Önkol dövmeleri, akıllıca tasarım ve renk kombinasyonu ile uygun şekilde ayarlandığında, ayarlandığında çok iyi görünüyor. Önkol, uzun veya dikey dövmeler için harika bir yerdir. Seçtiğiniz dövme görünür ve net bir şekilde anlaşılacağı için konum bir avantajdır..

Önkol Dövme Tasarımları

Ama damgaladığınız şeyin bir anlamı ve iyi bir tasarımı olmalı. İşte bakabileceğiniz birkaç öneri. Ve kesinlikle size ilham verecek resimlerle erkekler ve kadınlar için en iyi önkol dövme tasarımlarını görebilirsiniz..

Erkekler ve Kadınlar İçin Önkol Dövmeleri:

İşte erkekler ve kadınlar için 15 güzel önkol dövme tasarımımız ve fikrimiz:.

1. Erkeklerin Kollarında Muhteşem Çiçek Dövmesi:

Erkeklerin Kollarına Muhteşem Çiçek Dövmesi

Bu sanat eserinde gördüğümüz gibi önkol dövmesi her zaman kritik veya karmaşık olmak zorunda değildir; dövme basit ama muhteşem bir çiçek açan çiçek, muhtemelen bir çayır ortasında bir ayçiçeği, kendi içinde güzel bir sanat ve desen sporu yapan çiçek. En çok servis edilmesini sevdiğiniz yemeğe göre; bedeniniz küçücükten büyük çiçek açan ayçiçeğine kadar değişebilir, her zaman ilham veren bir renk çizgisi. Bu tür klasik iç önkol dövmesi güzeldir ve büyük elleri olan erkekler için uygundur. Bu eşsiz çiçek önkol dövmelerinden biridir..

2. Solan Önkol Dövme Tasarımları:

Önkol Dövme Tasarımları

Bu sefer bu kesinlikle bir dövmede baş döndürebilecek benzersiz bir konsept. Erkek önkolları için dövme tasarımları, dövme sanatının altında süs dinlenme seti ile harika bir vintage saate yayıldığı klasik bir örnek olabilir. Bu yarım kollu dövme hakkında akıllara durgunluk veren şey, saatin üst kısmının solup koyu bir duman bulutuna dönüşmesi, karanlığın içinden uçan kuşların silüetleri..

3. Forehand Önkol Dövme Sanatında Ren Geyiği:

Forehand Önkol Dövme Sanatı Üzerinde Ren Geyiği

Lütfen bu yıl Noel’i, yalnızca aurasında görkemli olmayan, aynı zamanda harika, canlı bir ren geyiği büstü oluşturmak için yumuşak kabile desenleri kullanan üretken bir sevimli ren geyiği dövmesi ile getirin; gurur duymak. Bu dövme tek renkli olsa da, kabile sanatı arasında bir tutam renk bu görünüme oldukça yakışır..

4.  Kafatası ve Gül Önkol Dövmeleri:

Kafatası ve Gül Önkol Dövmeleri

Önkol dövmeleri, çiçeklerin güzel kralı olarak daha önce hiç bundan daha iyi görünmemişti; güçlü gül, muhtemelen birkaç gülün hemen altına yerleştirilmiş ölümcül bir kafatası ile temas halinde olduğu için, somurtkan gri tonlarında donuklaşmış ve nemlendirilmiştir. Nemlendirici renkler size biraz fazla ince geldiyse, gülleri parlak vermilyon kırmızısı ile doldurarak her zaman canlı, renkli bir görünüm tercih edebilirsiniz. Bu havalı gül önkol dövmesi.

5. Farklı Tonlar ve Renkli Önkol dövmeleri:

Farklı Tonlar Ve Renkli Önkol dövmeleri

Bu, dövmelerinde bir mizah unsuruna sahip olmak isteyenler içindir. Bu sadece harika! Dövmenizin temiz kaldığından emin olun ve bunu yapmak için dövmeye daha fazla bir şey eklememeye çalışın. Daha fazla derinlik eklemek istiyorsanız, bunu renkler ve farklı gölgeler kullanarak yapın. Ayrıca, ince bir ön kolunuz varsa, dövmeyi çok büyük yapmayın. Diğer tarafın kenarlarından görünmemelidir.

6. Kabile Önkol Dövmesi:

Kabile Önkol Dövmesi

Bu, erkekler için önkol dövmelerinin mükemmel bir örneği olabilir. İşte üretken bir kabile önkol dövmesi yapan dövme sanatı. Bu türünün tek örneği ve çiçek sanatı ve her şeyi gören göz gibi diğer önemli desenleri biçimlendiriyor. Bu, bu sağlam sanat eserini oluşturmak için bir araya gelen bireysel karakterlerin dikey bir çizgisidir. En iyi kabile önkol dövmelerinden biridir..

7. Önkol Kuş Dövme Tasarımı:

Önkol Kuş Dövme Tasarımı

Bir kuşun bu güzel tasarımı çok zarif görünüyor. Bu dövme sakin olanlar içindir. Tasarım, renk seçimi ve tasarımın değiştirilmesi konusunda size çok fazla özgürlük verir. Böylece ona kişiselleştirilmiş bir dokunuş katacak bir şey ekleyebilirsiniz ve ayrıca renk seçimi de sizindir. İsterseniz mavi ve mor tonlarını ekleyin.

8. Kanatlı Basit Kafatası Önkol Dövme Tasarımları:

Kanatlı Basit Kafatası Önkol Dövme Tasarımları

Hafif miktarda ayrıntıya sahip basit bir kafatası dövmesi, tam önkolda görünüyor. Erkek önkol için yapılan bu küçük dövme tasarımı, siyah tutulursa en iyi şekilde görünecektir ve isterseniz beyaz kullanarak vurgulayabilirsiniz. Çok büyük olmadığından emin olun, aksi takdirde istenen efekt kaybolacaktır. Bu dövme hem erkekler hem de kadınlar tarafından basılabilir.

9. Deniz Konuları Önkol Dövmeleri:

Denizcilik Önemlidir Önkol Dövmeleri

Önkol dövme tasarımları, perilerden ve yıldızlardan, güçlü geminin yönlendirilmesi veya sadece demir kaplı ağır çapa gibi denizcilik konularına kadar değişebilir. Bu dövmede, arka planda su sıçraması dövme sanatının görünümüne tanım ve güzellik kattığı için dövmeleri süsleyen harika bir soğuk mavi gölge görebiliriz. Dövme sanatının her iki tarafına da kelimeler yazmak, görünüme bir tanım duygusu da katabilir..

10. Erkekler İçin Geometrik Önkol Dövme Tasarımı:

Erkekler İçin Geometrik Önkol Dövme Tasarımı

Bu başka bir spiral çalışma. Kontur önceden belirlenmiş ve belirlediği geometrik tasarım da önkol yapısını tamamlıyor. İçerideki spiraller, ana hatlarıyla gösterilen gövdenin aksine. Bu dış önkol dövmesi fikri, farklı kombinasyonlarda da iyi görünecek. Ancak tasarım sürümünüzün çok havasız olmadığından emin olun (spiral sayısı); aksi takdirde dövmenin görünümünü kaybedersiniz.

11. Önkol Baykuş Dövmesi:

Önkol Baykuş Dövmesi

Bu hareketli baykuş, kadınlar için iyi bir seçimdir. Bir baykuş bilgelik, zeka ve bilgi anlamına gelir. Ve sıradan olanları istemediğiniz için, bu güzel detaylı bir dövme tasarımıdır. Boş alan bırakmaz ve kompakt bir tasarımdır. Kuyruğu biraz daha uzatarak uzatabilirsiniz..

12. Spiral Önkol Dövmesi:

Spiral Önkol Dövmesi

Ön kolunuz güçlü bir şekilde yapılmışsa ve kaslı görünüyorsa, bunun gibi spiraller iyi görünür. Tercihen koyu tonlara sadık kalmalı ve tasarımınızı önkolunuzun uzunluğuna göre ayarlayıp değiştirmelisiniz. Çok büyükse, o zaman düzgünlük kaybolacaktır. Ayrıca çekici kılmak istiyorsanız beyaz, gümüş veya mavi gibi zıt bir renkle vurgulayın..

13. Kız Önkol İçin Kafatası Dövmesi:

Kız Önkol İçin Kafatası Dövmesi

Kafataslarını seviyorsanız, bu onları takmanın çok yaratıcı bir yolu! Kızlar için kafatası dövmeleri genellikle basit tutulur, ancak bu, işaret fişekleriyle kesinlikle harika görünüyor ve açıyor. İsterseniz biraz renk katın; kafatasını gri tonlarda tutmak ve işaret fişeklerini renkli yapmak da iyi görünecek. Bu dövme renk kullanımı açısından esnektir. Değiştirmek görünümüne zarar vermez.

14. Tüyler Önkol Dövme Tasarımları:

Tüyler Önkol Dövme Tasarımları

Tüyler özgürlüğü ifade eder. Yani sessiz asi için- burada, önkollardaki tüy dövmesi, özgürlüğünüzü ifade etme ve talep etme biçiminizdir. Boyutu buna göre ayarlayın ve tam olarak uyacaktır. Bunun için iki renk kullanın, istediğiniz herhangi bir renkle siyah.

15. Erkekler İçin Orman Önkol Dövmesi:

Erkekler İçin Orman Önkol Dövmesi

İşte bu dövme sanatında uzak bir ormanın huzur ve sükunetinin belirgin olduğu bir önkol bandı dövmesi için mükemmel bir konsept. Tasarım bilekten başlar, derin ve parlak ağaç tepeleri yavaş yavaş görünür hale gelirken yumuşak parlak karanlıkla kaplıdır, dövme aralarındaki zarafet ve huzurdan kaçar. En iyi önkol dövmelerinden biridir..

genel bakış:

Bu yazıda, bir önkolun tutabileceği ve çeşitli kaynaklardan ilham alabileceği tüm olası dövme konseptlerinin bir listesini açıyoruz. Kolunuz gibi açık bir tuval iyi bir şekilde kullanıldığında yaratıcılığın sınır tanımadığını öğrendik..