Bir dövme aşığı, stilini ve görünüşünü kendine çeken ve geliştiren herhangi bir tasarımı sevebilir. Tasarımlar arasında insanlar tarafından en çok beğenilen ve beğenilen, daha çok Batı bölgesinin romantizm ve şiddet dönemini anlatan Batı dövme tasarımlarıdır. Bu batı dövmeleri o dönemden etkilenmiştir ve silahlı çatışmalar, kovboylar, atlar ve daha pek çok tasarımları tasvir etmektedir. Bu tasarımlar birçok farklı stil ve desene dönüştürülebilir ve size en çok hitap eden yolu tasvir edebilirsiniz..

Batı Dövme Fikirleri ve Anlamları Olan Tasarımlar

Best and Great Western Dövme Tasarımları, Fikirleri ve Anlamları:

En iyi 9 farklı batı dövme tasarımına bir göz atalım.

1. Müthiş Batı Tarzı Dövme Tasarımı:

Müthiş Batı Dövme Tasarımı

Bu, adamın omuzlarında mürekkeplenen muhteşem bir batı çapraz dövme tasarımı ve kahverengi ve gri tonları görüntüye daha fazla cızırtı katıyor. Burada, üzerinde bir kovboy şapkası bulunan küçük bir haç işareti, onun hemşeri özelliklerine sahip olduğunu, ancak aynı zamanda Rab’be derin bir inancı olduğunu ifade etmeye çalışıyor. Görüntü, kullanıcının derisi yırtılmış ve tasarım oyulmuş gibi görünüyor.

2. Muhteşem Batı Temalı Dövmeler Tasarımı:

Muhteşem Batı Temalı Dövme Tasarımları

Batı kafatası dövmeleri tasarımı, bu on yılda var olan şiddeti ve huzursuzluğu gösterir. Benzer şekilde, kullanıcı, kafasında bir kovboy şapkası ve her iki elinde de tabancalar olan bir kafatasının ana hatlarını çizerek, cesur ve korkusuz özelliğini tasvir ederek aynı şeyi vurgulamak ister..

3. Muhteşem Boğa Binme Great Western Dövme Tasarımı:

Muhteşem Boğa Binme Batı Dövme Tasarımı

İşte erkekliği temsil etmenin harika bir yolu ve bir meydan okumayı kabul etme ve üzerinde bir galibiyet işaretleme hevesi. Bu görüntüde, kullanıcı, cesur yürekliliğini görüntü aracılığıyla tasvir etmeye çalışırken omuzlarında en belirgin boğa tasarımını şekillendirdi..

4. Canlı Batı Dövmeleri Tasarımı:

Canlı Batı Dövme Tasarımı

At nalının uğurlu bir tılsım olduğuna ve yukarıya bakacak şekilde şekillendirildiğinde hayatlarına refah getirebileceğine inanılıyordu. Yerli Amerikalılar tüylerin iyi bir ruh olduğuna ve güç ve özgürlüğü temsil ettiğine inanıyorlardı, bu nedenle hem kombinasyon daha sansasyonel bir görünüm katıyor hem de Batı yaşam tarzını yeni görünümlerle temsil ediyor..

5. Yaratıcı Batı Dövmeleri Tasarımı:

Yaratıcı Batı Dövmeleri Tasarımı:

Bu, bir kovboyun bir boğanın üzerinde otururken gösterildiği ve kaktüsün boğa ile çiziminin görüntüye harika bir görünüm kazandırdığı çelişkili ancak şaşırtıcı bir tasarımdır. Uyumlu renk kombinasyonu tasarıma bir kıvılcım katar.

6. Batı Dövme Tasarımını Sürmek:

Batı Dövme Tasarım Sürme

Onlarca yıl önce işe gidip gelmenin tek yolu attı ve insanlar onlarla seyahat ederdi. Bu, bayanın arkasına bir atın çizildiği ve ona kişiliğine olağanüstü bir görünüm kazandırdığı basit bir dövme tasarımıdır..

7. Revolver Batı Dövmeleri Tasarımı:

Tabanca Batı Dövme Tasarım

O on yılda revolver, kanun adamları veya çiftçiler tarafından herhangi bir kanunu çiğneyen için kendilerini korumak için kullanılıyordu. Bir tabanca dövmesi tasarlamak, kişinin öngörülemeyen durumlara karşı savaşma cesaretini ve sertliğini bile sembolize eder..

8. Şaşırtıcı Batı Dövmeleri Tasarımı:

Şaşırtıcı Batı Dövme Tasarımı

Bu, bir kişinin ata bindiği ve siyah beyaz görüntünün tüm konsepte daha güzel bir görünüm kattığı eski Batı on yılının görünümünü veren bir batı geleneksel dövme tasarımıdır..

9. Muhteşem Batı Dövme Kol Tasarımı:

Muhteşem Batı Dövme Tasarımı

Bu, kullanıcının kollarını kaplayan ve kullanıcılara baştan çıkarıcı bir görünüm veren açıklayıcı bir şekilde tasarlanmış, batı tasarımı göz kamaştırıcı dövmelerdir. Bu batı kol dövme görüntüsünde, bir kişinin büyük bir yelkenli gemi stili var ve portakal çiçekleri ona daha gelişmiş bir görünüm katıyor.

Batılı dövme tasarımları, bu vahşi, maceracı görüntülerden ilham alan ve onları vücut kısımlarında şekillendirmek isteyen dövme severler tarafından çizilebilir. Bu dövmeler, o on yılın insanının hayatta kalma becerilerini tasvir ediyor ve sanatsal bir şekilde tasvir edildiğinde harika ve muhteşem görünüyor ve bu tasarımın kullanıcısına şaşırtıcı bir görünüm kazandırıyor..