Dövmeler şu anda en önemli moda ifadelerinden biri haline geldi. Bireye yalnızca benzersiz bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda sıradan kalabalığın arasında öne çıkmasına yardımcı olur. Dövmelerden bahsetmişken, son zamanlarda ortaya çıkan en iyi tasarımlardan bazıları çizgi filmlere dayanan tasarımlardır..

Farklı Çizgi Film Karakteri Dövme Tasarımları

Çocuklar son derece gelişmiştir ve her şeyde yetişkinleri taklit etmek isterler. Çocuklar olarak onları izleyerek büyüdük; Örümcek Adam’dan Süpermen’e, Tom ve Jerry ve Harvey çizgi romanlarına. İnsanlar bu hareketli yaratıkları izlemekten her zaman zevk almış ve hatta bazıları onları bir dereceye kadar beğenmiştir. bu yüzden çizgi film karakterleri oluşturmak, onları havalı ve güzel göstermenin en iyi yoludur. Böylece çeşitli dövme tasarımları için çizgi film kullanan birkaç kişi görüyoruz..

Resimlerle Basit Çizgi Film Karakteri Dövme Tasarımları:

İşte 15 En İyi Karikatür Dövme Tasarımı, resimler ve kadınlar ve erkekler için anlamları aşağıdaki gibi listelenmiştir..

1. Erkekler için Karikatür Süpermen Dövme Tasarımı:

Erkekler için Karikatür Süpermen Dövme Tasarımı

Superman efsanevi bir kurgusal karakterdir. O bir ikondur ve dünya çapında süper güçleri ile tanınır. Çizgi film dünyasında seçkin bir konuma sahiptir ve onu simgeleyen bir dövme kesinlikle takdir edilecektir. Süpermen dövmeleri, özellikle efsanevi çizgi film karakterlerinin imajında ​​​​ve logoda yaratılan erkekler arasında favoridir. Süpermen resmi kolda yapılırken, logo tercihinize göre göğüs veya yüz üzerinde daha ünlüdür..

2. Uylukta Tom ve Jerry Karikatür Dövmeleri:

Tom ve Jerry Çizgi Film Dövmeleri

Tom ve Jerry çizgi film karakteri her zaman tüm yaş grupları için tüm zamanların favorisi olmuştur. Herkes tarafından izleniyor ve beğeniliyor. Tom’un Jerry’yi yakalamanın komik yolu herkesi kahkahalara boğuyor ve Jerry’nin Tom’u sinir bozucu şekilde sinirlendirmesi de dikkat çekici. Bu karakterlerden dolayı her iki çizgi film karakteri de tüm nesiller tarafından dövmelidir. Daha iyi bir görünüm vermek için renkli mürekkep de kullanabilirsiniz..

3. Sevimli Bebek Çizgi Film Karakterleri Dövmesi:

Sevimli Bebek Çizgi Film Karakterleri Dövmesi

Sevimli bebek çizgi film karakterleri her zaman çok çekici olmuştur. Bu küçük, sevimli dövmeler, hayatta çok basit ve sevimli şeyleri sevdiğinizi gösteriyor. Sen de onlar gibi doğada sevimli ve basitsin. Sevimli çizgi film karakterleri Alice Harikalar Diyarında’dan Alice, Pinokyo’dan Cleo, Frozen’dan Elsa ve çok daha fazlası. Bu küçük sevimli karakterler, kişiliğiniz hakkında çok şey konuşur ve günümüzde popülerlik kazanmıştır..

4. Havalı Çizgi Film Masalları Dövmesi:

Havalı Çizgi Film Masalları Dövmesi

Masallar, birinin çocukluk çizgi film hayatının önemli bir parçasıdır. Öyle eşsiz karakterlere sahipler ki, her hikaye unutulmaz bir anıya dönüşüyor. Güzel ve Çirkin’den Pamuk Prenses ve Yedi Cücelere; hepsinin kalbinde ayrı bir yeri vardır. Parlak, renkli ve aynı zamanda mutluluğun sembolü olarak duruyorlar. Bu nitelikler, peri masallarını dövme tasarımları için mükemmel bir fikir haline getirir..

5. Bacakta Komik Simpsons Karikatür Tarzı Dövme:

Bacakta Komik Simpsons Karikatür Tarzı Dövme

Simpsons, yetişkinlere yönelik bir animasyon televizyon programı olmasına rağmen, var olan en iyi çizgi dizilerden biri olarak ilan edildi. Yirmi beşin üzerinde sezonu var ve her bölümü izleyiciler tarafından beğenildi. Simpsonlar gerçekten çok popüler ve dövmeler için harika bir fikir. Bu, farklı renk kombinasyonlarına sahip erkekler için mükemmel çizgi film dövmelerinden biridir..

6. Dexter’ın Laboratuvar Karikatür Dövmesi:

Dexter'ın Laboratuvar Karikatür Dövmesi

Dexter gerçekten de dahiyane bir yaratım. En çok aranan çizgi film karakterlerinden biri olarak listelendi. İnsanlar onu sevdi, takdir etti ve sevdi. Sadece o değil, Dexter çizgi dizisindeki tüm karakterler harika yorumlar aldı. Çizgi film dövmeleri için popüler, havalı ve harika bir fikir..

7. Alt Sırtta Karikatür Mickey ve Minnie Mouse Dövmesi:

Mickey ve Minnie Dövme

Mickey ve Minnie Mouse çizgi film dünyasının en çok aranan çiftidir. Küçükten büyüğe herkes onları sever. Onlar harika karakterler ve dövme tasarımları için harika bir fikir. Çocuklar için olduğu kadar yaşlılar için de en iyi seçimlerdir ve en çok dövme olarak takdir edilirler. İkisi de en sevimli çift dövmesi olduğu ve tüm yaş grupları tarafından sevildiği için.

8. Eldeki Havalı Temel Reis Karikatür Dövmesi:

Eldeki çizgi film dövmesi

Temel Reis Denizci, birkaç komik senaryoda ve televizyon dizisinde yer almış popüler bir kurgusal karakterdir. Gençler için bir güç ve cesaret sembolü olarak duruyor ve doğası birçok kişinin kalbinde silinmez izler bıraktı. Böylece geniş çapta takdir edilen bir karakter ve dövme tasarımı için iyi bir fikir haline gelir..

9. Küçük Tweety Kuş Karikatür Dövmesi:

Küçük Tweety Kuş Karikatür Dövme

Tweety, çoğunlukla kızlar tarafından sevilen sevimli, sarı sevimli küçük bir kuştur. O popüler ve dövme tasarımları için süslü bir fikir. Bu küçük sevimli kuş, masumiyetini sergiliyor ve bu yüzden tüm sevimli güzel kızlar da bu sevimli kuşu en sevdikleri çizgi film karakteri olarak seviyor. Bu tür akıllı karikatür dövmesiyle partiyi sallayabilirsiniz..

10. Merhaba, Çocuklar İçin Kitty Karikatür Dövmeleri:

Hello, Kitty Karikatür Dövmeleri Çocuklar İçin

Bu küçük merhaba kitty çizgi film karakteri, dünyanın tüm küçük kızları için çok özel bir yere sahiptir. Çeşitli tasarımlarda ve çizgi film tarzında gelir ve çocuklar bunlardan seçer. Güzel kızların çantalarında, aksesuar ayakkabılarında ve hatta kıyafetlerinde görülürler. Bu çizgi film karakterine olan hayranlığını göstermek için genellikle kola, yanaklara, bacaklara ve hatta elde giyilir..

11. Bacakta Scooby-Doo Karikatür Dövmesi:

Bacakta Scooby-Doo Karikatür Dövmesi

Scooby doo, çocukluğumuzun en sevilen köpeğiydi. Bu çizgi film karakteri şimdilerde küçük çocuklar tarafından seviliyordu ama aynı zamanda büyüklerin üyeleri tarafından da seviliyordu. Scooby’nin birkaç erkek ve kız kardeşi vardı ve üçüzler grubunun bir parçası. Scooby, dört kişilik ekibiyle çok ilginç bir şekilde gizemleri çözer ve çocukların gözünde kahraman olur. İnsanlar zekalarını ve cesaretlerini sergilemek için Scooby tasarımını dövdüler.

12. Kadınlar için Komik Ve Korku Karikatür Dövmesi:

Kadınlar için Komik Ve Korku Karikatür Dövmesi

Çocuklar genellikle korku filmlerine pek ilgi göstermezler ama eğlence ile karıştırılırsa harika bir fikir olduğu ortaya çıktı. Bu korku karakterleri, Disney’in en havalı karanlık figürü Chernabog ve daha pek çok şey gibi izlemek ilginçti. Bu karakterlere olan ilgilerini ve sevgilerini göstermek için bu çizgi film dövmelerini şekillendirmeye başladılar..

13. Güç puf Kız Kol Karikatür Dövme:

Güç Puf Kız Kol Çizgi Film Dövmesi

Powerpuff Girls, her genç kızın çocukluk anılarının bir parçası olmuştur. Üç kız kardeş Blossom, Bubble ve Buttercup, animasyon dünyasını çok daha eğlenceli bir endüstri haline getiren harika çizgi film karakterleridir. Onlar sadece renkli değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı ve gücün sembolüdür. Bu nedenle, dövme tasarımları için gerçekten harika bir fikirdir..

14. Heyecan verici Karikatür Tarzı Dövme:

Heyecan verici Karikatür Tarzı Dövme

Çocuklar, onları heyecanlandıran ve heyecanlandıran heyecanlı çizgi film karakterlerine büyük bir âşıktır. Bu karmaşık ve güçlü şeytanlar karakterleri, güçlü olduklarını ve her şeyi zor ve akıllı bir şekilde yapabildiklerini gösterdikleri için onlar tarafından da takdir edilmektedir. Bu heyecan verici çizgi film karakterlerine dövme yaptırmak, onlara olan sevginizi göstermenin en iyi yoludur..

15. Ayak Bileğine Şirin Winnie The Pooh Karikatür Dövmesi:

Ayak Bileğine Şirin Winnie The Pooh Karikatür Dövmesi

Winnie the Pooh, çizgi film dünyasının en harika karakterlerinden biridir. Pooh adlı sivri uçlu sarı bir ayının sevimli hikayeleri ve diğer çeşitli arkadaşlarıyla olan maceraları izleyiciler tarafından her zaman sevilmiştir. Hassas, güzel ve hoşturlar, bu nedenle dövmeler için harika bir fikir haline gelirler. Bu, çekici renklere sahip çocuklar için en popüler çizgi film dövme tasarımlarından biridir..

Yüzünüzde geniş bir gülümseme oluşturduğu ve sizi mutlu ve heyecanlandırdığı için çizgi film karakterleri her zaman çok popüler olmuştur. Çocuklar en sevdikleri karakter gibi davranırlar. Bazıları ise çizgi film karakterine benzer kişiliklerini sergilemek ve sembolize etmek için dövme yapar. Bu çizgi film dövmeleri çok havalı ve güzel görünüyor ve kalabalığın arasında kolayca dikkat çekiyorsun.