Dünyanın güzel ve göz alıcı ünlüleri sadece gösterişli sallantıları, şık kıyafetleri ve göz kamaştıran ayakkabılarıyla kırmızı halıda boy göstermekle kalmıyor, aynı zamanda muhteşem ve renkli dövmeleriyle de dikkat çekiyor. Bu kadınlar dövmeleriyle kendilerine harika ve farklı bir görünüm kazandırmış ve dünyadaki birçok genç kadına ilham kaynağı olmuştur. Kadınlar arasında en iyi ünlü dövme tasarımlarından bazıları aşağıdaki bölümde bulunmaktadır..

Ünlü Kadın Ünlü Dövmeleri Ve Anlamları

Son Dövme Tasarımlarına Sahip Kadın Ünlüler:

İşte dünyadaki birçok ünlüye ilham kaynağı olabilecek kadın ünlülerin en iyi dövmeleri ve anlamları….

1. Megan Fox’taki Dövmeler:

Megan Fox'taki Dövmeler

Şık ve güzel Transformers oyuncusu Megan Fox, süper muhteşem dövme tasarımlarıyla medyayı çıldırttı. Bilek, ayak bileği, omuz bıçağı ve yan sırt gibi vücudunun çeşitli yerlerine yerleştirilirler. Onu çekici ve genç gösteriyorlar ve o kadar belirginler ki, dergiler ve gazeteler onları Photoshop’a ihtiyaç duymadı. O gerçekten de en cesur ünlülerden biri ve dövmesi son derece çekici.

2. Katy Perry’nin Son Moda Dövmeleri:

Katy Perry'nin Son Moda Dövmeleri

Katy Perry, Hollywood’un en tanınmış ünlüsüdür. Harika bir şarkıcı, birçok ödül kazandı ve dünya çapında milyonlarca hayranı var. Dövmeleri koluna, bileğine ve ayak bileğine yapılır. Bunlardan biri, Hint kültürüne olan eğilimini de ima eden eski Sanskritçe yazılmıştır. Bu dövmelerle klas ve modaya uygun görünüyor ve bu onu gerçekten harika gösteriyor.

3. Angelina Jolie’deki İnanılmaz Dövmeler:

Angelina Jolie'de İnanılmaz Dövmeler

Angelina Jolie, Hollywood’un en iyi aktrislerinden biridir. Zarif bir bomba olarak tanınır ve olağanüstü güzel görünümüyle kırmızı halıda göz kamaştırması ile tanınır. Dövmeleri kürek kemiğine, üst kola, alt kola, boyuna, sırta, uyluğa, bele, alt sırta, alt karına ve serseri damgasına yerleştirilmiştir. Kendisini nihai dövme kraliçesi olarak tasvir ederken harika görünüyorlar..

4. Farklı Dövmeli Eva Longoria:

Farklı Dövmeler ile Eva Longoria

Eva Longoria, çok ünlü televizyon dizisi Desperate Housewives’tan popülerlik kazanan popüler bir aktris. Dövmeleri boynuna, bileğine, serseri damgasına ve beline yerleştirilmiştir. Eski kocasının hafızasından kurtulmak için bileğindekinden kurtulmuş olmasına rağmen. Ancak, dövmelerin geri kalanı ona çok yakışmış..

5. Hayden Panettiere Dövmeleri:

Hayden Panettiere Dövmeleri

Hayden Panettiere, Amerikalı aktris, model ve şarkıcı. Altın Küre’ye aday gösterildi ve birçok rekor kazandı. Dövmeleri beline dikey olarak yerleştirilmiştir. Anlamlı, büyük ve cesur görünen bir alıntı. Harika görünüyor ve dövmesine bakmak gerçekten harika.

6. Miley Cyrus Dövmelerini Gösteriyor:

Miley Cyrus Dövmelerini Gösteriyor

Miley Cyrus, Amerikalı şarkıcı ve oyuncu. Dövmeleri göğüs kafesine, kulaklarına ve parmaklarına yerleştirildi. Geçen yıl on sekiz yaşına girdi ama dövmelerden payını ondan çok önce aldı. En son dövmesi bu yıl Nisan ayında yazıldı ve üzerinde inkar edilemez bir şekilde harika görünüyor..

7. Evan Rachel Wood Dövme Yerleşimleri:

Evan Rachel Wood Dövme Yerleşimleri

Evan Rachel Wood, Amerikalı aktris ve şarkıcı. Dövmeleri üst uyluk, boyun ve ayak bileğine yerleştirilmiştir. Boyun dövmesi modaya uygun ve şık bir şekilde yazılmıştır. Gösterdiği gibi muhteşem görünüyor. Kalça dövmeleri de övgüye değer.

8. Leighton Meester Çiçek Dövmesi:

Leighton Meester Çiçek Dövmesi

Leighton Meester, popüler bir Amerikan televizyon dizisi oyuncusudur. Gossip Girl’de popülerlik kazandı. Dövmesi bileğine yerleştirilmiş ve her ortaya çıktığında taşıdığı güven nedeniyle harika görünüyor..

9. Boyunda Audrina Patridge Dövmesi:

Boyunda Audrina Patridge Dövmesi

Audrina Patridge bir realite şovu süperstarıdır. Dövmesi boynuna yerleştirildi, bu da onu sıcak, sert ve çekici gösteriyor. Gerçekten de ünlüler arasında görülebilecek en iyi dövmelerden biri..

10. Dövmeleriyle Jessica Alba:

Jessica Alba, Dövmeleriyle

Jessica Alba, büyük bir aktöre ve hatta bir iş kadınına gelen bir model ve Amerika’da doğdu. Dövmesini boynuna, bileğine ve hatta serseri standına yerleştirdi. Çeken güzel ve parlak bir cildi var. Sol kolunda bile dövmeli bir gül yatağı var..

11. Farklı Yerlerde Scarlett Johansson Dövmeleri:

Farklı Mekanlarda Scarlett Johansson Dövmeleri

Scarlett Johansson, ilk filmini Kuzey’de yapmış olan bir oyuncu, model ve şarkıcıdır. 1996 yılında Manny’deki muhteşem performansıyla En İyi Kadın Oyuncu dalında Independent Spirit Ödülü’ne aday gösterildi. & Lo. Önkollarında, bileğinde, Kaburgalarında ve hatta ayak bileğinde dövme tasarladı. Dövme, altında “I” şeklinde bir kalp asılı olan bir bileziğe benzeyen tasarlanmıştır..

12. Charlize Theron’un Dövmeleri:

Charlize Theron'un Dövmeleri

Charlize Theron bir oyuncu, manken ve hatta yapımcıdır. 1990 yılında filmlerde oynamaya başladı. En ateşli gözlerden birine sahip ve ayak bileğine bir Koi balığı dövmesi yaptırdı. Ayak bileğinde tasarlanan dövme çok harika görünüyor ve onu daha seksi gösteriyor.

13. Adriana Lima ile Dövmeler:

Adriana Lima ile Dövmeler

Adriana Lima harika bir süper model. Ayak bileğinde basit bir yıldızla karıştırılmış kabile tasarımını güzelce dövdü. Böylece ihtişam dünyasında her zaman bir yıldız gibi parlayacağını ve ışıltısını asla kaybetmeyeceğini gösteriyor..

14. En Ateşli Dövmeli Shenae Grimes:

En Ateşli Dövmeli Shenae Grimes

Shenae Grimes doğuştan bir aktris. Minik, esmer, sevimli görünen bir yüz ve çok keskin bir burun görünüyor. Uyluk ve yan göğsünde güzel bir dövme tasarladı. Son zamanlarda yüzüne bir kalp tasarımı dövdü ve dünyayı şaşırttı. Ancak bu dövme, Japonya için “Kalp Hareketini Yaymak” adlı bir farkındalık kampı kampanyası yürüttüğü için geçiciydi. Sol uyluğunun arkasında ve göğüs kafesinde Kelt düğümleri olan dövmeli bir kalbi var, sinematik Kısa filminin başlığını “Kendim ve Ben” dövmesini yazdı..

15. Heidi Klum Vücudundaki Modern Dövmeler:

Heidi Klum'un Vücudundaki Modern Dövmeler

Heidi Klum bir Alman model, moda tasarımcısı, televizyon sunucusu, yapımcı ve ara sıra aktris. Röportaj yaparken seksi olmak yerine sevimli roller oynamayı seviyor. Heidi, kişiliğine cazibe katan kollarında üç küçük yıldız bulunan güzel soyut dövmeler tasarladı..

16. Basit Dövmeli Christina Ricci:

Basit Dövmeli Christina Ricci

Christina hem ünlü bir sözcü hem de bir aktör. Bilek, göğüs, alt sırt, kürek kemiği, üst uyluk, ayak bileği ve alt karın gibi vücudun hemen hemen her yerini tasarlamış dövme manyağı bir insanı var. Sol ayak bileğinde şık bir deniz kızı dövmesi, göğsünde kırlangıç ​​kuşu dövmesi ve omzunda aslan yüzü var. Dövmeleri zarafetle taşıyabilen bir aktris..

17. Sırttaki Shannyn Sossamon Dövmeleri:

Shannyn Sossamon Sırtındaki Dövmeler

Shannyn Sossamon muhteşem bir müzisyen, oyuncu ve davulcu. Görünüşü öldürüyor ve ona daha fazlasını ekliyor, sağ omzunun arkasına manevi anlamı simgeleyen bir çiçek koydu. Alt sırtı, resim ve harflerin iyi bir kombinasyonu olan kelime öbeği ile tasarlanmıştır. Bu dövme inancını gösteriyor ve vizyonuna inanıyor.

18. Güzel Lindsay Lohan Dövmelerinin Listesi:

Güzel Lindsay Lohan Dövmelerinin Listesi

Lindsay Lohan, sırtında, bileğinde, ellerinde, parmağında ve hatta kollarında dövmeler yapan bir şarkıcı-söz yazarı ve moda tasarımcısı. Sağ bileğindeki dövmeyi dövme gibi tasarlamak için genellikle çok sayıda kelime veya kelime öbeği kullanır, kelimelerden oluşan bir mesaj görüntüler ve kol dövmeleri, kelimelerle kırmızı üçgen çiftiyle stildir..

19. Ashlee Simpson Dövmeli Vücut:

Ashlee Simpson Dövmeli Vücut

Ashlee Simpson, bileğinde, ayak bileğinde ve parmağında dövmelere sahip olan söz yazarı ile birlikte harika bir dansçı. Bileğinde ve bileğinde mesleğine ve ailesine karşı duygularını ifade eden “Aşk” yazılı bir dövme tasarladı. Ayak bileğinde, canlı ve güzel görünmesini sağlayan belirgin mürekkeple şekillendirilmiş sevimli küçük bir kiraz vardır.

20. Nihai Dövme Yıldızı Rihanna:

Nihai Dövme Yıldızı Rihanna

Rihanna, kulaklarından ayak bileklerine kadar farklı vücut kısımlarını zarif tasarımlarla neredeyse dövme yapan bir pop yıldızı ve harika bir şarkıcı toplamı aktrisidir. Rihanna’nın müzik ve moda anlayışı medya tarafından bile dikkat çekiyor. Rihanna ilk dövmesini gençken yaptırdı ve hala daha fazla dövme yapma sürecinde..

Bu ünlü ünlüler farklı dövmeler tasarlar, böylece diğerlerinden çok fazla ilgi görür ve hatta kişiliklerine ve görünümlerine katkıda bulunur. Hatta bazı yıldızlar çekici ve çekici bir görünüme sahip olmak için dövme tasarlarlar..