Bazı insanlar zodyak işaretlerini dövme olarak işaretler ve bu kızlar arasında daha yaygındır. 12 burç arasında Yengeç burcu daha ünlüdür ve hem metin hem de resim olarak yazılabileceği için daha trenddir. Yengeç burcu işaretleri ‘yengeç’ ile temsil edilir ve ayrıca kabile sembolleriyle temsil edilir..

Zodyak işareti, metin, yengeç veya yıldız sembolü olarak işaretlenmiştir. Hepimizin bazı farklı özel nitelikleri var ve o doğduğumuzda güneş burcu bizi yönetiyor. İnsanlar güneş işaretlerini vücut kısımlarında dövme olarak kullanmayı severler ve kanser dövmesi su elementinin kalitesini temsil eder..

Mucizevi Kanser Dövme Tasarımları

En İyi ve Şık Kanser Dövme Tasarımları:

Size iyi şanslar ile muazzam bir görünüm kazandıracak söz konusu kanser işareti dövmelerini burada bulalım..

1. Düzenli Kanser Zodyak Dövme Tasarımları:

Düzenli Kanser Zodyak Dövme Tasarımları

Normal kanser zodyak dövme tasarımları, Kanser işareti için basit zodyak tasarımlarıdır. Bunlar çoğunlukla en basit haliyle zodyak sembolüdür. Bunlar çoğunlukla siyah mürekkeple yapılır ve çok basittir.

2. Basit Kanser Dövme Tasarımları:

Basit Kanser Dövme Tasarımları

Bunlar, kanser sembolü dövmesini temsil eden basit yengeç tasarımlarıdır. Bu dövmeler renk kombinasyonu ile yapılır ve çoğunlukla kırmızı ve siyah kombinasyonu ile yapılır. Bu tasarımlar bileğe, ele ve başa takılabilir..

3. Kızlar için Kanser Dövme Tasarımları:

Kızlar için Kanser Dövme Tasarımları

Kızlar için Kanser dövme tasarımları basit ve çekici. Bu dövmeler ya burç sembolü ya da yengeç ya da her ikisi olabilir. Yengeçler de çiçeklerle birleştirilir ve bazen bunlar çok renkli mürekkeple yapılır. Tasarımlar, daha mükemmel görünmesi için içinde bir yengeç bulunan “kız gibi” yapılmıştır..

4. Doğrusal Kanser Dövme Tasarımları:

Doğrusal Kanser Dövme Tasarımları

Doğrusal kanser dövme tasarımları, yalnızca çizgilerle yapılan kanser zodyak sembolü dövmesidir. Bunlar yalnızca siyah mürekkeple yapılır ve görüntünün çizgi oluşumuna odaklanır. Lineer, modern çağ tasarımları olarak kullanılır ve basittir – modaya uygun.

5. Kabile Kanseri Dövme Tasarımları:

Tribal Kanser Dövme Tasarımları

Kabile kanseri dövmeleri, karmaşık tasarım ve yapı ile yapılan kanser dövmeleridir. Kabile tasarımları çoğunlukla zodyak işaretini karmaşık çizgiler ve bağlantılarla tasvir eder. Bunlar ayrıca eski anlamı temsil eden diğer işaretlerle birlikte bir yengeç veya zodyak kanseri işareti içerir..

6. Gerçekçi Kanser Dövme Tasarımları:

Gerçekçi Kanser Dövme Tasarımları

Gerçekçi kanser dövme tasarımları, kanser işareti için yapılan yengeç dövmeleridir ve gerçek bir 3D dövme gibi yapılmıştır. Bunlar sadece siyah veya çok renkli olarak yapılır. Bunlar çoğunlukla zodyak kadar normal dövme olarak kabul edilir, çünkü gerçekçi görünüm dövme tasarımına hakimdir..

7. Eşsiz Kanser Dövme Tasarımları:

Eşsiz Kanser Dövme Tasarımları

Eşsiz kanser Dövme tasarımları, teknik görünümle yapılan zodyak veya yengeç tasarımlarıdır. Bunlar dövme tasarımının fütüristik bakış açısıdır ve daha yaratıcıdır. Bunlar çoğunlukla kafa karıştırıcıdır ve insan vücudundaki modern sanatlardır..

8. Hardcore Kanser Dövme Tasarımları:

Sert Kanser Dövme Tasarımları

Sert kanser dövme tasarımları, basit ve karmaşık tasarımların bir karışımıdır. Bunlar, daha korkutucu görünmesi ve ‘punk’ bir görünüm vermesi için kuru kafa, alev, ateş vb. ile yapılır. Bu dövmeler çoğunlukla erkekler tarafından pazı kaslarına giyilir..

9. Karmaşık Kanser Dövme Tasarımları:

Karmaşık Kanser Dövme Tasarımları

Karmaşık kanser dövme tasarımları antik tarzdan alınmıştır ve en karmaşık tasarım olarak kabul edilir. Bunlar kabile dövmelerine benzer ancak daha karmaşıktır..

Zodyak dövmeleri, ‘doğuştan kişiliklerini’ ifade etmek için giyilir ve çoğunlukla ellere giyilir. Yengeç burcu dövmeleri daha yaygındır ve farklı tarzlarda mevcuttur. Bunlar ayrıca kullanıcının zevkine göre değiştirilebilir. Zodyak dövmeleri çoğunlukla yıldızı farklı gösterdiği için temsil eden herhangi bir hayvan olarak giyilir..