Dövme yapma isteği arttıkça, birçok araştırma ve yaratıcılar, yalnızca ultraviyole ışık altında görülebilen bir dövme tasarlamak için yeni bir teknik icat ettiler. Bu teknikte normal veya normal gün ışığında dövme neredeyse görünmezdir veya bazı izler görülebilir ancak siyah ışık yanar yanmaz dövme parlamaya başlar ve parlak ve göze çekici görünür. Bu UV dövmeleri veya siyah ışık dövmeleri, UV mürekkebi oldukça pahalı olduğundan, normal dövme tasarımları yerine ceplerinizi daha yüksek bir tarafa sıkıştırır..

En İyi Uv Siyah Işık Dövme Fikirleri ve Tasarımları

En İyi UV Siyah Işık Dövme Fikirleri ve Tasarımları:

En iyi 9 farklı UV ışık dövmesine bir göz atalım.

1. Muhteşem UV Işık Dövme Tasarımları:

Muhteşem UV Işık Dövme Tasarımları

Bu, ayaklarının güzelliği gibi cızırdamasını ve bu tasarımla daha fazla kıvılcım çıkmasını isteyen her kadın için harika görünümlü bir UV dövme mürekkebi tasarımıdır. Burada hanımefendi ayakları üzerinde çiçek açmış çiçekler tasarlamış ve görüntü parlıyor ya da sadece UV veya siyah ışıkta görülebiliyor..

2. Örümcek Ağı UV Işık Dövme Tasarımları:

Örümcek Ağı UV Işık Dövme Tasarımları

Burada kullanıcı, bileğinde, hayata hapsolmuş veya dolaşmış olduğunu andıran bir örümcek ağı tasarladı, bu dövme sadece UV ışınlarında görülebilmesi için UV ışığında mürekkepleniyor. Bu UV mürekkep dövmesinin ardındaki mesaj, yalnızca üzerine siyah ışıklar düştüğünde iletilecek, aksi takdirde diğerlerinden gizlenecekti..

3. İnanılmaz UV Dövme Tasarımları:

İnanılmaz UV Dövme Tasarımları

Dövme tasarlamak, sevginizi ifade etmenin harika bir yolu olabilir ve hatta fikirlerinizin ve düşüncelerinizin aynı olduğunu gösterir. Burada çift, birbirlerine olan yoğun aşklarını göstermek için UV mürekkebi ile orta parmakta küçük sansasyonel tuşlar tasarladılar..

4. Komut Dosyalı UV Işık Dövme Tasarımları:

Yazılı UV Işık Dövme Tasarımları

İnsanların tasarlamak istediği ancak görünür olmasını istemediği birçok dövme tasarımı vardır, bu nedenle dövmeyi sadece sevdiklerinizin önünde parlayacak şekilde UV mürekkebi ile tasarlamak harika bir fikirdir. Burada kullanıcı, insanların mutlu kalmaları ve gittikleri her yere mutluluk yaymaları gerektiğini ileten şaşırtıcı bir kelime çizdi..

5. Çekici UV Işık Dövme Tasarımları:

Çekici UV Işık Dövme Tasarımları

Bu, gece hayatını seven, parti ve gece kulüplerini seven insanlar için ideal bir dövme UV mürekkebi tasarımıdır. Burada kullanıcı, UV mürekkebi ile kolların her tarafında köpüklü ejderha ve güzel çiçekler tasvir etti ve zeminde dans ederken parlayacak ve kişiliğine olağanüstü bir görünüm katacak..

6. Beyaz Mürekkep UV Işık Dövme Tasarımları:

Beyaz Mürekkep UV Işık Dövme Tasarımları

Bu inanılmaz bir beyaz UV dövme tasarımı, kullanıcının baldırına yerleştirilmiş, müziğe olan sevgisini ve tutkusunu tasvir eden küçük bir müzik notası. Burada dövme sever, tasarımın ana hatlarını beyaz mürekkeple çizerek UV ışınları altında inanılmaz derecede ince ve benzersiz görünmesini sağladı..

7. Fantastik UV Işık Dövme Tasarımları:

Fantastik UV Işık Dövme Tasarımları

Bu, vücudunun göbeğine ve yanlarına çeşitli büyüklükteki yıldızları döverek kişiliklerine daha çekici bir görünüm katmak istediğiniz kadınlar için en iyi UV dövme mürekkebi tasarımıdır. Bu, akşam veya gece partileri için parıldadığında size şaşırtıcı bir görünüm kazandıran mükemmel bir UV dövme tasarımıdır..

8. Güzel UV Reaktif Dövme Tasarımı:

Güzel UV Reaktif Dövme Tasarımı

Bu dövme tasarımı, görüntünün yalnızca UV ışığı altında görülebileceği ve kullanılması güvenli olduğu anlamına gelen UV reaktif mürekkep kullanılarak tasarlanmıştır. Burada dövme aşığı, görünümüne bir stil ifadesi ekleyerek yandan küçük komik yaratığı şekillendirdi..

9. Etkileyici UV Işık Dövme Tasarımları:

Etkileyici UV Işık Dövme Tasarımları

Bu, UV mürekkebi ile döşenmiş, güvercin kuşunun aşık olduğunu iletmek istediği için ağzında bir kalp kolye taşıdığı olağanüstü bir dövme tasarımıdır. UV ışınları tasarımın üzerine düştüğünde harika ve parlak görünüyor.

Size en çok hitap eden ve hatta görünümünüze büyüleyici ve uzun bir görünüm kazandıran bu teknikle her türlü tasarımı tasvir edebilirsiniz. Ancak bu dövmeyi boyarken ekstra dikkatli olmanız gerekir, çünkü bu dövme delme işleminden sonra yaklaşık 2-3 ay boyunca UV ışınlarına maruz kalmamalıdır, çünkü ışınlar mürekkebe zarar verebilir ve UV ışığında parlayabilir veya parlayabilir. Bu yüzden bu tasarımı döverken ekstra dikkatli olmanız gerekiyor..