Şakayık Dövme Tasarımları

Güzel ve narin çiçek dövmelerinin hayranı mısınız? Şefkatli ve kadınsı olmasına rağmen, şakayık dövme tasarımları, birçok kültüre geleneksel bağları nedeniyle tüm cinsiyetler için favori olmuştur. Tarihçilere göre, vücut sanatında şakayık temsilinin üzerinden yüzyıllar geçmiş ve zamanla pembe, sarı, beyaz ve turuncunun farklı tonları dahil edilmiştir..

Birçok insan için iyi şansın ve mutlu evliliğin temsili, deneyebileceğiniz şakayık dövme tasarımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi gözden geçirelim:

17 En İyi Şakayık Dövme Tasarımları

Kişisel tercihinize göre vücudunuza yerleştirilebilecek basit bir şakayık dövme tasarımının veya diğer unsurların bir kombinasyonunun tasviri. Bu güzel çiçek kimileri için zenginlik ve onuru temsil ederken kimileri için romantizm ve refahı temsil eder..

1. Güzel Şakayık Kol Dövmesi:

Güzel Şakayık Kol Dövmesi

Hem narin hem de renkli bir şakayık dövmesi arıyorsanız bu tasarım ideal bir seçim olabilir. Pembe ve yeşil renklerin kullanımı canlı bir bitiş sağlar. Muhteşem tasarım, cinsiyetten bağımsız olarak herkes üzerinde harika görünüyor. Bu asla modası geçmeyen bir dövmedir ve omzunuza işlendiğinde en iyisi gibi görünse de, vücudunuzun açıkta kalan herhangi bir bölgesine yaptırabilirsiniz..

2. Şakayık Çiçeği Dövme Tasarımı:

Şakayık Çiçeği Dövmesi

Bu, benzersiz ama güzel bir siyah mürekkep şakayık tasarımıdır. Yaprakların deseni, normal şakayıklardan daha sıradışı. Bu güzel şakayık stilindeki çizgiler ve desenler, birçok çubuk ve desenle dizilmiş taç yapraklara sahiptir. Şık görünümlü bir dövme oluşturmak için siyah tonda olduğu gibi bırakabilir veya renk sıçraması ekleyebilirsiniz. Vücudunuzun herhangi bir yerine yerleştirilmiş harika görünüyor ve hem erkekler hem de kadınlar için uygundur..

3. Şık Şakayık Ayak Dövmesi:

Şakayık Ayak Dövmesi

Bu, çarpıcı ve çekici bir halhal görevi gören şık siyah çizgilere sahip, modaya uygun bir şakayık ayak bileği dövme tasarımıdır. Benzer bir etki elde etmek için tek bir şakayığı daha küçük şakayık çiçekleri ile değiştirebilirsiniz. Bu dövme tek renkli bir tonda harika görünse de, farklı renkler ekleyerek daha cesur olabilirsiniz. Dövmenin narinliği, onu ayak bileğinize mükemmel bir ek yapar ve kadınlara yöneliktir..

4. Oynak Pembe Şakayık Dövmesi:

Pembe Şakayık Dövmesi Kaynak: Sjlant

Ercik yapmanıza yardımcı olacak bir dövme arıyorsanız, bu güzel pembe şakayık dövmesi mükemmel bir seçenektir. Bu dövme, koyu anahatlarla benzersiz göründüğü için kola oyulduğunda en iyi şekilde görünüyor. Ana hatları daha sıkı bir tonda alarak bu dövmenin başka bir versiyonunu yapabilirsiniz. Pembe renk daha çok kızlara yönelse de pembenin yoğunluğunu azaltmak hem erkekler hem de kadınlar tarafından işlenebilir..

5. Çarpıcı Şakayık Önkol Dövmesi:

Şakayık Önkol Dövmesi

İşte şık ve zarif bir başka siyah mürekkep şakayık dövmesi. Bu, birbirine mükemmel şekilde uyan birden fazla şakayığı betimleyen güzel bir örnektir ve her iki çiçek de farklı boyutlardadır. Seçtiğiniz farklı renkleri kullanarak dövmenin tamamını yeniden oluşturabilirsiniz. Bu dövme hem erkekler hem de kadınlar için uygundur ve vücudunuzun açıkta kalan herhangi bir yerine işlenebilir..

6. İsim Etiketli Çin Şakayık Dövmesi:

İsim Etiketli Şakayık Dövmesi

Renkli şakayık dövmeleri, çiçeğin yaşamını ve güzelliğini vücudunuza taşır. Suluboya kullanımı çiçeğin güzelliğini doğru bir şekilde yakalar ve size bir şakayık çiçeğinin dövme şeklinde mükemmel bir versiyonunu verir. Bu tasarımın daha büyük veya daha küçük bir versiyonunu kişisel tercihinize göre seçebilir ve vücudunuzun herhangi bir yerine işleyebilirsiniz. Güzel pembe ve yeşil tonlar, dövmeye gerçekçi bir görünüm kazandırır..

7. Yaka Kemiği Boyunca Siyah ve Gri Şakayık Dövmesi:

Yaka Kemiğine Şakayık Dövmesi

Şakayık dövmeniz için şık ve ayrıntılı tasarımların hayranıysanız, bu mükemmel bir seçenektir. Bu dövmeyi yaptırmak için ideal nokta göğüste bulunan köprücük kemiğidir. Köprücük kemiğinin her iki yanında, yapraklı, siyah mürekkepli şık şakayıkların yer aldığı güzel bir desen var. İnce sulu boya eklemek, her iki tarafta da eşleşecekleri için dövmeyi sinirli ve modaya uygun hale getirir. Bu dövme daha çok kadınlara yönelik olsa da erkekler de deneyebilir..

8. Kulağa Yakın Basit Şakayık Çiçeği Dövmesi:

Kulağa Yakın Basit Şakayık Çiçeği Dövmesi

Bu, küçük bir şakayık siyah beyaz dövmesi, onu kulağının yanına kazımak isteyen kızlar için mükemmel bir şekilde uygundur. Bakması güzel ama aynı zamanda kullanıcının yüzüne zarafet katıyor. Dövme tasarımına bazı ince sulu boyalar ekleyerek veya tek renkli bir tonda bırakarak bu dövmeyi yeniden oluşturabilirsiniz. Bu dövmeyi cinsiyetten bağımsız olarak herkes yaptırabilir..

9. Geleneksel Japon Şakayık Dövmesi:

Geleneksel Japon Şakayık Dövmesi

Şakayıklar, her iki desenin mükemmel bir karışımını oluşturan diğer tasarımlarla karıştırılabilir. Bu dövme omuzda başlar ve kolunuzda biter, bu da onu unutulmaz ve dövme meraklıları için olmazsa olmaz bir hale getirir. Çiçek çizgisi boyunca benzersiz desenlere sahip olduğu için modaya uygun olabilir ve büyüleyici görünmesini sağlar. Bu dövme, detaylı tasarımlar için deli olan hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel görünüyor..

10. Avuç İçi Siyah Şakayık Dövmesi:

Avuç İçi Siyah Şakayık Dövmesi

Bu, birçokları için sıcak bir favori olan sanatsal bir siyah mürekkep şakayık çiçeği dövmesidir. Bu şakayık, geleneksel dövmelerden farklı olarak çiçek ve yapraklar üzerindeki çizgi desenleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcı avucunu seçti ve oldukça benzersiz olabilir, ancak onu vücudunuzun herhangi bir yerine oyabilirsiniz. Ayrıca tercihinize göre daha küçük bir versiyonunu da alabilirsiniz..

11. Omuz Boyunda Şakayık Çiçeği Dövmesi:

Omuz boyunda şakayık çiçeği dövmesi

Omuz boynunun ön tarafındaki şakayık dövmesi, güzel vücut özelliklerine sahip kadınlar üzerinde olduğunda zarif görünecektir. Şakayık dövmelerinin göz alıcı yanı, erkeklerden ziyade kadın vücudunda mükemmel görünmesidir. Koyu gölgeyi veya sade tasarımı seviyorsanız, bu dövme omzunuz için en uygun olanıdır; kadınlar her zaman bu tür tasarımları denemek ister.

12. Renkli Japon Şakayık Yaka Kemiği Dövmesi:

Renkli Japon şakayık köprücük kemiği dövmesi

Japon şakayık dövmesi, basit şakayık dövme tasarımından oldukça farklıdır. Renkler ve şekil, çiçeğe biraz mükemmel bir şekilde yapılmıştır ve çiçek tamamen açıktır. Tutumlarını sergilemeyi seven kızlar, o zaman köprücük kemiği için bu tasarımı yapmalıdır, ancak deneyimli insanlardan mürekkep konusunda da bazı ipuçları alırlar..

13. Ay Şekilli Küçük Şakayık Dövmesi:

Ay şeklinde küçük şakayık dövmesi

Ay şeklindeki küçük şakayık dövmesi, ayaklarda veya bilekte ve ayrıca yüksek uyluklarda yapılabilir. Sevimli küçük basit şakayık dövmesi de çok şey ortaya koyuyor. Vücudunuzun herhangi bir kısmı için bu tasarımı yarım ay şeklinde alacaksınız, bunu uylukta deneyin..

14. Pembe Gül Şakayık Dövmesi:

Pembe Gül şakayık dövmesi

Pembe şakayık gülü dövmesi kadınların aşkıdır. Kadınlar dövmeyi güzelliklerini arttırmak için, erkekler ise güzel bayanları çekmek için yaparlar. Bu tasarım günümüzde kızlar için ünlü.

15. Vücutta Kırmızı Şakayık Dövmesi:

Vücutta kırmızı şakayık dövmesi

Kadınlar, vücudunu seksi göstermek için bu kadar büyük iki kırmızı şakayık çiçeği ve küçük ve büyük yaprak ve çiçek tomurcukları ile ekstra dolgular yapabilirler..

16. Tam Kol Şakayık Dövmesi:

Tam kollu şakayık dövmesi

Büyük tasarımlı bir şakayık dövmesi yapmak, çiçeğin bereketi o kadar çiçek açar ve tamamen yuvarlaktır ki, görünüşün kendisi bir aşk, romantizm ve refah atmosferi getirir..

Son düşünceler:

Olumlu, müreffeh ve sonsuz bir romantik sembolle ilişkilendirilen şakayık dövme tasarımları, cinsiyetten bağımsız olarak her yaştan insan için vücut sanatı alanında çılgınlık kazanıyor. Özellikle kalıcı romantizmi temsil eden 12. evlilik yıldönümü için ortaklar için uyumlu bir dövme olarak kullanılır. Bu makalenin son seçimi yapmanıza nasıl yardımcı olduğunu bize bildirmeyi unutmayın..