Akrep, 24 Ekim ile 22 Kasım arasında doğan tüm insanların burcudur. Bu güneş burcu bir akrep tarafından temsil edilir. Bu burç olan birçok insan dövmeleri olarak Akrepleri alır. Akrepler sadık, gözlemcidir ve çok sahiplenici veya kıskanç olabilirler..

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları

Akrepler hayvan olarak ölümcüldür ve bu nedenle son derece korkutucudur. Bu nedenle, uygun şekilde tasarlandığında akrep dövmeleri harika görünür ve neredeyse her zaman korkuyu aşılamayı başarır. Bazen insanlar burçları olmasa da Akrep dövmesi yaptırırlar. Derilerindeki Akrep kavramını ve bunun temsil ettiği her şeyi severler..

Akrep İşareti Sembolü “M” Dövmeleri

İşte erkekler ve kızlar için en iyi 9 Akrep dövme tasarımı aşağıdaki gibidir..

1. Akrepli Akrep Sembolü:

Akrep ile Akrep Sembolü

Akrep sembolü olan bir akrep mükemmel görünüyor. Sembol, Akrep burcunun bir temsilcisi olarak durduğunu ve akrebin sade eski sembole daha göz korkutucu ve hayranlık uyandıran bir görünüm kazandırdığını açıkça ortaya koyuyor. Akrep’i gerçekçi yapabilir veya bunun yerine bir kabile tasarımı seçebilirsiniz. Anlamı daha da netleştirmek için Akrep kelimesini bile ekleyebilirsiniz..

2. Alt Sırtta Bir Akrep Kanji Dövme Tasarımı:

akrep-kanji-dövme-tasarım-alt-sırtı

Kanji, Japonca yazı biçimidir. Kanji karakterleri sadece birkaç kişi tarafından okunabilmelerine rağmen güzel görünüyorlar. Yanında kanji harfleri olan bir akrep, tam anlamıyla esrarengiz ve gizemli görünüyor. Yazı Akrep’i okuyabilir, böylece dövmenin anlamını daha belirgin hale getirir! Akrep’e dokunmuş bir kız silüeti gibi başka öğeler ekleyebilir, böylece tasarımın esrarengiz görünümüne katkıda bulunabilirsiniz..

3. Kadınlar İçin Kelime Akrep Dövmeli Bir Akrep:

Akrep kelimesi ile bir akrep

Yanında Akrep kelimesi olan gerçekçi görünümlü bir Akrep gerçekten güzel görünüyor. Söz, akrebin Zodyak işaretine atıfta bulunduğunu açıkça ortaya koyuyor. Renk veya başka süslemeler ekleyerek onu daha ilginç hale getirebilir ya da yanında yazılı kelimeyle sadece basit, korkutucu, eski bir akrep olarak tutmayı seçebilirsiniz..

4. Kızlar için Küçük Akrep Sembolü Dövmesi:

Kızlar için Küçük Akrep Sembolü Dövmesi

En basit dövme tasarımı Akrep sembolünü elde etmektir. Başka ayrıntılar veya çiçek desenleri ve renkler ekleyerek karmaşık ve ayrıntılı hale getirebilirsiniz. Her iki durumda da amacına iyi hizmet ediyor. İlki daha sofistike ve zarif görünse de ikincisi daha güzel bir görünüme sahip.

5. Utangaç Görünümlü Akrep İşareti Dövmesi Sembolü:

Akrep Burcu Sembolü Dövmesi Utangaç Görünümlü

Tipik Akrep sembolünde yapılabilecek birkaç değişiklik vardır. Yenilikçi bir fikir, ucunu bir şeytanın kuyruğu gibi kıvırmak, bir yay eklemek ve ucu bir kalp yapmaktır. Kırmızı olan yay hariç tüm sembolü siyah tutun. Genel olarak güzel ve olgun olmaktan ziyade sevimli ve nazlı görünüyor.

6. Bir Yıldız Vurdu Akrep Dövme Tasarımı:

Star Vurulmuş Akrep Dövme Tasarımı

Bu tasarım, sonsuzdan fışkıran bir yıldız kümesine gömülü Akrep’i gösterir. Güzel görünüyor ve mutlaka kadınsı bir şekilde değil. Tasarım hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilir.

7. Kalp Şeklinde Akrep Sembolü Dövmesi:

Kalp Şeklinde Akrep Sembolü Dövmesi

Tipik Akrep sembolü, soyut bir kalp oluşturacak şekilde kıvrılarak daha sanatsal bir görünüme kavuşturulabilir. Bu tasarıma bakmak güzel ve o zodyak işaretine olan sevginizi gösteriyor..

8. Boyunda Çiçek Dövmeli Akrep Sembolü:

Boyunda Çiçek Dövmeli Akrep Sembolü

Zodyak burcu olarak Akrep olan kızlar, sembolüne dövme yaptırmayı tercih ettiklerinde, genellikle normal sembole yıldız ve çiçek gibi süslemeler eklerler. Dövme tasarımının daha güzel ve kız gibi görünmesini sağlar..

9. Kızlar için Akrep Takımyıldızı Dövmesi:

Kızlar için Akrep Takımyıldızı Dövmesi

Akrep takımyıldızı dövmesi son derece güzel görünüyor. Erkeklerden çok kadınların tercih ettiği bir tasarımdır. Ona renk katabilir ve daha kız gibi yapabilir veya siyah tutabilir ve daha zarif hale getirebilirsiniz. Anlamı daha belirgin hale getirmek için tipik Akrep sembolünü ekleyebilirsiniz..

Daha Dövme Tasarımları:

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 1

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 2

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 3

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 4

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 5

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 6

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 7

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 8

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 9

En İyi Akrep Dövme Tasarımları ve Anlamları 10