Göğüs Dövmeleri

Göğüs dövmelerinin kadınlar arasında hızla popülerlik kazandığını biliyor muydunuz? Evet! Kadınlar, dövmelerinin yeri, boyutu ve şekliyle ilgili deney yapmaktan korkmazlar ve bu nedenle, dövme yaptıran kadın sayısında bir artış görebiliriz. Göğüs bölgesi, kadın dövmeleri için popüler yerlerden biridir. Bu yazıda, kendiniz için bir tane tamamlamadan önce bakabileceğiniz en iyi göğüs dövme tasarımlarından bazılarını sunduk..

40+ En Yeni ve Eşsiz Göğüs Dövme Tasarımları:

Göğüs bölgesi, bir kadın vücudunun arzu edilen bir alanıdır ve kıvrımlar, basit dövme tasarımlarını karmaşık olanlara kadar kaldırabilir ve size yüksek bir görünüm verir. Göğüs dövme tasarımlarından herhangi birinin, onu mürekkeplendirmek için yeterince ilginizi çekip çekmediğini görelim..

1. Göğüs Dövme Tasarımları Altında Kıvrımlı:

Göğüs Dövme Tasarımı Altında

Memenin altındaki bölge oldukça kıvrımlıdır ve dövme yaptırmak için mükemmel bir yer olabilir. Bu güzel yaprak sapı, yaşam döngüsünü temsil eder ve kullanıcıya derinlemesine bir anlam verebilir. Bu dövme tek renkli olarak güzel görünse de, tasarıma benzersiz bir görünüm kazandırmak için renkler ekleyebilirsiniz..

2. Göğüs Dövme Tasarımları Arasında Şık:

Göğüs Dövme Tasarımları Arasında

Alanın daha çekici görünmesini sağlayan şık bir tasarım mı arıyorsunuz? Tasarımın koyu ve ince çizgilerinin birleşimi, giyen ve izleyen için harikalar yaratıyor. Modaya uygun bir tasarımdır ve her yaştan kadına çok yakışır..

3. Göğüsler Arası Lotus Dövme Tasarımı:

Göğüs Arası Lotus Dövme Tasarımı

Bu bize ruhun ve zihnin büyümesinin hiç bitmeyen bir süreç olduğunu gösteren bir nilüfer çiçeği dövmesidir. Çiçeğin etrafındaki birkaç eğri ve noktalı çizginin eklenmesi, ona modern bir dokunuş katıyor. Monokrom dövmeye alternatif olarak tercihinize göre renkler ekleyebilirsiniz..

4. Basit Yan Göğüs Dövme Tasarımı:

Basit Yan Göğüs Dövme Tasarımı

Sevimli meme dövme fikirleri arıyorsanız, bu ideal bir seçim olabilir. Oldukça basit görünse de, tasarım memenin yanında son derece iyi görünüyor. Her yaştan kadın için uygun olan bu dövmeyi her türlü kıyafetle gösterebilirsiniz..

5. Noktalı Göğüs Dövme Fikirleri:

Noktalı Göğüs Dövme Fikirleri

Bu, tasarımı güzel bir şekilde yükselten çizgi ve noktaların bir kombinasyonuna sahip bir kadın meme dövme tasarımıdır. Tasarım ince bir şekilde başlatılır ve daha sonra geniş bir alana yayılır, aşağı doğru gelir ve ona bir şemsiye etkisi verir. Dövmenin boncukları ve çizgileri çarpıcı bir görsel oluşturur..

6. Kadın Göğsü İçin Duyusal Dövme Tasarımları:

Kadın Göğsü İçin Dövme Tasarımları

Erotik bir şey yapmayı planlıyorsanız, göğüs dekoltenize dövme yaptırmak ideal bir seçim olabilir. Bu dövmenin her yerinde seksi ve çekici yazılar var ve dikkat çekici olabilir. Kişisel alana kazındığı için dövme daha şehvetli görünüyor.

7. Tatlı Göğüs Dövme Tasarımları:

Tatlı Göğüs Dövme Tasarımları

Dövmeniz için bir tasarım ararken sınır hayal gücünüzdür. Tasarımın benzersiz kalmasını istiyorsanız, arka planınıza bağlı bir faktör eklemeyi deneyin. Bu, vücudunuzun mahrem bölgesine basit ve güzel bir ek olabilir ve tasarıma güzel bir şekilde duygusal bir değer katmak için kişiselleştirebilirsiniz..

8. Göğüs Dövmesi Altında Alıntı:

Göğüs Dövmesi Altında Alıntı

Alıntılar, kendinizi kötü hissettiğinizde kişisel ancak güçlü bir destek ayağı olabilir ve oldukça çekici olabilir. Sevimli alıntılardan başlayarak meme kanseri ile ilgili alıntılara kadar bu tür dövmeler düşünülebilir. Dövmeler kalıcı bir ilişki olduğundan, kişisel inancınızı temsil eden bir seçim yaptığınızdan emin olun..

9. Göğüs Dövme Fikirleri Arasında İlginç:

Göğüs Dövme Fikirleri Arasında İlginç

Bu, aynı zamanda şık ve narin çığlık atan küçük ve zarif bir meme dövme seçeneğidir. Bu dövme, altta bir hilal ay ekler ve merkezden başlayarak geleneksel bir deseni taklit eden birkaç eğriye sahiptir. Onu olduğu gibi kullanabilir veya kişisel tercihinize göre detaylandırabilirsiniz..

10. Göğüs Dövme Fikirleri Altında Çiçeklenme:

Göğüs Dövme Fikirleri Altında Çiçeklenmekaynak: sheena.ink

Monokromdan sıkıldıysanız ve renkleri denemek istiyorsanız, çiçekli göğüs dövme tasarımı olağanüstü bir seçim olabilir. Çiçeğin parlak kırmızı ana hatları güzel görünür ve kullanıcıya canlı bir görünüm verir. Kadınlar sınırları aşmaktan ve bedenlerine olan sevgilerini özgürce ifade etmekten çekinmiyorlar..

11. Göğüsler Arası Gül Dövmesi:

Göğüs Arası Gül Dövmesi

Özellikle sternum bölgesinde özellikle kız çocuklarında tercih edilen bir dövme varsa bu bir gül dövme tasarımıdır. Karmaşık detaylara sahip koyu siyah dış hat, dövmeye canlı bir görünüm kazandırır. Siyah renk seçeneklerini de kişisel tercihinize göre ana hat olarak kullanabilirsiniz. Ayrıntıları çivilemek tasarımın daha gerçekçi görünmesini sağlayacaktır..

12. Sevimli Kadın Göğüs Dövmeleri Tasarımları:

Sevimli Kadın Göğüs Dövmeleri Tasarımları

Kişisel seçim, herhangi bir dövmenin boyutunu ve güzelliğini belirlemede hayati bir rol oynar. Dövme bakire iseniz ve küçük ama güzel bir dövme ile başlamak istiyorsanız, bu göğüs dövme tasarımı ideal bir seçim olabilir. Renkli çizgilerin kullanılması tasarımı daha çekici hale getirir. İster tek çiçek isterseniz çaprazlama çiçekler tercih edebilirsiniz; ikisi de güzel görünüyor.

13. Güzel Bayanlar Göğüs Dövme Tasarımları:

Güzel Bayan Göğüs Dövme Tasarımları

Kadınlar sınırları aşıyor ve kendilerini daha özgür ifade ediyor. Bu, kadınlığı örnekleyen çekici ve ayrıntılı bir göğüs dövmesidir. İster tek ister bir demet olsun, çiçekler dövme şeklinde olağanüstü görünmek zorundadır. Daha çok renkli bir insansanız, monokrom yerine bir renk sıçramasına gidin..

14. Göğüste Çiçek Dövme Fikirleri:

Göğüste Çiçekli Dövme Fikirleri

Güzellik ve anlam derinliği arasındaki ilişki, çiçek dövmelerini kadınlar için yaygın olarak görülen dövme unsurlarından biri yapar. Çiçeğinizin seçimine bağlı olarak ruhunuzu ve kişiliğinizi temsil edebilirsiniz. Bu göğüs dövme tasarımının tasarımı ve renk kombinasyonu, onu benzersiz ve seksi kılıyor ve sizi öne çıkarıyor..

16. Göğüs Çiçeği Dövmesinin Yanında:

Göğüs Çiçeği Dövmesi

16. Üst Göğüs Dövme Tasarımı:

Üst Göğüs Dövme Tasarımı

17. Göğüs Tarafındaki Dövme:

Göğüs Kenarındaki Dövme

18. Göğüste Çiçek Dövme Tasarımı:

Göğüste Çiçekli Dövme Tasarımı

Çiçekler çok kadınsı olsa da, cesareti de gösteriyor. Küçük çiçek açan çiçekler veya dikenli çiçekler veya çiçekler ve doğa ile ilgili herhangi bir şey alabilirsiniz. Bugün, daha fazla ünlü bu dövmeyi yaptırmayı tercih ediyor çünkü bu, güzellik katacak ve onları şık hale getirecek. Şöhretinizin peşinden gitmek istiyorsanız, göğsünüzdeki favori dövme tasarımlarıyla devam edin..

19. Göğüs Çevresindeki Yazıtlar:

Göğüs Çevresindeki Yazıtlar

Bir şeyler yazmak istiyorsanız, dövme sanatçınızdan her zaman göğüslerinize yazmasını isteyebilirsiniz. Ve burası mürekkeplenmek için özel bir yer olduğundan, özel dövmelerinizi görmek için hedef kitlenizi seçebilirsiniz. Bu şekilde dövme yaptırmak, normal dövmelerden farklı olacağı için sizi kalabalığın önüne geçirecektir. Dövme işlemine başlamadan önce tasarımı seçtiğinizden emin olun..

20. Göğüste Uçan Kuşlar Dövmesi:

Göğüste Uçan Kuş Dövmesi

Kafesten uçan kuşlar veya uzaktan uçan kuşlar da göğüslerinize mürekkep bulaştırmak için kullanılabilir. Bu, kuş gibi uçan kızlar için mükemmel göğüs dövme tasarımlarından biridir. Belirli bir kuşu sevmiyorsanız, tarzınızı seçebilirsiniz ve bu ancak bir dövme uzmanı işe alarak mümkün olacaktır. İşe almadan önce, dünyadaki çeşitli kişileri listeleyecek siteleri araştırın..

21. Kalpler Göğüs Dövme Tasarımı:

Kalpler Göğüs Dövme Tasarımı

Eh, hepimiz ısımızın nerede olduğunu biliyoruz, böylece göğüslerinize kalpler koyarak bunu ilginç hale getirebilirsiniz. İnternette arama yaparsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı kalp çeşidi bulacaksınız. Bu, sizden uzaklaşmış olabilecek birine adanmışlık olarak dövülebilir. Kalbinize yakın duran birinin anısına erkekler için meme dövme tasarımları da yaptırabilirsiniz..

22. Yandaki Son Göğüs Dövmesi:

Yandaki Son Göğüs Dövmesi

23. Göğüs Altında Yıldız Dövmesi:

Göğüs Altında Yıldız Dövmesi

Kuşkusuz, yıldızlar kadınlar arasında çok popülerdir. Diğerleri sırtlarında veya omuzlarında yıldızlarla boyanırken, bunu göğüslerinize alabilirsiniz. Bu dövme benzersiz olacak. Eski çağlardan beri insanlar, bir dövmede bir yıldıza sahip olmanın, hayatlarını iyi şanslarla aydınlatarak onlara daha fazla şans ve mutluluk getireceğine inanıyorlardı..

24. İnanç Yan Göğüs Dövmesi:

İnanç Yan Göğüs Dövmesi

Kalbinize çok yakın birini veya Yüce Allah gibi çok inandığınız bir şeyi tasvir etmek istiyorsanız, göğüslerinizin arasına ve kalbinize dini bir şey yazabilirsiniz. Böyle bir dövmeye sahip olmak gerçekten harika bir fikir olacaktır, çünkü bu farklı anlamlar sağlayacaktır ve bunlar farklı renkler kullanılarak tasarlanabilir..

25. Göğüste İsim Dövmesi:

Göğüste İsim Dövmesi:

Bazı kadınların göğüslerinin her biri için isimler vardır. İsimleri göğüslerinize de yazdırabilirsiniz. Dövmenizin tasarımı veya boyutu ne olursa olsun, iyi bir dövme sanatçısı tarafından mürekkeplenmeniz çok önemlidir, aksi takdirde sadece rötuş yaptırmak veya çıkarmak pahalı olmakla kalmaz, aynı zamanda cildinize de zarar verebilir. Güzel görünmek için mürekkepleniyorsun, o zaman neden kötü bir sanatçıyla mahvediyorsun?.

26. Çapraz ve Şerit Göğüs Yan Dövmesi:

Çapraz Ve Şerit Göğüs Yan Dövme

Bir 3B desen yaptırmak istiyorsanız, yukarıdaki görüntüye benzer bir şey seçebilirsiniz. Göğüsteki bu dövme çok şık bir seçim olabilir ve bu tarzlara eğlenceli unsurlar da ekleyebilirsiniz. Bunları, yazılar ve diğer semboller için eklenen seçeneklerle buna göre özelleştirebilirsiniz. Bu tarzlarla ilgili olan şey, daha sonra genişletilebilmeleridir. İsterseniz gerçekçi görünmesi için buna daha fazla çiçek, kuş veya diğer manzara formları ekleyebilirsiniz..

27. Göğüs Tarafı Boyunca Yazı Tipleri:

Göğüs Tarafı Boyunca Yazı Tipleri

Kenarlara yazı tipi almak istiyorsanız, göğüste dövme gibi bir şey deneyebilirsiniz. Göğüs kafesinin hemen altı veya üstü çoğu kız için bir seçenek olmayabilir. Bölgede kalması için böyle bir şey deneyebilirsiniz, ancak yine de çok fazla sorun yaratmaz. Daha sonra, bununla gitmek için genişletilmiş ve ilişkili tasarımlara sahip olabilirsiniz. Bunlara biraz gölgelendirme ve biraz gerekli renklendirme verilebilir..

28. Göğüste Manzara Biçimli Dövme Tasarımları:

Göğüste Manzara Biçimli Dövme Tasarımları

Manzaralı bir formata sahip olmak istiyorsanız, bunun gibi tasarımları deneyebilirsiniz. Bunlar özel yapım olmalıdır. Deseninizde ne tür şeyler istediğinizi konuşabilirsiniz ve sanatçınız bunu seçmenize yardımcı olacaktır. Bu özel yapım da alabilirsiniz ve bu nedenle zevkinize göre olacaktır. İsterseniz bulutlar ve başka şeyler ekleyebilirsiniz..

29. Sağ Göğüste Çiçek Desenleri:

Sağ Göğüste Çiçekli Desenler

Ön kısım için kız gibi çiçekli şeyler deneyin. Bu, deneyebileceğiniz çiçek ve kız gibi bir stil. Normal tasarımlardan biraz farklı bir şey arıyorsanız, o zaman diğer kız gibi olanlardan ziyade geometrik nesneler yapabilirsiniz. Bu da böyle bir örnek. Renkli desenleri deneyebilir veya siyah veya pembe renkli mürekkeple bu tasarıma benzer bir şey yapabilirsiniz..

30. Göğüste Kelebek Dövmesi:

Göğüste Kelebek Dövmesi

Çok hantal görünen bir şey istemiyorsanız, bunun gibi renkli mürekkep desenlerini deneyebilirsiniz. Bu, kesinlikle sizi cezbeden her kız için en muhteşem göğüs dövmelerinden biridir. Mavi renkte yapılan kelebek dövmeleri özellikle üst göğüs bölgesine yapıldığında çok güzel duracaktır. Bu dövme türü erkeklerden ziyade kadınlara daha çok yakışacaktır..

31. Yan Göğüs Dövmesinde Küçük Bir Sanatsal Desen:

Yan Göğüs Dövmesinde Küçük Bir Sanatsal Desen

Bunun gibi küçük sanatsal desenleri deneyebilir ve bunları yatay veya dikey olarak yapabilirsiniz. Bu göğüs dövmesini vücutlarında çok çalışmadan kolayca gösterebilirsiniz. ve bu dövmeyi memeye yaptırmak farklı görünecek ve bu, gizli bir bölgede dövme yaptırmaktan hoşlanan kişiler için uygun olacaktır. Bazı insanlar dövmeyi ifşa etmekten çekinirler ve bu onlar için en iyi seçim olacaktır..

32. Alt Göğüste Basit Dövme Yazı Tipi:

Alt Göğüste Basit Dövme Yazı Tipi

İsterseniz bunun gibi basit yazı tiplerini deneyin. Bunlar oldukça havalı olabilir. Kadınların çoğu, göğüslerine ve canavarın altına dövme yaptırmaya da ilgi gösteriyor. Diğer tüm dövmeler arasında bu daha çekici olacak.

33. Yan Göğüste İsim Dövmesi:

Yan Göğüste İsim Dövmesi

İsterseniz bu tür küçük dövme yazılarını deneyin ve bunlar oldukça moda olabilir. Kolaylıkla gelmiş geçmiş en havalılardan biri olacak. Bugün, bu tür dövmeler bayanlar tarafından daha çok seviliyor, çünkü bunlar onları modaya uygun hale getirerek modaya uygun bir görünüm kazandırabilir..

34. Yatay Yazılar Dövme Altında Göğüs:

Göğüs Altında Yatay Yazılar Dövme

Bu başka bir yazı stili ve bu yarım kalmış yazılara bakmak çok moda olabilir. İlham almayı sevenler, bu tür akıllı göğüs dövmesini yaptırmaya hazır olanları alıntılar. Havalı bir tasarım isteyen biriyseniz, kadınlar için bu basit ama havalı meme dövmesi modeline gidin..

35. Yan Göğüste Büyük Tüy Dövmesi:

Yan Göğüste Büyük Tüy Dövmesi

Tüy stili mi arıyorsunuz? Bu stiller göğüs kafeniz için olabilir ve oldukça uzun ve hoş görünebilir. Profesyonel dövme sanatçıları, gerçekliği seven kadınlar için mükemmel göğüs dövme tasarımlarından biri olduğunu söyledi..

36. Altında Yazmak:

Altında Yazmak

Göğüs kafesinin altından geçen yazıları deneyebilir ve bunları kısa ve bölümü gösteren atletlerle spor yaparken eğlenebilirsiniz. Bunlar spor yapmak daha kolaydır. Bu dövmeler sporseverler tarafından çok sevildi.

37. Göğüste Küçük Kelebek Dövmesi:

Göğüste Küçük Kelebek Dövmesi

Göğüsteki bu çok küçük dövme, bugünlerde bu tür küçük kelebekleri spor etmek için moda bir trend. Bu dövme sanatına kimse hayır diyemez. Çok çeşitli dövme tasarımları mevcut olsa da, kelebek dövmesine sahip olmak en güzeli olacaktır..

38. Göğüste Kalp Dövmesi:

Göğüste Kalp Dövmesi

Bunlar ısmarlama soyut stiller ve bunlarla oldukça şık görünebilirsiniz. Kızlar, zevklerini göstermek için bu tür modern göğüs dövmesini severler..

39. Kız İçin Göğüste Minik Gül Dövmesi:

Kız İçin Göğüste Minik Gül Dövmesi

Bu, tüm zamanların en iyi ve en şirin meme dövmelerinden biridir. Zaten çok sayıda çiçek dövmesi gördük ama bunlarla karşılaştırıldığında, bu oldukça küçük ama aynı zamanda çok güzel. Burada kız göğsündeki küçük kırmızı gülü havalandırıyor. Dövme çok çekici ve tasarımın cazibesinden etkilenen herkes dövmeyi yaptırmak ister..

40. Göğüslerin Altındaki İnek Baykuş Dövmesi:

Göğüs Altında İnek Baykuş Dövmesi

Göğüslerde dövme mi arıyorsunuz? Bu inek baykuş dövmesi, göğüs altı kısmındaki mükemmel dövme olabilir. Etkileyici bir sanat eseri sergileyen dövme, tasarımına bakarak da gerçek bir dövme sanatçısının eseri olduğu söylenebilir. Bu dövme, vücutlarındaki mürekkep hissine hayran olanlar için uygun olacaktır..

41. Göğüslerdeki Pençe Dövmeleri:

Göğüslerdeki Pençe Dövmeleri

Bu göğüsler için bir başka güzel dövme, Dövme tasarımı şimdiye kadar gördüğünüzden tamamen farklı. Göğüslere dövme yaptırmak, kadın dövme severler arasında yaygın bir alışkanlıktır. Burada da göğüsler pençe benzeri dövmelerle boyanmıştır..

42. Üst Göğüslerde Fil Dövmesi:

üst göğüste fil dövmesi

Bu, göğüslere yapılan küçük ve son derece sevimli bir fil dövme tasarımıdır. bu b’de&w meme dövme tasarımlarının resmi, sol memede yapılan gerçekten küçük bir dövme görebiliriz. Bu tür dövmeler çoğunlukla gençler tarafından yapılır. Bu tasarımda pek bir şey olmadığı için bu dövmeyi kolayca spor yapabilirsiniz. İlahi görünecek kadar etkili bir şekilde yapılmış bir filin basit bir tasarımıdır..

43. Göğüs Dövmesi Altında:

Göğüs Dövmesi Altında

Bir şeyler yazmak istiyorsanız, dövme sanatçınızdan her zaman göğüslerinize yazmasını isteyebilirsiniz. Alıntı, sevdiklerinizin isimleri gibi her şeyi yazabilirsiniz ve bu dövme aynı zamanda bir tür hatıra dövmesidir. Ancak sizi anlatan en iyi alıntıları kullanmak, karakterinizi ve kıyafetinizi en iyi şekilde yansıtacak şekilde olacaktır. Sitelere atıfta bulunarak, göğüste bol miktarda dövme tasarımı alacaksınız..

Dikkate Alınacak İpuçları:

Göğüste dövme tasarımına karar verirken, bir kadın aşağıdaki gibi birkaç şeyi göz önünde bulundurmalıdır:

  1. dövmenin boyutu.
  2. Dövmenin şekli. Üçgen mi, oval mi, dairesel mi yoksa ne şekilde olmasını istersiniz??
  3. dövme oranı.
  4. Dövmenin rengi. Normal siyah beyaz alabilir veya renkli bir dövme de yaptırabilirsiniz..
  5. En önemlisi, göğüs dövme galerisinden seçim yapabileceğiniz mevcut tasarımları göz önünde bulundurmalısınız..

Özet:

Göğüsler gibi samimi bölgelerde dövmeler arıyorsanız, bu yazıda bahsedilen göğüs dövme tasarımlarının ilginizi çekeceğini umuyoruz. Tasarımların bolluğu sadece göğsünüzün kıvrımlarını yükseltmekle kalmaz ve bölgeyi daha da güzelleştirir. Ek olarak, kişisel tercihinize göre dövmeleri hafifçe değiştirerek onlara sıcak bir dokunuş verebilirsiniz. Son olarak, makalenin yardımcı olup olmadığını bize bildirmeyi unutmayın.!

Feragatname: Bu makalede, çeşitli internet kaynaklarından ilham almak için birkaç resim alınmıştır. Resimlerden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkürler!