Deniz yıldızı dövmesi bir okyanus temasıdır ve mavi renkle yapılmıştır ve vücudun yerleşimi onu çok çekici kılmaktadır. Bu tür denizyıldızı dövmeleri bir bakıma basit ama pozitiflik de veriyor; ‘efsane ol’ gibi bir anlamı var. Bu dövme deniz yaşamı için olağanüstü bir öneme sahiptir. Deniz yıldızı yaratığı dövme koleksiyonlarında birkaç tasarım bulun.

Denizyıldızı Dövme Fikirleri, Tasarımları Ve Anlamı

Erkekler ve Kadınlar İçin Denizyıldızı Dövmelerinin Sevimli Resimleri:

Size net bir fikir verecek basit deniz yıldızı dövme tasarımlarını görelim..

1. Gerçekçi Denizyıldızı Dövmesi:

Gerçekçi Yıldız Balığı Dövmesi

Bu çok havalı ve zarif görünen harika bir mavi dövme. Bu dövmeyi vücudun herhangi bir yerine de yaptırabilirsiniz. Dramatik bir etki için bunu ince çizgiler ve noktalarla yapın.

2. Küçük Denizyıldızı Dövmesi:

Küçük Denizyıldızı Dövmesi

Her yerde yapılabilecek şirin ve küçük bir deniz yıldızı dövmesi yaptırabilirsiniz. Bu sevimli ve basit dövme çok basit ama zarif görünüyor. Dövme yolculuğunuza yeni başladıysanız, bu dövme başlamak için iyi bir yerdir..

3. Kabile Denizyıldızı Dövmesi:

Kabile Yıldızı Balık Dövmesi

Denizyıldızı ana hatlarına sahip nefes kesici bir kabile deniz yıldızı dövmesine sahip olmayı seçin. Tasarımın içi okyanus hayvanlarının kabile çalışmalarıyla doludur. Deniz temalarının eklenmesi onu çok çarpıcı kılıyor. İçinde her şeyin bulunduğu bu tasarımı seçin.

4. Bir Demet Denizyıldızı Dövmesi:

Demet Yıldız Balığı Dövmesi

Deniz yıldızı dövmelerinin resimlerini içeren bir dövme tasarımı seçebilirsiniz. Bu şekilde birçok denizyıldızı türü seçebilirsiniz ve her birinin detayları özelleştirilebilir. Dövmeyi, tasarımı mükemmel bir şekilde gösterecek şekilde yerleştirme yerini seçin..

5. Olağanüstü Dövme:

Olağanüstü Yıldız Balık Dövmesi

Bu, çarpıcı görünen ayak tasarımında harika bir deniz yıldızı dövmesidir. Tasarım, deniz yıldızı taslağının içinde desenli efektler içerir. Balığın üzerine koymak istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Normalde kullanılan ana renk mavidir ve çeşitleri.

6. Narin Denizyıldızı Dövmesi:

Narin Yıldız Balık Dövmesi

Her şeyin basit ve hassas olmasını seviyorsanız, bu dövme tam size göre. Bu basit dövmenin çok hassas bir taslağı var ve denizyıldızının iç kısmı sadece merkezde biten çizgilerden oluşuyor. Bu dövmeyi herhangi bir yere yerleştirebilirsin ama omzunun üzerinden çok etkileyici görünüyor..

7. Sevimli Denizyıldızı Dövmesi:

Sevimli Yıldız Balık Dövmesi

İşte size basit ve sevimli bir deniz yıldızı dövmesinin güzel görünebileceği başka bir yol. Omuz veya boyun bölgenizde üç denizyıldızı olmasını seçin. Balıkların bu yerleşimi onu göz alıcı yapan şeydir. Eklenen etki için denizyıldızlarının her birinin boyutunu değiştirin.

8. Bilek Denizyıldızı Dövmesi:

Bilek Yıldızı Balık Dövmesi

Dövmelerinizi nereye koyduğunuz, çekicilik açısından çok fark yaratır. Bu harika deniz yıldızı bilek dövmesi, kişinin bileğine harika bir şekilde yerleştirilmiştir. Yerleşim, herkes tarafından kolayca görülebileceği anlamına gelir. Sevimli bir bilezik takmak dövmenin karakterine katkıda bulunur..

9. Denizyıldızı Dövme İfadeleri:

Yıldız Balık Dövme Sözleri

Sözler insanlar için çok şey ifade eder ve onu duygusal hale getirmeye çalışırlar. Deniz yıldızı dövmesi anlamına gelen bir dövmeye sahip olmak da bir günü anmanın bir yoludur. Dövme üzerindeki bu harika ifade, size türler hakkında biraz fikir verecektir..

Deniz yıldızı dövmeleri havalı ve bilekte, elde veya sırtta güzelce yapılabilir. Bunların her biri küçük veya büyük olabilir ve renkleri de olabilir. Plajlara gitmeyi planlıyorsanız, bunun gibi en az bir dövmeye sahip olduğunuzdan emin olun ve bu size benzersiz bir görünüm kazandırır..