İyi ve kötü bir madalyonun iki yüzüdür, bu insan yapımı bir kavramdır. Cehennem ve cennet kavramı da böyledir; bu, hiçbir düzensizliğin ve dayanılacak ıstırabın olmayacağı bir güzellik konumudur. Birçok insan cennete gitmek için iyi işler yaptıklarına inanmayı sever. Pek çok kişiye çok arkadan gelen bu kavram, göksel dövmeler böyle şeyleri simgeliyor..

Göksel Dövmeler

En İyi ve Şık Göksel Dövmeler:

Göksel dövmelerin birçok türü vardır. İşte birkaç fikir,

1. Cennet Cennetsel Dövme Merdiveni:

Cennet Cenneti Dövme Merdiveni

Bizi cennetin kapılarına götüren bir merdiven olduğuna inanılır. Bunlar sizi kapıya götüren uzun merdivenler. Cennete giden merdiven cennet dövmesi sergileniyor. Daha çok bir cennet kol dövmesi.

2. Cennet ve Cehennem Dövmesi:

Cennet ve Cehennem Dövmesi

Dediğim gibi iyi ve kötü gibi cennet ve cehennem vardır. Cennet ve cehennem dövmesi bunu göstermek içindir. Bu cennet dövmesi, her iki tarafın da sembolüdür. En renklileri onlar. Cennet sandığı dövmeleri büyük adamlar için mükemmel.

3. Melek Cennetsel Dövme:

Melek Göksel Dövme

Melekler cennetin yaratıklarıdır. Onlar cennetin sembolleri gibidirler. Cennet Melek dövmesi bayanlar için akıllıca bir seçimdir. Bu göksel dövme tarzı boyun, sırt veya omuzda harika. Renkli yapılabilirler, tek elden daha iyi bir görünüm sağlar.

4. Günahkar ve Aziz Göksel Dövme:

Günahkar ve Aziz Göksel Dövme

Günahkar, kötü bir şey yapan kişidir. Günahkarın karşıtı azizdir. Gerçekçi bir ölüm yaklaşımını sürdürmek için günahkar ve aziz, cennet ve cehennemi simgelemeye alışkındır. Günahkar ve aziz cennet dövmeleri bu kavramın açıklamalarıdır. Bu dövme konsepti, koldaki mükemmel cennet dövmeleridir..

5. Göksel Kapı Dövmesi:

Göksel Kapı Dövmesi

Göksel merdivenler bizi cennetin üzerindeki cennet kapılarına götürür. Göksel kapılar dövmelerinde altın kapılar ve merdivenler bulunur. İyi işlerin bizi iyiye ve mutlu sona götürdüğünün sembolüdür. Omuz bölgesi için mükemmeldirler..

6. Gerçekçi Göksel Dövme:

Gerçekçi Göksel Dövme

Her dövme sanatçısı, dövmenin gerçek görünmesini ister. Gerçekçi göksel dövmeler, gerçek görünümlü bulutlara ve merdivenlere sahiptir. Böyle bir dövme yapmak için, sanatçı derin gölgelendirme yaptığı için çok fazla acı çekmeniz gerekiyor..

7. Dini Cennetsel Dövme:

Dini Göksel Dövme

Dini Göksel dövmenin dini sembolleri vardır. Kültürden kültüre değişirler. Çoğunlukla haç veya İsa’nın yüzüdür. Bu sembolik cennet dövmesi genellikle tartışmaların nedenidir. Sembolik doğaları nedeniyle çoğunlukla göksel kol dövmeleridir..

8. İsveç Cennetsel Dövmesi:

İsveç Cenneti Dövmesi

İsveç Cennetsel dövmeleri, İsveç kültüründen çok ilham alıyor. Onlar daha gerçekçi ve doğrudur. Çoğunlukla koyu gölgeli siyah beyazdırlar. Bu Göksel dövme tarzı, herkes ve sadece İsveç halkı tarafından yapılmıştır..

9. Güvercin Cenneti Dövmesi:

Güvercin Cennetsel Dövme

Güvercin, barış ve mutluluğun sembolüdür. Cennet en mutlu yerdir. Bu nedenle, güvercin genellikle cennet dövmesinde kullanılır. Güvercin cennet dövmesi basit bir dövme türüdür. Bulutlara özgürce uçan güvercini gösteriyorlar.

Göksel dövmeler çok ünlü dövme türü değil, cennete ve cehenneme gerçekten inananlar için; bu dövmeler onlara çok yakın. Hıristiyan inancına göre cennet, halklar arasında son derece nadir bir yere sahiptir. İnsanlar, cennetin hem meşru hem de dürüst bir yaşamın ödülü olduğuna inanır ve bu inancı dövme yoluyla sergilemek, makul yaklaşımı nedeniyle bugünlerde son derece düzenlidir. Bu dövme, hem manevi hem de manevi olmayan insanlar için rahattır..