Hibiskus çok bilinen bir çiçektir. Bu, Hindistan, Hawaii ve diğer ada bölgeleri gibi tropikal ve kıyı bölgelerinin çoğunda bilinir. Böyle bir şeyi dövme şeklinde deneyebilirsiniz. Bunlar çok sanatsal ve bunlara giren çok fazla renk var. Gölgelendirmeler de buna göre yapılır. Bunlar genellikle bazı yeşil yapraklar veriyor, polenler de çok fazla karmaşıklıkla gösteriliyor. Bu nedenle, bunlar düzgün bir şekilde yapılırsa, spor yapmak için çok kız gibi ve göz alıcı görünen bir model elde edeceksiniz. Bu nedenle, bunun gibi bir şeyi çok renkli ve 3 boyutlu bir şekilde yaptırmak istiyorsanız, bunun için profesyonel bir sanatçı tutmanız gerekecek. 3D tasarımlarla arası iyi olmayan bir kişi bunları düzgün bir şekilde yapamayacaktır. Bu nedenle, salon seanslarını yalnızca pahalı sanatçılardan ayırtmalısınız ve bunları yapmak için de çok para alacaktır..

Hibiskus Dövme Tasarımları

Ancak sadece bunları yaptırmanın yeterli olmadığını da unutmamalısınız. Bunları kaldırmak zor olabilir. Bunun sebebi çoğunlukla çok detaylandırma, gölgeleme, gölgeleme ile yapılması ve çok fazla renk kullanılmasıdır. Detaylandırmanın buna göre yapılması gerekiyorsa, parçanın alanı da büyük boyuttadır. Bu nedenle tüm bu faktörler, bunları arka veya ön gibi daha büyük yüzeylerde yaptırmanıza neden olur. Bunların çıkarılması gerektiğinde, yalnızca çok para harcamakla kalmaz, aynı zamanda tüm renkler düzgün bir şekilde kaldırılamayabilir ve düzensiz bir yüzey bırakabilir. Bu nedenle, konumu görmek için kalıcı renkleri almadan önce iyi sanatçılardan özel tasarımlar almanız ve ayrıca geçici renkler almanız ve tasarımın boyutundan ve ayrıca bunu yapmayı düşündüğünüz konumdan memnunsanız tavsiye edilir..

İçsel benliğinizi, fikirlerinizi ve duygularınızı yansıtan bir dövme yaptırmak ister misiniz? İşte onu almanın yolu! Evet, özelliklerinizi etkili bir şekilde ortaya çıkaran ebegümeci çiçeğinden yapılan ebegümeci dövmelerini yaptırın. Bu makaleden geçerek egzotik ve güzel bir tane alabilirsiniz. Başlamak!

Hibiscus Dövme Tasarımları ve Anlamları:

İlham alabileceğiniz en iyi 15 ebegümeci dövme tasarımı vardır ve ardından kendiniz için özel yapılmış bir şeyi yeniden yaratabilirsiniz..

1. Kelebekli Hibiskus:

Kelebekli Hibiskus

Bu tasarımda kelebekli ve sinek kuşlu ebegümeci çiçekleri yeşil mavi ve yumuşak pembe gibi canlı koyu renklerle boyanmıştır. Bu kontrast renk, arka boynunuza dövme yaparken en güzel görünümü verir. Burada güzel görünüm için parlak renkler kullanılmıştır. Bu tasarımda mavi renkli ebegümeci, bereketi ve dinginliği, pembe ise olağanüstü güzelliği temsil eder. Böylece bu tasarım vücudunuza benzersizlik veren dövme yapabilir. Siyah anahat koyu gölgeler, tasarım için mükemmel bir görünüm sağlar.

2. Kızın Sırtındaki Hibiskus Dövmesi:

Kızın Sırtındaki Hibiskus Dövmesi

Hibiskus dövme resimleri, birçok tasarımda mevcut olduğu için halklar için daha kullanışlıdır. Hibiscus, kadınlara feminen bir görünüm veren modaya uygun bir dövme çiçeğidir. Bunlar sanatçı tarafından iki veya daha fazla çiçekle dövülebilir ve daha etkili ve çekici bir görünüm veren başka bir çiçek demeti içerir. Bu çiçek tasarımları, tasarım için eksiksiz bir görünüm sunan sırttan boyuna doğru büyüyor. Birçok ebegümeci dövmesi resimleri erkekler ve kadınlar için mağazalarda mevcuttur..

3. Duvar Saati Tasarımlı Hibiskus:

Duvar Saati Tasarımlı Hibiskus

Bu ebegümeci tasarımında duvar saati, omzunda rengarenk tamamlanmış ebegümeci çiçeği dövmesi ile tasarlanmıştır. Koyu zıt renk ile gölgelendirmeli ve hayatımızda zamanın çok değerli olduğu duvar saati ile dizayn edilmiştir. Bu vücudunuza dövülebildiğinde, tamamen güzel bir görünüm verir ve birçok renkle mürekkeplenebilir ve mükemmel tasarımı veren arka plan gök mavisi rengiyle tasarlanabilir..

4. Eşsiz Hibiscus Dövme Tasarımı:

Eşsiz Hibiscus Dövme Tasarımı

Gerçekçi kırmızı ve sarı ebegümeci çiçek dövmesinin güzel bir kombinasyonu, kızın kalçasında yatıyor, zarif bir görünüm veriyor. Kırmızı renkli çiçek, hak edene aşkın, tutkunun anlamını verir. Sarımsı çiçek bir dostluk anlamını temsil edecektir. Bu tasarımda çiçekler ikizler gibi dövülerek her ikisinin de anlamını veren insan hayatında hem aşk hem de dostluk önemlidir..

5. Yarım Kol Hibiscus Dövme Tasarımı:

Yarım Kol Hibiscus Dövme Tasarımı

Bu dövme tasarımı, erkeklere güçlü ve cesur bir görünüm veren kollarda bir tür kol tasarımıdır. Bu yüzden insanların çoğu, tercihen erkekler bu kol dövmelerini giydi. Dövme dünyasında ebegümeci dövme tasarımları daha popüler. Onların özel karakterini ve kişiliğini yansıtacaktır. Dövmeli kişinin iç ruhunu temsil eden tamamen koyu renkle boyanabilir. Ebegümeci çiçeği, kol tasarımı için de akılda kalıcı bir merkez parçası olarak hizmet edebilir. Hibiscus tasarımı, tasarımın tamamına güzel bir görünüm kazandırıyor..

6. Muhteşem Hibiscus Çiçek Dövmesi:

Muhteşem Hibiskus Çiçeği Dövmesi

Muhteşem ebegümeci dövme tasarımı, tüm insanlar için favori bir seçim olmaya devam ediyor ve internette sıkça bulunan birçok dövme fikri var. Bu tasarımda muhteşem dövme tasarımı siyah renkli mürekkebe sahiptir ve birçok ulustan insana özel bir şeyin anlamını sunmaktadır. Bu dövme erkekler için ferahlatıcı bir his verir ve bu yüzden erkeklerin çoğu hiper gerçekçi bir görünüm veren bu tür dövmeleri seçmeyi sever. Hibiscus dövme fikirleri, bununla dövme yaptıran insanlar için harika bir fikir verir..

7. Küçük Hibiscus Dövme Tasarımı:

Küçük Hibiskus Dövme Tasarımı

Bu eski bir kalıptır ve onunkini küçük bir pozisyonda yapabilirsiniz. Bu spor yapmak kolaydır. Bu, tüm erkekler ve kadınlar için mükemmel küçük ebegümeci dövme tasarımıdır..

8. Modern Sanatsal Tasarım:

Modern Sanatsal Tasarım

Bu göz alıcı renklerde yapılır. Yaprakları mor, içi sarıdır. Polenler de 3D efektle yapılır. Bu spor yapmak kolay.

9. Karanlıkla Çiçek Tasarımı:

Karanlıkla Çiçek Tasarımı

Ayaklar için sanatsal bir çiçek tasarımı istiyorsanız, yukarıdaki gibi bir şey denemelisiniz. Bu koyu renklerle yapılır ve göz alıcı görünür. Yukarıda kullanılan çiçeğin kendi sembolizmi ve bireysel özellikleri olacaktır. Bu, trendden en iyi şekilde yararlanmak için size daha iyi bir fırsat verecektir..

10. Damlalarla Sanatsal Tasarım:

Damlalarla Sanatsal Tasarım

Bu desenin yaprakları ve yaprakları üzerinde su damlacıkları vardır. Bu, ona bir 3D efekti verir ve profesyonel uzmanlardan yapılmıştır.

11. Turuncu Renkli Dövme:

Turuncu Renkli Dövme

Bu ebegümeci turuncu renkle ve çok fazla gölgeleme ile yapılır. Buna başka tasarımlar da ekleyebilirsiniz. Bu dövmeyi kullanarak, onları en cesur biri olarak ifade etme şansı elde edilebilir. Buna ek olarak, ada gibi diğer görüntüler de bu dövmeye görsel olarak daha çekici hale getirecek şekilde gösterilebilir. Kızlar için en iyi ebegümeci dövme tasarımlarından biridir..

12. Çapalı Mor Çiçek:

Çapalı Mor Çiçek

Bu, çiçeklerin mor ve ten renginde yapıldığı ve demir bir çapa ile bir araya getirildiği bir tasarımdır. Bu, kız gibi bir çapa tasarımı isteyenler için iyi olabilir..

13. Pembe Hibiscus Gölge Dövmesi:

Pembe Hibiscus Gölge Dövmesi

Bu ebegümeci dövmesi çoğunlukla pembe gölgede yapılır ve yeşil yapraklar da vardır. Bu oldukça kız gibi ve spor yapmak için rahat olabilir. Bunlar vücudun herhangi bir yerine dövülebilir, bu da onu daha çekici hale getirecektir..

14. 3D Efektli Hibiscus Dövmesi:

3D Efektli Hibiskus Dövmesi

Bu tasarım, modaya uygun ve yeni bir moda olacak kabile ve 3D efektleri içerir. Bunun gibi benzer stilleri deneyebilirsiniz, ancak bu büyük ölçekli bir sanat eseridir ve bunları tamamen mükemmel bir şekilde elde etmek için bir sanatçı rehberliği almalısınız..

15. Ayaklarda Dövme:

Ayaklarda Dövme

Bu, renkleri olan bir bilezik tarzı ayak tasarımıdır. Siz de böyle bir şey deneyebilirsiniz. Bu çok kız gibi. Bu spor yapmak kolaydır. Bu, kadınlar için en iyi ebegümeci dövme tasarımlarından biridir..

Genel olarak, Hibiscus dövmeleri, gülleri ve diğer standart florayı kullanmanın daha yaygın fikirleri için popüler bir ikame görevi görecektir. Bu dövme sayesinde flora standardını temsil edebilirsiniz ve fırsatçı olmaya devam eder. Sizi güzelleştirecek çeşitli renk ve desenlere sahip olabilirsiniz. Kolay giden, rahatlatıcı ve eğlenceli bir yaşam tarzının anlamını simgeleyecekleri için en iyi Hibiscus dövmelerini seçmek önemlidir. Kadınlar, gerçekten Polinezya mirasını temsil edeceklerse, bu dövme stilini seçebilirler. Diğer bazı çiçek ve tasarımları içeren Hibiscus dövme tasarımları çeşitleri mevcuttur. Ancak, ifade etmek istediğiniz her şeyi tasvir eden tasarımı seçmeye dikkat edin..