Turuncu renk, parlaklığı ve yayılan tonuyla ortaya çıkan coşkulu bir his ile bilinir. Turuncu renk ve meyve rengi iyi birleşir, bu da onu tipik bir yaz rengi yapar. Bu canlı renk, dövme olarak boyandığında gözlerimizi şımartacak.!!!

Sevimli ve Çekici Turuncu Dövme Tasarımları:

Sezgisel insanlar için, hemen dövme yaptırmanızı sağlayacak en iyi 9 Turuncu dövme tasarımı burada..

1. Turuncu Parça Dövme Tasarımı:

turuncu dövme tasarımları

Bileğe veya ayak bileğine mürekkeplenebilen küçük ve parlak dövme tasarımlarını sevenler için bu tek Parça turuncu dövme tasarımı önerilir. Turuncu parçanın ince detayları çok net bir şekilde görülebiliyor..

2. Turuncu Dal Dövme Tasarımı:

Portakal Dalı Dövme Tasarımı

Bir plaj partisine gitmeden önce orta ila büyük boy dövme yapmak için, asılı bir ağaç dalı ile tek bir tam portakal meyvesi ile tasarlanan bu dövme en iyi anlaşmadır. Asılı dallar, dövme tasarımına zıtlık veren yeşil ile renklendirilmiştir..

3. Yeşil Yapraklı Yarım Turuncu Dövme Tasarımı:

Yeşil Yapraklı Yarım Portakal Dövme Tasarımı

Bu dövme türü, tasarıma verilen en yüksek doğrulukla dövme tasarlamanın sanatsal yolunun altına düşer. Tasarım, ekli yeşil yaprakları olan yarım dilimlenmiş bir portakalı tasvir ediyor. Yarım turuncu dövme, hem kızlar hem de erkekler için ayak bileği veya kol dövmesine çok yakışır..

4. Otomatik Turuncu Dövme Tasarımı:

Otomatik Turuncu Dövme Tasarımı

Anahtar saatleri kullanmanın eski yolu, merkezde görülen metal bir anahtar düzenlemesi ile taban olarak portakal meyvesi kullanılarak yapılan bir saat dövme tasarımı olarak mürekkeplenmiştir. Saat tasarımının iç tasarımı gerçekten de zaman alan bir iştir. Bu yüzden sanat eserine saygı gösterin!

5. Turuncu & Siyah Kelebek 3D Dövme Tasarımı:

Turuncu & Siyah Kelebek 3D Dövme Tasarımı

Farklı renklerde olan kelebekler, böyle ilginç bir renk kombinasyonu, siyah ve turuncu dövme olabilir. Bu parlak renkli 3D dövme, yalnızca yazlık bir dövme olarak değil, aynı zamanda bir stil ifadesi olarak da uygundur..

6. Ahtapot Turuncu Dövme Tasarımı:

Ahtapot Turuncu Dövme Tasarımı

Bu sekiz bacaklı deniz suyu hayvanı, yaz partisi sezonunda favori bir hayvan dövme tasarımıdır. Deniz hayvanı bacaklarının mürekkeplendiği sanat, çekici bir dövme tasarımının ardındaki anahtardır..

7. Turuncu Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı:

Turuncu Hibiscus Çiçek Dövme Tasarımı

Turuncu dövme tasarımının en iyi türü olan ebegümeci çiçeği, harika giyimli kızlara güzellik katmak için parlak turuncu renkli mürekkeple. Bu, kızların omzunun arkasında olmasını sevdiği tipik bir kız gibi tasarımdır..

8. Turuncu Tüy Dövme Tasarımı:

Turuncu Tüy Dövme Tasarımı

Tüyler sadece beyaza boyanmakla kalmaz, normal renginden farklı bir görünüm vermek için değil, zarif bir mürekkepli omuz dövme tasarımına parlak turuncu renk verilir. En yaygın olarak giyilen dövme tasarımı, anka kuşu tüyünün kopyasıdır..

9. Beachwear Turuncu Dövme Tasarımı:

Plaj Kıyafeti Turuncu Dövme Tasarımı

Hiç şüphesiz portakal tipik bir yaz ve tropik meyvedir ve sadece tadına bakılarak değil, aynı zamanda bir dövme tasarımı olarak şekil ve renk de çizilir. Dövme tasarımının etrafında mürekkeplenen ifadelerle dövmeye wahoo bir görünüm verilir..

Parlak renkli bir dövme tasarımına gitmek, dövme yaptırdığınızı söylemeden insanlara gövde göstererek her zaman ek bir faktöre sahiptir. Bu parlak turuncu renkli dövme, serin ve canlı görünümü nedeniyle bir plaj veya yaz yüzme havuzu partisi sırasında çok uygundur..