Taş işçiliği dövme tasarımı, dövme tasarımı alanında oldukça çekici ve yeni bir türdür. Ana tema olarak taşlar kullanılarak tasarlanan ana tasarım, genç nesli olumlu bir şekilde kendine çekmiştir. Normal kahverengi, tuğla kırmızısı ila çok renkli taş deseni kullanılarak mürekkeplenebilen taş duvar.

Yeni taş dövme tasarımları arayan gençler için bu makale çok faydalı olabilir. Taş işçiliği, geniş bir tasarım yöntemleri koleksiyonunda uygun tasarım deseni verir.

Taş İşi Dövme Tasarımları Ve Fikirleri

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Taş İşi Dövmeleri:

İşte listelenmiş en iyi 9 taş dövme tasarımı, bunu kontrol edin ve kolunuzu veya bacağınızı bir taş işi dövme tasarımıyla tasarlayın.

1. Taş İşi Boğa Dövme Tasarımı:

Taş İşi Boğa Dövme Tasarımı

Dövme tasarımı olarak hayvan yüzüne sahip olmayı seven hayvan severler için bu taş dövme tasarımı harika bir fikir. Taşı boğa yüzü ile birleştirmek, kola çok yakışan taş dövme tasarımlarından biridir..

2. 3D Taş İşi Dövme Tasarımı:

3D Taş İşi Dövme Tasarımı

3D taş efektli dövme tasarımları, her yaş grubundan büyük tepki alan gelişen dövme desenidir. Bu dövme tasarımı, 3D görüntü olarak resmedildiğinde gözlerimiz için bir zevktir..

3. Taş Duvar İşi Dövme Tasarımı:

Taş Duvar Çalışması Dövme Tasarımı

Taş duvar dövme tasarımı, taş dövme harf tasarımı seçerken basit dövme tasarımlarından biri olarak kabul edilir. Duvarlar tuğla kırmızısı renk desenli.

4. Taş İşi Çapraz Dövme Tasarımı:

Taş İşi Çapraz Dövme Tasarımı

Çapraz dövme tasarımı sadece dini bir inançla değil, aynı zamanda yaratıcı bir sanat tasarımı olarak da mürekkeplenir. Haç sembolü, haç sembolünün içinde küçük taş işçiliği detaylarıyla vurgulanır.

5. Süpermen Sembolü Taş İşi Dövme Tasarımı:

Superman Sembolü Taş Dövme Tasarımı

Hepimizin en ünlü çizgi roman karakteri olarak tanıdığı Süpermen. Pek çok erkek ve kız çocuğunun bu fantezi karakterlerin arkasında deli olduğunu bilir, onlar için bu tasarım gerçekten de iyi bir dövme tasarımı seçimidir. Genç erkekler dikkat çekmek için bu tasarımı deneyebilir.

6. Antik Maya Taş İşi Dövme Tasarımı:

Antik Maya Taş İşi Dövme Tasarımı

Taş işçiliği dövme tasarımını ortaya çıkaran bu eski Amerikan tarihi, tasarıma neden olan tüyleri diken diken ediyor. Bu dövme, dövme tasarımı olarak sergilenerek tarihi yaymak isteyenler için önerilir..

7. Celtic Knot Taş İşi Dövme Tasarımı:

Celtic Knot Taş İşi Dövme Tasarımı

Keltler cesaretleri ve cesur tavırlarıyla tanınırlar. Cesur yapıları, kumaşın yerine giydikleri dövme tasarımlarıyla da bilinir. Bu tarz, fitness severlere daha iyi bir görünüm verir..

8. Caduceus Taş İşi Dövme Tasarımı:

Caduceus Taş İşi Dövme Tasarımı

Tıbbi sembol dövme tasarımı, kesinlikle dövme olarak çizilen benzersiz bir tasarımdır. Bu bükülmüş yılan tasarımı, taş bir arka planla çizilir. Bu tarzda olası herhangi bir yaratığı alın, en sevdiğiniz yılan desenini de deneyebilirsiniz. Bu dövme bir kol dövme tasarımına çok yakışıyor.

9. Mısır Piramitleri 3D Taş İşi Dövme Tasarımı:

Mısır Piramitleri 3D Taş İşi Dövme Tasarımı

Mısır piramitleri ve tarihi yerleri ile tanınır. Bu piramitler ağır taşıyıcı taş kullanılarak inşa edilmiştir, bu şimdi taş dövme tasarımı olarak kullanılmaktadır. Bu desen genç insanlar için iyidir, böyle bir tasarım sanatta bir mesaj verir. Daha iyi bir görünüm için bu 3d taş dövme tasarımını deneyin.

Taş işi dövme tasarımı, dövme olarak eskizde gerçekten yaratıcı bir fikir olan yaratıcı bir dövme tasarımıdır. Cildiniz hassassa, birkaç ay sonra bazı geçici taş işçiliği dövmesi deneyin, güven kazanacaksınız, o zaman bu taş işçiliği deseninden kalıcı sanat elde edin. Bu yenilikçi dövme işine gidin ve bir fark yaratın.