Bazen insanlar daha derin bir anlamı olan dövmeler yaparlar, ancak bazı tasarımlar mevsimseldir ve insanlar onları takdir eder ve zarafetle boyarlar. Bunların arasında her zamanki gibi olmayan balkabağı dövme tasarımı sonbahar ayını simgeliyor ve tatili yansıtıyor..

Şık & Sevimli Kabak Dövme Tasarımları Ve Fikirleri

Kabak dövmesi, Cadılar Bayramı gibi kötü ruhlarla da ilişkilendirilir, böylece tüm kötü ruhlar sizden uzak durur. Bu dövme birçok şekilde ve tarzda tasarlanabilir ve istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz. Kabaklar, hayal gücünüze ve fikirlerinize göre mutlu, üzgün veya kızgın gibi jestler oyulabilir..

En İyi ve Sevimli Kabak Dövme Tasarımları:

Öyleyse, en iyi 9 farklı balkabağı dövme tasarımına bir göz atalım..

1. Uçan Kabak Dövme Tasarımı:

Uçan Kabak Dövme Tasarımı

Kişiye çarpıcı ve çarpıcı bir görünüm kazandırmak için kullanıcının göğsünde tasvir edilen kanatlı ilginç bir balkabağı dövmesi geliyor. Yarasa aynı zamanda gizemlerle de ilişkilendirildiği ve negatif enerjileri kovduğu için, aynı insanları yansıtan balkabağı, onları birleştirerek daha korkunç görünmesi için harika bir tasarım tasvir ediyor..

2. Kötü Kabak Dövme Tasarımı:

Kötü Kabak Dövme Tasarımı

Bu, kötü ruhları hayatından uzak tutmak için kullanıcının üst kollarında tasvir edilen şık görünen kötü bir Halloween balkabağı dövmesidir. Renklerin ince kullanımı, kullanıcının kişiliğine daha hassas bir görünüm katar..

3. Eşsiz Kabak Dövme Tasarımı:

Eşsiz Kabak Dövme Tasarımı

Bu balkabağı yama dövme görüntüsü, kullanıcının görünümüne büyüleyici ve çekici bir görünüm kazandıran minimalist bir görünüm kazandıracağından emin. Kabak yüzü, kişinin görüntüsüne yumuşak bir görünüm verir ve çarpık dudakları komik bir çekicilik katar..

4. Korkunç Kabak Dövme Tasarımı:

Korkunç Kabak Dövme Tasarımı

Bazı insanlar dövmeleri sever, mürekkeplenirken acı çekmek istemezler, bu yüzden bunlar bazen yararlı olabilecek yazdırılabilir geçici dövmelerdir. Gülümseyen balkabağının arkasında duran beyaz ürkütücü bir hayalet, kullanıcının eline şaşırtıcı bir görünüm kazandırıyor..

5. Yaratıcı Kabak Dövme Tasarımı:

Yaratıcı Kabak Dövme Tasarımı

Bu, ahtapot kafası yerine balkabağı yüzünün çizildiği ve kullanıcının kollarına şaşırtıcı bir görünüm kazandıran parlak bir görüntüdür. Cızırtılı ahtapot uzuvları ve içi boş gözler balkabağı üzerinde sansasyonel görünüyor ve görüntünün sanatsal bir parçası.

6. Sansasyonel Kabak Dövme Tasarımı:

Sansasyonel Kabak Dövme Tasarımı

İşte balkabağının içine bir siyahın oturduğu sevimli bir Cadılar Bayramı dövme tasarımı, gerçek ve doğaüstü dünya arasında hala insanlar için şüpheli olan güçlü bir korelasyonu tasvir ediyor. Kedilerin karanlıkta ve siyahta görebildikleri güce sahip olduklarından, kara kedi ile balkabağının tüm kombinasyonu, Cadılar Bayramı’nın ideal bir sembolüdür..

7. Göz Alıcı Kabak Dövme Tasarımı:

Göz Alıcı Kabak Dövme Tasarımı

Bu, kullanıcının evrenin daha karanlık unsuruna ve arkasındaki gizemlere olan hayranlığını tasvir eden, bilekte şekillendirilmiş küçük bir balkabağı dövmesi tasarımıdır. Eşsiz bir dövme tasarımı denemek istiyorsanız, bunu denemelisiniz..

8. Karikatür Kabak Dövme Tasarımı:

Karikatür Kabak Dövme Tasarımı

Bu tür dövmeler, kişinin hafif dövme tasarımlarını sevdiğini gösterir, bir bakışta başka bir yüze kolayca gülümseyebilir ve onları mutlu edebilir. Kabak, kişinin mizahi bir tavrını yansıtan komik bir karakter şeklinde oyulmuştur..

9. İnanılmaz Kabak Dövme Tasarımı:

İnanılmaz Kabak Dövme Tasarımı

Bu, kullanıcının tüm elini kaplayan ve çarpıcı bir görünüm kazandıran çarpıcı bir dövme görüntüsüdür. Balkabağının da şans ve refah getirdiği söylendiği için, giyenler de aynısını Rab’den ister ve bu görüntü aracılığıyla ifade eder..

Daha Fazla Tasarım:

Kabak Dövme Tasarımları 1

Kabak Dövme Tasarımları 2

Kabak Dövme Tasarımları 3

Kabak Dövme Tasarımları 4

Kabak Dövme Tasarımları 5

Kabak Dövme Tasarımları 6

Kabak Dövme Tasarımları 7

Kabak Dövme Tasarımları 8

Kabak Dövme Tasarımları 9

Kabak Dövme Tasarımları 10

Kabak dövme tasarımı hem erkekler hem de kadınlar tarafından çizilebilir ve bu dövme görüntüsü istediğiniz şekilde özelleştirilebilir veya değiştirilebilir  Hatta onu işleyerek dünyaya iletmek istediğiniz şeyi tasvir edebilir veya ifade edebilir. Bir balkabağı dövmesi derin bir sembolik anlam taşır ve vücudun vücut kısmında özetlenebilir, bu da sizi eskisinden daha çekici ve çekici görünmesini sağlayabilir..