Lotus çiçeği, Asya geleneklerinde büyük önem taşır. Lotus dövme tasarımları oldukça popülerdir ve aranır. Sembolizmi ifade eder ve çok daha derin anlamlar içerir. Lotus dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından basılabilir ve dövme vücudun herhangi bir yerinde iyi görünür. Lotus çiçeği dövmesi, yaşamdaki mücadeleyi, değişiklikleri ve büyümeyi ifade eder. Aynı zamanda manevi değeri de çok fazladır. Lotus dövme tasarımlarına genellikle koi balığı dövmeleri eşlik eder..

Önemli bir sembol olarak nilüfer çiçeği, saflığı, yeni bir başlangıcı, yeni bir yaşam ümidini, uzun ömürlülüğü, dayanıklılığı ve ilahi güzelliği simgelemek için kullanılmıştır. Bir lotus çiçeği dövmesi aşığı olarak, bunlar sadece güzel değil aynı zamanda anlamlı olduğu için bol miktarda tasarım elde edebilirsiniz. Sahip olduğu önemden dolayı pek çok kültürde en iyi yere layık görülmüş ve binlerce kez tasvir edilmiştir..

En İyi Lotus Çiçeği Dövme Tasarımları ve Anlamları

Lotus çiçeği pek çok şeyin simgesi haline geldi. Burada, doğrudan dövmelere girecek olan olağan uzun soluklu girişten kurtulacaksınız. Kesinlikle zevk almanızı sağlayan en büyüleyici lotus çiçeği dövmelerinin inanılmaz koleksiyonunu alır. Hemen başlayın.

Resimlerle Fantastik Lotus Çiçeği Dövmeleri:

İşte resimler ve anlamları olan erkekler ve kadınlar için en çekici lotus çiçeği dövme tasarımları. En iyisini buradan toplayabilirsiniz.

1. Hindu Lotus Dövmesi:

Hindu Lotus Dövmesi

Lotus çiçeği dövmeleri, Hindu halkının ibadet kültürünü temsil eden Ohm sembolüne sahip gölgeleri ile zarif göz alıcı renklerle tasarlanmıştır. Aslında 8 yaprak şeklinde tasarlanmış ve mor pembe mürekkep renkleri ile süslenmiştir. Bu tasarımlara bakarken, diğer tasarımlardan daha şaşırtıcı geliyor. Tanrı’nın sevgisi ile cömertçe karakterize edilen manevi kavramları derinden ima eder..

2. Kafatası Ve Kanatlı Göğüs Lotus Çiçeği Dövmesi:

Kafatası Ve Kanatlı Göğüs Lotus Çiçeği Dövmesi

Pembe renkli çiçekli Lotus dövmesi genellikle kafatasını ve kanatları ölümden hayata döndürür. Bir zamanlar ölmüş olan başka bir şeyin üstünde bir şey büyümüş gibi görünüyor ve ona kurtuluş getirmeye benziyor. Bu dövmede kullanılan kafatası, canlı renklerden yapıldığı için yeniden keşfedildi. Kafatası görüntüsüne sahip dövme tasarımına uygun tasarım ne olursa olsun, ona bakan diğerlerini şaşırtacak benzersiz olacaktır..

3. Koi Balığı Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı:

Koi Balığı Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı

İşte bir koi balığı ile birlikte klasik bir nilüfer dövmesi. Bu, Japonya ve Çin’de çok popüler bir tasarımdır. Mavi kullanmak yerine siyah kullanabilir ve başka bir renkle kontrast oluşturabilirsiniz. Bu tasarımı büyütmek, onu yerinde ve çirkin görünme riskiyle karşı karşıya bırakır. İnce çizgiler kullanmanız ve boyutu küçük tutmanız önerilir. Bu, kadınlar için en popüler lotus çiçeği dövme tasarımlarından biridir..

4. Balıklarla Çift Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı:

Balıklı Çift Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı

İşte iki koi balığının olduğu ve arka planın iyi boyandığı bir başka popüler tasarım. Renk kombinasyonu konuyu tamamlar ve önceden belirlenmiş arka plan dövmeye derinlik katar ve kompozisyon da dolgun görünür. Tüm renkleri teninize ve yerleştirmek istediğiniz yere göre değiştirebilirsiniz. Bu tür karmaşık nilüfer çiçeği dövmeleri bu günlerde daha popüler hale geliyor.

5. Çekici Lotus Çiçeği Dövmeleri:

Çekici Lotus Çiçeği Dövmeleri

Bunlar, aynı zamanda çok talep gören bazı geometrik nilüfer tasarımları. Onları büyütmek ve parlak renklerle doldurmak, parlak ve şüphesiz çekici görünmesini sağlayacaktır. Dövmenize daha fazla anlam katmak ve çizgileri kalın tutmak için özelliklerinizi tanımlayan renkleri seçmeyi deneyin. Bunu yapabilirsiniz çünkü bunlar geometrik desenlerdir ve bu tür değişikliklere izin verir..

6. El Lotus Dövme Tasarımı:

El Lotus Dövme Tasarımı

Ayrıca klasik renkli bir lotus düz efekt dövmesini de tercih edebilirsiniz. Çok basit ve temiz. Dövmenizi gölgelendirerek ve daha fazla ton kullanarak derinlik katabilirsiniz. İnce siyah bir çerçeve kullanarak vurgulayın ve bu tasarım, yerleştirmek istediğiniz yere göre de esnektir. Bu sevimli nilüfer çiçeği dövme tasarımı, her yerde iyi görünecek ama özellikle ellerde çok çekici..

7. Animasyonlu Stil Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı:

Animasyonlu Stil Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı

Bu animasyonlu dövme, kollarınız ve karın bölgeniz için çok uygun. Bu basit tasarıma daha fazla tomurcuk ve yaprak ekleyin ve vücudunuza oyulmuş çok yaratıcı bir sanat eserine sahip olacaksınız. Arka planda açık tonlarla vurgulayın. Bu donuk görünümü ortadan kaldıracaktır. Ayrıca, görünümü bozmadan daha fazla ayrıntı ekleyebilir ve yanlara doğru genişletebilirsiniz..

8. Yaya Küçük Lotus Çiçeği Dövmesi:

Ayakta Küçük Lotus Çiçeği Dövmesi

Bu ayak dövmesi çok çekici ve aynı zamanda kolay giyiliyor. Çoğunlukla kızlar, vücudun herhangi bir yerinde bu tür güzel nilüfer dövmesini sergilemek ister. Aynı zamanda çok klasik ve sevimli. İşte bu resimde küçük nilüfer ayak bileğine güzelce dövülmüş.

9. Bel Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı:

Bel Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı

Bu soyut dövme, beliniz için bir zorunluluktur! Tasarım o kadar iyi çizilmiş ve uygulanmış ki sırtınıza mükemmel bir şekilde uyacak. Ayrıca dilerseniz çizgileri daha kalın ve dövmeyi biraz daha büyük yapabilirsiniz ve ayrıca biraz daha küçük bir detay ekleyebilirsiniz. En alta soyut yapraklar eklemek de ona belirli bir miktarda tasarım katacaktır..

10. Bacakta Çok Renkli Lotus Çiçeği Dövmeleri:

Bacak Üzerine Çok Renkli Lotus Çiçeği Dövmeleri

Bu lotus çiçeği dövmesi, erkeklerden çok kadınlar tarafından beğenilecek çok renkli mürekkeplerle tasarlandı. Mevcut tüm nilüfer çiçeği dövmelerinin diğer tüm tasarımları arasında güzel görünüyor. Daha yaratıcı renklerle dövme yapmak, izleyicileri cezbeden gerçekten harika olacak. Lotus dövme tasarımları, kraliyet üstünlüğünü tesis eden etkileyici tasarımları nedeniyle çok kullanılmıştır..

11. Mide Lotus Dövme Tasarımları:

Mide Lotus Dövme Tasarımları

Mide lotus dövme tasarımları midede dövülecek. Bu tür nilüfer dövmeleri, nilüfer çiçeği, onları geliştirmek ve diğerlerinden daha güzel görünmek için bazı süs tasarımlarıyla harika bir şekilde mürekkeplendiğinden seksi olacaktır. Lotus çiçeğinin yaprakları çok zarif görünecek.

12. Balık Lotus Dövme Tasarımı:

Balık Lotus Dövme Tasarımı

Bu balık nilüfer dövmesi, her bireyin kendi başına ayakta durmasına mükemmel şekilde yardımcı olacaktır. Mavi sudan ve pembe renkli bir çiçekten yapılan dövme, bu dövmede kullanılan koi balığı görüntüsünün çıkmasını sağlayacaktır. Bu dövmenin arka planı, pembe renkli lotus çiçeği ile birlikte parlak mavi renkli suya ve gri bir balığa sahip olacak şekilde tasarlanmıştır..

13. Parmak Lotus Dövme Tasarımları:

Parmak Lotus Dövme Tasarımları

Bir parmakta çok çok küçük bir nilüfer olması gerçekten inanılmaz. Aslında, bu görüntüyü küçük bir alana girmek için kullanılan hassasiyet, düz ve basit siyah çizgilerin kullanılması gerçekten harika bir şey. Cesur bir dövmeye sahipseniz, bu dövme stilini seçmek mükemmel olacaktır..

14. Siyah Lotus Çiçeği Dövmesi:

Siyah Lotus Çiçeği Dövmesi

Çiçeğin alışılmış renkli ve çoğaltılmış görüntüsünün aksine, bu stilize dövme dikkat ve takdir çekecek. İyi detaylı ve kompakt tasarım, iyi bir dövme için temel gereksinimdir. Bu, ihtiyacınız olan her şeyi ondan karşılar. Ayrıca, bu tasarım vücudunuza basmak istediğiniz her yerde iyi görünecek. Genişletmek görünümüne zarar vermez, ancak çok fazla sıkıştırmadığınızdan emin olun..

15. Zarif Kutsal Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı:

Zarif Kutsal Lotus Çiçeği Dövme Tasarımı

Kutsal lotus dövmesi tasarımı, yukarıda gösterildiği gibi, eğer dövülürse çok zarif olacaktır ve açık pembe yapraklardan ve sarı renkte orta kısımdan yapıldığı için ayırt edilebilir. Bu özel tasarım, Asya’dan geldi ve en yaygın olarak tüm dünyadaki tüm insanlar tarafından biliniyor. Çin tıbbında ve yemek pişirmede bu nilüfer çiçeği çoğunlukla kullanılacaktır..

Çok sayıda lotus çiçeği dövme tasarımı mevcuttur ve kişiliğinizi ve duygularınızı ifade eden birini seçebilirsiniz. Sadece bu dövmeyi giyerek, dünyaya asla dayanmak için öl demediğinizi hatırlatmak için güç, umut ve ruh kazandıran bir mesaj iletebilirsiniz..