Her şey, iğnelerin ve iğnelerin cildi delip geçtiği, tuvalde vücut denilen kalıcı bir sanat formu yarattığı kabile günlerinde başladı. O günlerde acı verici olurdu ama buna değerdi ve bugün nesillerin dövme sanatını daha karmaşık ama esnek bir vücut sanatı biçimine dönüştürdüğü için kutsanmış durumdayız. Silahlar ve renklerle bir şeye olan sevgimizi kalıcı olarak tenimize iğneleyerek anlatıyoruz ve sömürülen çeşitli tasarımlar arasında, doğanın her molekülü, atan bir kalp olsun, cansız bir nesne olsun, ilham kaynağı oldu. . Günümüzün vücut sanatı, basketbol sevgisi ve onları tasvir etmenin seçkin yolları etrafında toplanmıştır..

basketbol dövme tasarımları

En İyi Basketbol Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda erkekler ve kadınlar için en iyi 8 basketbol dövmesi tasarımı verilmiştir..

1. Aşk Basketbol Dövmelerinin Tasviri:

Aşk Basketbol Dövmeleri Portresi

Basketbol sizin her şeyiniz olduğunda, sevgiyi tasvir etmek için gölgeli bir basketbol dövmesinin etrafına kelime ailesini dövmekten daha iyi bir yolunuz yoktur. Bu hak burada onun için ezici ve kişisel olan tutkudan bahsediyor. Ailesi olarak basketbolu seçtiği her zaman için, işte bunun için mükemmel mürekkep.

2. Oyun Noktasında Din:

Oyun Noktasında Din

Bu dövme şafak vakti gökyüzündeki bir ağaçtan bahsediyor, gökyüzü bir basketbol topunun üst yarım küresi, güneşin kendisi gibi ışık parlıyor. Burada basketbol, ​​dövme sahibinin taptığı oyuna olan tutkusunu takip etmek için nasıl dini olarak motive edildiğinden bahsettiği yerde dini olarak bağlantılıdır..

3. Taçlı Oyun:

taçlandırılmış oyun

Burada, topun layık bir krala yakışan güçlü bir taç tarafından onurlandırıldığını gösteren bir ekranda kolayca yapılmış bir basketbol dövmemiz var. Onun için oyun, çivili çivili taç tarafından yönlendirilen hayatının hakim bir parselidir. Mürekkebin görünümüne şevk katan karmaşıklığa gölgelenen sanat boyunca yumuşak dokunuşlar yapılır.

4. Taç Varyasyonu Basketbol Dövmeleri:

Taç Varyasyon Basketbol Dövmeleri

Burada, basketbolun bir kez daha oyunu onurlandıran zengin taşlı bir taç ile bir kralın kaidesine konulduğu taç dövmesinin başka bir varyasyonu var. Bununla birlikte, buradaki varyasyonlar arasında, yüksek, söndürülemez ve güçlü yükselen topun içinden yanan tutku alevlerini görebiliriz. Erkekler için en iyi basketbol dövme tasarımlarından biridir..

5. Deriden Gelen Tutku:

Derideki Tutku

Heyecan yaratan Örümcek Adam dövmelerinden birini taklit ederek, oyun için ne kadar vermeye istekli olduğunuzun güçlü sınırlarıyla kendinizi ilişkilendirmenize yardımcı olacak bir basketbol dövmesi burada. Basketbol kanında ve etinde var ve bunu bu dövmeden başka nasıl daha iyi canlandırabilirsin?.

6. Serin Bölüm Basketbol Dövmesi:

Havalı Bölüm Basketbol Dövmesi

Buradaki dövme, bir basketbol dövmesinin ne kadar havalı yapılabileceğinin seçkin bir örneğidir. Oyunun kendisi heyecan verici olmasa da oldukça canlandırıcı. Bu nedenle, güçlü topu basit bir kulaklıkla eşleştirmek kesinlikle diğerlerinden farklı bir fikirdi. Bu dövmenin, oyunu ferahlatıcı ama mürekkebe layık bir tutku olarak tasvir etmesi için daha derin bir anlamı var. Bu, kadınlar için popüler basketbol dövme tasarımlarından biridir..

7. Her Şeyin Üstünde Basketbol:

Her Şeyden Önce Basketbol

Tutkunun bu komik temsilinin temeli, basketbolun ne kadar önemli olduğunun çok altında yatan katmanlarda bulunurken, aynı zamanda komik sunum, şehrin arkada olduğu patlamadan bahseder ve ona bir mizah ipucu ekler. Buradaki basketbolun üzerine kazınmış cesaret verici sözler de var. Bu, erkekler için popüler basketbol dövme tasarımları.

8. Basketbol Dövmeleri Sözlerinde Kazınmış:

Basketbol Dövmeleri

Basketbola olan sevginizi göstermenin akıllıca bir yolu, onu aşk harfinin sözlerine kazımak olacaktır. Bu oyuna duyulan tutku ve sevgiyle uyumlu hafif bir mizah anlayışı, bu dövmeyi gerçekten eşsiz kılıyor. Kızlar için en iyi basketbol dövme tasarımlarından biridir..