Günümüzde piyasada dolaşan, dünyayı sallayan stiller ve trend olan modalar bir dövmedir. Dövme, kendini resimlerle ifade etmenin en kolay ve sessiz yollarından biridir ve hatta ilginizi de gösterir. Dövme dünyasında birçok farklı tasarım ve dövme stili doğuyor. Dövme eski zamanlardan gelse de mükemmel tasarımlarla ortaya çıkmakta ve senaryolara ve modalara göre güncellenmektedir. Bu yüzden dövmeler lekelenir ve hemen hemen her durumdan etkilenir. Bugün önünüze farklı savaşçı dövme tasarımları getiriyoruz..

Dövmeler genellikle sadece çiçek ve kelebeklerde yapılır. Bu tasarımların dışında dövme dünyasında da çeşitli stiller mevcuttur. Buna göre, bir savaşçı bunlardan biridir. Savaşçılar orta yüzyıllarda aldı. Böylece savaşçılardan sahneler çok tarz ve tasarımlarda temsil edilir. Savaşın başından savaşın sonuna kadar olan sahneleri andırıyordu.

en iyi-savaşçı-dövme-tasarımları-ve-resimli-anlamları

Her birimiz temel düzeyde bir savaşçıyız, ancak bunu cildimize dövme olarak yerleştirmemiz gerekip gerekmediği başka bir hikaye. Bir rakip olmanız, bir tür öfke tasvir etmeniz veya geniş bir zaman aralığındaki savaşçılara veya subaylara saygı duymanız durumunda, bu sizin için tamamen işe yarayabilir. Her ne ise, savaşçı dövmelerinin bu bireyleri, tartışmasız, dünyadan geriye kalanlara vermeleri gereken savaşan bir ruha sahipler..

Savaşçı dövmeleri, vücudun çeşitli bölgelerine, farklı doğaları olan, parlak, dolgun görünen dövmelerdir. Savaşçı toplum, geriye kalanları korumayı bırakma kaderine sahiptir. Savaşçı general, şiddeti, dövüşü ve ölümü çağrıştırır. Bu dövme çeşitli senaryoları simgeleyen savaşçı sembolünün yerini almıştır..

İnanılmaz Savaşçı Dövmeleri ve Resimlerle Anlamları:

Savaşçı dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir. Tarihte ayrıca, savaş ve savaş metodolojilerinde gerçekten öfkeli olan hanımlar da bilinmektedir. Burada en iyi savaşçı dövme tasarımlarından bazılarını listeledik ve resimlerle birlikte anlamı aşağıdaki gibidir:

1. Sırttaki Savaşçı Dövmeleri:

Sırttaki Savaşçı Dövmeleri

Savaşçı dövmeleri çeşitli şekillerde temsil edilir. Bu savaşçı dövmesi, kılıcı olan bir cetvel veya atının üzerinde silahından oluşur. At biniyormuş gibi gösterilir. Siyah renkte çok düzgün bir şekilde dövülecek. Bir erkeğin sırtına veya koluna dövme yapılır..

2. Savaşçı Tam Kol Dövme Tasarımı:

Savaşçı Tam Kol Dövme Tasarımı

Dövmeler çeşitli yerlerde lekeli olduğundan, savaşçı dövmesi kolların kollarına dövülür. Savaş için kullanılan farklı silah türlerine sahip bir dövmeye sahip olacak. Bakmak vahşi olacak. Bu dövme kolun tam kolunu kaplayacak. Konfigürasyonun çok yönlü doğasına bağlı olarak, ister gizlemek için tam bir kol doldurmak ister başka bir taslak yapmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, tam bir kol dövmesinin tamamlanması düzenli olarak daha uzun zaman ve canlılık gerektirir. Bir dövmeyi, özellikle tam kol dövmesi gibi büyük bir dövmeyi boşaltmak zordur. Kötü biri ya da sefil düşman olabilir, bu yüzden hem stüdyo hem de konfigürasyon üzerinde bir çalışma yapmak çok önemlidir..

3. Erkekler İçin Kelt Savaşçısı Dövme Tasarımları:

Erkekler İçin Kelt Savaşçısı Dövme Tasarımları

Kelt savaşçı dövme tasarımı, hanedanlarının ünlü hükümdarlarının dövmelerinden oluşur. Taç giyilmiş cetvel yüzünün bir görüntüsüne sahip olacak. Etkili görüntü çok garip olacak ve yüz hatları çok net bir şekilde görülecektir. Kelt savaşçıları, erkekliklerini ve güçlerini sergileyen uzun saçlı ve bıyıklı, boy ve stil bakımından Viking benzeri olarak tasvir edilirler. Kelt savaşçı dövme taslağınız için başka bir seçenek, temel bir kılıç planıyla koşmak, ancak onu tutamak veya kenar ile birlikte Kelt demetleri ile süslemektir. Bazı dişiler, bu tür harika savaşçıları vücutlarında dövme olarak göstermeyi sever..

4. Kadın Savaşçı Dövmeleri:

Kadın Savaşçı Dövmeleri

Eskiden sadece erkekler savaşa gitmezdi, dişiler de en kötü koşullarda savaşa giderdi. Kadınların savaşa girmesi krallıkta birçok değişiklik yapmıştı. Bu yüzden bazı dövmeler kadın versiyonunda da dövülmüş. Bir kadının dövmedeki silahı yakaladığı anlamına gelir. Bu, benzersiz kadın savaşçı dövme tasarımı ve kollarından biridir..

5. Kartal Savaşçısı Dövme Modeli:

Kartal Savaşçı Dövme Modeli

Kartal savaşçıda dövme tasarımı, kartallardan ve savaşın bir parçası olan insanlardan oluşuyordu. Sıradan bir adam tarafından kolayca anlaşılan bir savaşçının net bir resmini verdiği anlamına gelir. Adam vücudunda lekelemek isterse, bir kişinin tam sırtını veya tam kolunu kaplar. Genellikle bu tür dövmeler sadece erkekler tarafından boyanır..

6. Silahlarda Ortaçağ Savaşçısı Dövme Sanatı:

Kollarda Ortaçağ Savaşçısı Dövme Sanatı

Bu savaşçı dövmesi orta çağa aittir. Ortaçağ döneminde hükümdarların görüntülerini içerir. Dövme herhangi bir senaryoda olabilir ve dövmeli cetvelin bazı kaydırma dövmelerini veya isimlerini içerir. Bu dövme kullanıcının kollarına yapılabilir..

7. Japon Savaşçı Dövme Tasarımları:

Japon Savaşçı Dövme Tasarımları

Japon savaşçı dövmesi, Japon halkının dövmesinden oluşur. Dövme, hanedanın hükümdarı olan savaşta kullanılan silahları anlatır. Cetvelin isimlerini bile içerir. Bir Japon savaşçı dövmesi yaptırmak, geleneklerin kalitesini ve yaşam tarzınıza derinden bağlılığı gösterebilir. Gurur ve cesareti simgeleyen bu dövmeler, bireysel savaşçıları veya Japon kültürünün görüntülerini betimleyebilir. Bu, tarih hakkında çıldırmış hem erkekler hem de kadınlar için dünyaca ünlü savaşçı dövme tasarımlarından biridir..

8. Hun Savaşçıları Dövmesi:

Hun Savaşçıları Dövmesi

Hun Warriors dövmesi, savaşta savaşan bir grup insandan oluşur. Tattoo, savaş alanındaki görüş senaryosunu anlatıyor. Sanat için geniş bir yer kaplar, bu nedenle tam sırt dövme için tam yer. Hun, mirasınızın ve toplumun sağlam bir görüntüsü ve ayrıca benzersiz bir kalitedir. Sıklıkla,  Hun ​​savaşçıları dövmelerde, örneğin kurşunlar, savaşçının en sevdiği silahı veya dövüş peçeleri gibi görüntüler aracılığıyla tasvir edilir. Bu ana hatlar düzenli olarak bir kabile dövmesi tarzında yapılır, kararın mürekkep tonu karanlıktır ve geometrik şekiller resmin önemli bir bölümünü temsil eder. Bu tip basit savaşçı dövmeleri, bileklere ve ellere de iyi gelebilir..

9. Geyşa Savaşçısı Dövmesi:

geyşa savaşçı dövme

Bir geyşa savaşçı dövmesi, savaşçı dövme geleneğinde özel bir bükülmedir ve alternatif, ancak şaşırtıcı derecede önemli bir kadın savaşçı dövmesine ihtiyaç duyan herhangi bir erkek veya bayan için kusursuz bir karardır. Geyşanın temel yükümlülüklerinin insanları eğlendirmek ve onlara hizmet etmek olmasına rağmen, bazıları için geyşa bir ilgi, sır ve güç imgesidir: onun görünürdeki itaati başkalarını çok fazla zorlamadan kandırabilir ve bir savaşçı olarak saldırır. Bu geyşa tasviri ile birlikte savaşçı kelimesini dövebilirsiniz. Bu, kadınlar için en iyi savaşçı dövmelerinden biridir..

10. Samuray Savaşçı Dövmeleri:

Samuray Savaşçı Dövmeleri

Samuray dövmeleri, bugün hala birçok kişinin taptığı eskimiş savaşçı işçiliğine hitap etmek için inanılmaz bir yaklaşımdır. İster Japon mirasına sahip olun, ister Japon tarihine ve toplumuna saygı gösterin, bir samuray dövmesi yaptırmak, bu antika savaşçı sınıfına olan düşkünlüğünüzü sergilemek için harika bir yaklaşımdır. Samuray dövmesi ana hatları, savaşçıları sık sık kılıçları çekilmiş ve astarlanmış ve hazır, düzenli olarak yendikleri düşmanlarla konuşmak için üzerlerinde yeni kan bulunan savaşçıları tasvir eder..

Dövme planınızı kişiselleştirmek için dövme ustanıza belirli bir dış görünümü veya kıyafet stilini nasıl canlandıracağınız konusunda danışın. Gri tonlama, samuray planlarının bir parçası olarak sıklıkla kullanılır, ancak gölgeleme de dahil olmak üzere, son fakat en az değil, savaşçının uygun şekilde konumlandırılması, bir savaşçı dövme tasarımının hazırlanmasında çok önemlidir. Daha sık olarak, bir savaşçı dövmesine ihtiyaç duyan kişi, savaşan ruhunu, cesaretini ve cesaretini, yeteneğini ve metodolojisini, cesur karakterini, gücünü ve gücünü gösteren bir bakış açısı arıyor..

11. Ejderha Savaşçısı Dövmesi:

Ejderha Savaşçı Dövmesi

Bu, savaşçıdan ziyade ejderhaya odaklanan benzersiz savaşçı dövme stillerinden biridir. Ejderhalar uzun zamandan beri savaşçılarla ilişkilendirilmiştir ve cesaret ve zaferin sembolik temsilleridir. Bu dövmeler, aynı şekilde, bireyin, kendi ailesini güvence altına almak için ortaya koydukları davalar için savaşma ve korkmadan kavga etme hevesini de sergileyebilir. Bu tür savaşçı dövme tasarımları, Japon bireyler arasında son derece normaldir, ancak son zamanlarda tüm popüler kültürler arasında bir moda trendi olarak koşmaktadırlar. Japonca olan her şeyde olduğu gibi, son derece ayrıntılı bir şekilde sıralanırlar ve sonunda devasa olma eğilimindedirler. Bu nedenle genellikle omuz, sırt, orta kısım ve bazen de alt kol üzerine giyilirler..

12. Kabile Savaşçısı Dövmeleri:

Tribal Savaşçı Dövmeleri

Kabile savaşçı dövmeleri, kalıcı bir dövme için en iyi seçimdir, ancak bir kabile savaşçı dövmesine sahip olmak, konfigürasyonunuzu kitlelerden ayırabilir. Bir konfigürasyon veya resim oluşturan geniş koyu vuruşlu kabile dövmelerinin geleneksel stilini kullanarak, örneğin bir kalkan veya kılıç gibi bir savaşçı veya savaşçı görüntüsü yapabilirsiniz. Bu kabile stili, fırsat için, kabile anahat hissini kullanarak, savaşçı dövmenizi kimliğinize ve mirasınıza daha da fazla bağlayarak, çeşitli savaşçı planları yapmak için kullanılabilir..

13. Kız Savaşçı Dövmesi:

Kız Savaşçı Dövme

Günümüzde savaşçı dövmeleri erkekler ve kadınlar tarafından giyilmektedir. Kadın savaşçıların ayrıca tarihte savaş ve dövüş stratejilerinde gerçekten öfkeli oldukları bilinmektedir. Kadınlar için savaşçı dövmelerine giren insanların çoğu, cesaret gibi nitelikleri simgeleyen ve daha dikkate değer bir nedenle sunan bir teknik gibi yapar. Ayrıca, hayatta çeşitli kontroller ve zorluklar olma ihtimaline çok az dikkat ederek savaşmaya devam etmeniz gerektiğini önereceği tahmin edilmektedir..

14. Roma Savaşçısı Dövme Tasarımı:

Roma Savaşçısı Dövme Tasarımı

Romalı savaşçılar, eski savaşlarda ve kavgalardaki rolleri ve ayrıca savaşçı olarak kaliteleri ve dayanıklılıkları ile öne çıkan, şimdiye kadarki en çok alkışlanan mutlak savaşçılardır. Yukarıda, örtüsü ve kılıcı da dahil olmak üzere tüm ihtişamıyla bir Roma Savaşçısını gösteren bir dövme görebiliriz. Bu dövmede oldukça çekici olan, savaşçının kazanma kararlılığını gösteren tavrıdır. Buradaki yaratıcı, aynı şekilde, dövmeyi son derece dolu ve dolu yapan bir temel oluşturdu. Kask, onu diğer dövme tasarımlarından ayıran Romalı savaşçı dövme tasarımlarının benzersiz özelliğidir. Kalkan, aynı şekilde, çarpıcı bir ana hat oluşturacak veya bir tarafı paylaştığınız bir yaratığı betimleyecek şekilde özelleştirilebilir. Erkekler için en iyi savaşçı dövmelerinden biridir..

15. Truva Savaşçısı Dövmesi:

Truva Savaşçısı Dövmesi

Dünya çapında bir başka ünlü eski savaşçı, belki de en iyi Truva Savaşı’nda onlarla ilgili olarak bilinen Truva savaşçısıdır. Eski Truva kentinden gelen bu savaşçılar, uzun yıllar boyunca işçiliğe, yazıya, müziğe ve şiire konu olmuş ve bir Truva savaşçısını tasvir eden veya simgeleyen bir dövme yaptırmak, bu kültür ve tarihle beğeninizi sergileyebilir. İster dövmeli, ister işçilikli, ister kitaplarda, ister filmlerde olsun savaşçı resimleri farklı yapılarda bulunabilir..

16. Nefes Alarak Savaşçı Dövme Tasarımı:

Nefes Kesen Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, bir savaşçının vahşi ve kanlı kısmının ana hatlarıyla çizildiği muhteşem ve göz kamaştırıcı bir dövme tasarımıdır. Burada savaşçı tüm gücüyle başka bir rakibe saldırıyor ve çarpıcı renkler kullanıcının sırtına daha çekici bir görünüm katıyor. Görüntü, tasvir eden kişinin tüm arkasını kaplayan ayrıntılı bir şekilde şekillendirilmiştir..

17. Muhteşem Savaşçı Dövme Tasarımı:

Muhteşem Savaşçı Dövme Tasarımı

Her çağda veya çağda büyük bir savaşçı olmuştur ve tasarıma eklenen birçok varyasyon vardır. İşte bu görüntüde, kullanıcı, ölümünden sonra savaşçı ruhunun yolculuğunu tasvir eden Aztek savaşçı dövme tasarımını şekillendirdi, bu yüzden güzel tüylere sahip bir kafatasının şekillendirilmesinin nedeni budur..

18. Harika Savaşçı Dövme Tasarımı:

Harika Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, bir savaşçının tam görüntüsünün, erkekliğini ve gerçek ve gurur için herhangi biriyle savaşma cesaretini simgeleyen kullanıcının arkasında ana hatlarıyla belirtildiği güzel bir tasarımdır..

19. İnanılmaz Samuray Savaşçısı Dövme Tasarımı:

İnanılmaz Samuray Savaşçısı Dövme Tasarımı

Savaşçılar kültürlerini kurtarmak için hayatlarını feda edebilecek cesur insanlar olduğundan, içlerinden biri kendine güvenen, cesur yürekli savaşçılar olan Samuray savaşçılarıydı. Bu resimde, bir samuray savaşçısı, elinde bir kılıç ve arka planda ülke bayrağı olan ve düşmanlarını yenmek için tam bir ruh ve formda olan bir dövme aşığı tarafından özetlenmiştir..

20. Kabile Savaşçısı Dövme Tasarımı:

Kabile Savaşçısı Dövme Tasarımı

Karmaşık sanat eserlerine sahip akıllara durgunluk veren bir tasarım ve ince çizgili kum eğrileri, kullanıcıların omuzlarına muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Görüntü kabile görünümüne sahip ve ilk bakışta daha cızırtılı ve çekici görünüyor.

21. Muhteşem Savaşçı Dövme Tasarımı:

Muhteşem Savaşçı Dövme Tasarımı

Genellikle erkekler her zaman savaşçı olarak gösterilir, ancak bu tasarım kanatlı, elinde bir yay ve okla kötülüğe karşı savaşan ve insanlığı ondan kurtaran bir kadın açı savaşçısını tasvir eder. Bu, kullanıcıya baştan çıkarıcı bir görünüm kazandıran, kullanıcının göbek bölgesine dövülmüş olağanüstü bir sanat eseridir..

22. Yaratıcı Savaşçı Dövme Tasarımı:

Yaratıcı Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, İrlandalı bir savaşçının gücünü ve cesaretini simgeleyen, kullanıcının omuzlarında özetlenen son derece yaratıcı ve çekici bir Kelt savaşçı dövmesidir. Savaşçının miğferi o kadar harika bir tarzda tasarlanmış ki, dövme kolayca başkalarının dikkatini çekebilir..

23. Görkemli Savaşçı Dövme Tasarımı:

Görkemli Savaşçı Dövme Tasarımı

Anavatanınızı işgalcilerden kurtarmaya gelince, o zaman her gerçek cesur yürekli insan ülkesini kurtarmak için ortaya çıktı. Burada bir kadın savaşçı, ülkesini kurtarmak için ellerinde kılıçlarla savaşıyor ve hareketsiz kalıyor..

24. Müthiş Savaşçı Dövme Tasarımı:

Müthiş Savaşçı Dövme Tasarımı

Bir savaşçı korkusuz, güçlü ve güçlüdür, her şeye karşı savaşır ve her durumu cesurca aşmaya çalışır. Burada aynı sanatçı, bir kaplanın niteliklerini bir savaşçı ile betimleyen bir savaşçı ile hizalanmış bir kaplan tasarlayarak tasvir etmeye çalıştı..

25. Basit Savaşçı Dövme Tasarımı:

Basit Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, savaşçı kıyafeti giymiş ve çalıların arasında yürüyen kullanıcının alt arka tarafındaki basit bir Asyalı savaşçı görüntü stilidir. Kullanıcı, bir savaşçının niteliklerine de sahip olduğunu iletmek istiyor..

26. Agresif Savaşçı Dövme Tasarımı:

Agresif Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, gün batımından sonra bile savaşçının topraklarını kurtarmak için rakipleriyle savaşmaya hazır olduğu bir savaşçı agresif tavrının tasvir edildiği harika bir dövme tasarımıdır..

27. İnanılmaz Savaşçı Dövme Tasarımı:

İnanılmaz Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, savaşın herhangi bir durumuna karşı savaşmak için gücü ve korkusuzluğu temsil eden fantastik bir savaşçı dövmesidir. Burada bir savaşçı, elinde kılıçlarla atın sırtına biniyor ve rakiplerine saldırmak için hızla fışkırıyor..

28. Çarpıcı Savaşçı Dövme Tasarımı:

Çarpıcı Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, eski bir Japon savaşçıyı sırtında şekillendiren bir dövme aşığı tarafından tasvir edilen çekici bir dövme parçası ve tasvir eden kişiliğe ahbap bir görünüm kazandırıyor. Burada savaşçı, savaşmaya ve anavatanına gururu geri getirmeye hazır olduğu için çizilmiştir..

29. Renkli Savaşçı Dövme Tasarımı:

Renkli Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu ilginç bir dövme tasarımı, savaşçıda kötü güçlerle savaşıyor ve başkalarını ve ülkesini ondan koruyor. Uyumlu ve renk kombinasyonu, kullanıcının kollarına muhteşem ve şaşırtıcı bir görünüm kazandırır..

30. Geleneksel Savaşçı Dövme Tasarımı:

Geleneksel Savaşçı Dövme Tasarımı

Bu, bir dövme aşığı tarafından, dövüş sırasında hayatını kaybeden bu savaşçıya saygılarını sunarken tasvir edilen geleneksel bir savaşçı görüntüsüdür. Dövme, kullanıcının omzuna büyüleyici bir görünüm veren farklı bir şekilde tasarlanmıştır..

Savaşçı dövme tasarımı, belirli bir dönemi veya on yılı, hatta tarihi bir yeri veya savaş alanını temsil ettiği gibi birçok varyasyonda bulunur, bu nedenle en uygun olanı ve hatta içsel duygularınızı tanımlayan birini seçersiniz. Savaşçı dövmesi semboliktir, görüntüler aynı zamanda derin bir kalbe dokunan anlam taşır ve bu görüntüler aynı zamanda birçok şekil, boyut ve desende bulunur. Kişi, ilgi ve inancına göre vücudunun herhangi bir yerine istediği deseni dövme yaptırabilir..

Savaşçı dövme tasarımlarının farklı etkileri ve bir sonraki mürekkebiniz için heyecanlanmanıza yardımcı olmak amacıyla size geniş savaşçı dövme tasarımları yelpazesini gösterir..