Giderek daha fazla insan dövme yaptırdıkça, giderek daha fazla dövme sanatçısı dövme tasarımları ve fikirleri ile geliyor. Almanya’da başlayan bir başka tuhaf ama şaşırtıcı derecede güzel tasarım, çöp polka dövmesidir. Bu çöp polka dövmelerinin kolaj gibi göründüğünü ve sanatın bulaşmış ve lekeli olduğunu hissedebilirsiniz ve bunlar böyle yapılır..

Kaotik, çarpık ve en önemlisi sadece “siyah ve kırmızı” olmak üzere iki renk kombinasyonuyla geliyor. Bu, gruptan ayrı duran gerçekten yeni bir modeldir, bu tarzda sevebileceğiniz veya nefret edebileceğiniz hiçbir şey yoktur. Doğal ve gerçekçi fotoğraf görüntülerinin bir birleşimidir. Siyah ve kırmızı mürekkep kullanılarak yapılan diğer parçalarla cesur bir stil bulacaksınız. Görsel bir görünüm verir ve renklerin kombinasyonu olağanüstü bitirme gösterir.

Muhteşem Tasarımlar ile Çöp Polka Dövmeler

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Çöp Polka Dövmeleri 2021:

En iyi 9 çöp polka dövme tasarımını keşfedelim

1. Senaryo Dövmesi:

Çöp Polka Kol Senaryo Dövmeleri

Script Tattoo stilinin modası asla geçmez. Hatta çöp polka dövme stilinin çok önemli bir parçasıdır. Çok net ve kesin oldukları için bu dövmelerle kendinizi ifade edebilirsiniz..

2. Kol Dövmesi:

kol dövmesi

Çöp polka dövme kılıfı, Polka temalı dövmelerin bir başka çeşididir. Kolda görüntülenen, hayatınıza değişiklik getirme hevesinizi ve istekliliğinizi gösterir. Tam kollu veya yarım kollu dövme yaptırabilirsiniz..

3. Vücut Dövmesi:

vücut dövme

Polka tarzı dövmeler vücuda da yapılabilir. Karmaşık ve çok acı verici bir prosedür olsa da, sonuç mükemmel. Linke göz atabilir ve kendiniz görebilirsiniz.

4. Kuş Dövmesi:

kuş dövmesi

Bir diğer öne çıkan polka dövme stili de elbette Kuş Dövmesidir. Onlar özgürlüğün ve tabii ki kendi kaderini tayin hakkının simgesidir. Tıpkı kuşlar gibi insanlar da bu dövmelerle özerkliklerini sergilerler..

5. Şeytan Dövmesi:

Demon Trash Polka Tattoo tasarımları

İblis dövmelerinin yeni şeyler denemekten korkmayan insanlar tarafından da tercih edildiğini söylemeye gerek yok. Çöp polka kafatası dövme tasarımını kontrol edebilirsiniz ve bunlar gibi insanların aldığı çok şey var. Tasarımı kendiniz için özelleştirebilirsiniz veya dövme sanatçınız size çok yardımcı olabilir..

6. Ünlü Dövmesi:

ünlü dövme

Polka çöp dövmesi tasarım severlerin bazıları, vücutlarına mürekkeple boyanmış en sevdikleri ünlülerin fotoğraflarını da alıyor. Bunlar, iz bırakan ve insanlar onları putlaştıran insanlar..

7. Müzikal Dövme:

müzikal dövme

En yeni çöp polka dövme tasarımlarından biri, müzikal doğanızı veya müzik sevginizi sergileyen tasarımlardır. Yeni tasarımlardan biri ve gerçekten beğenildi.

8. Hayvan Dövmesi:

Hayvan Çöpü Polka Dövme

En yaygın çöp polka dövme stillerinden biri hayvan dövmesidir. Vahşi doğanızı gösterin ve insanların yaratıcılığınıza hayran kalmasına izin verin. Tutum tarzınız için bu tasarımı alın.

Daha Dövme Tasarımları:

çöp polka dövmeler 2

çöp polka dövmeler 3

çöp polka dövmeler 4

Çöp Polka Dövmeleri 5

Çöp Polka Dövmeleri 6

Çöp Polka Dövmeleri 7

Çöp Polka Dövmeleri 8

Çöp Polka Dövmeleri 9

Çöp Polka Dövmeleri 10

genel bakış:

Dünyanın her yerindeki dövme severler, yeni dövme tasarımları ve fikirlerini keşfetmeye devam ediyor. Her şeyi geleneksel tutmayı tercih eden bazı insanlar olsa da, Trash Polka Tattoo stili önem kazanıyor. Ama sonra her birini ve her şeyi deneyebilecek bazıları var. Bir çöp polka desenini mürekkeplemeyi planladığınızda, o zaman sanatçı bu işi kendi hayal gücünü kullanarak yapar, ancak kişiselleştirmek istiyorsanız, o zaman en sevdiğiniz tasarımı deneyebilirsiniz. Bu tür dövmeler yalnızca siyah ve kırmızı mürekkeple gelir, bu nedenle geniş bir çöp polka koleksiyonunda bu stil modeli için uzman bir dövme sanatçısı edinin..