi tasarımları çok detaylıdır ve mistik ve hayranlık uyandıran bir görünüme sahiptir. Ejderhayı genellikle devasa kanatları ve ateş püskürten bir burnu olan muhteşem bir canavar olarak gösterirler! Kullanılan renkler canlıdır ve tüm izleyicilerin dikkatini çeker. Dövmenin kendisi karşı konulmaz derecede iyi.

10. Japon Tribal Dövme Kolları:

Japon Tribal Dövme Kollu

Kabile, popüler bir soyut sanat biçimidir. Genellikle düz bir siyahtırlar ancak uzun bir yol kat ettiler. Japon kabile dövmeleri, bir süre siyah kullanılmayan veya kullanılmayan cesur renkler ve efektler içerir. Tek başına duran siyah renkte veya ona eklenen diğer unsurlarla birlikte birçok ilginç kabile tasarımı elde edebilirsiniz. Japon kabile dövmeleri, insanların kabile ejderhaları, güneşler ve hayvanlar gibi sevdiği çeşitli konularda gelir..

Japon dövme sanatı yıllar içinde büyük bir popülerlik kazanıyordu. Bu dövmeler, Japon kültürünü ve geleneğini bir bütün olarak temsil ederek uzun bir yol kat etti. Geleneksel, kabile ve diğer bazı Japon dövmelerini giyerek bir şeyler elde edin. Bir koi balığından ölümsüz bir dövüş sahnesine kadar her Japon dövmesinin kendi anlamı vardır. Anlamını öğrendikten sonra anlamlı olanı seçtiğinizden emin olun..