Dövme tasarlamak, sizi ahbap gibi gösterdiği ve hatta diğerinden farklı görünmenize neden olduğu için çok popüler hale geliyor. Birçok insan, ana akımdan bir dövme tasarlamayı severken, diğerleri sıra dışı olanı tasarlamayı takdir eder. Bu insanlar için Gotik dövmeler ideal seçeneklerden biri olabilir, çünkü Gotik dövmeler genellikle vampir, canavar, kafatası ve daha pek çok şeyi tasvir eder..

Bu tasarımlar genellikle siyah mürekkeple veya koyu renklerle boyanır, çünkü Gotlar, insanlar siyah giysiler giyerler, siyah tırnak boyaları rujlar ve hatta saçlarını siyaha boyamak için kullanılırlar. Gotik dövmelerin koyu renklerle boyanmasının nedeni bu..

Muhteşem Gotik Dövme Tasarımları

En İyi ve Sevimli Gotik Dövme Tasarımları:

Resimlerle en iyi 9 muhteşem Gotik dövme tasarımına bir göz atalım.

1. Siyah Klasik Gotik Ay Dövmeleri:

Siyah Klasik Gotik Ay Dövmeleri

Bu Gotik tarzdaki dövme tasarımları, siyah renkle hazırlandıkları ve tasarımın görünümünü kilometrelerce geliştirdikleri için ünlüdür. Ayın içinde narin girdaplar bulunan hilal şeklindeki ay ve ayın kenarında oturan bir peri tasarıma daha fazla cızırtı katıyor. Bu, kullanıcının kol bölgesine işlendiğinde aslan yürekli tavrını ve hatta doğanın güzelliğine hayran olduğunu gösterir..

2. Çekici Gotik Kelebek Dövme Tasarımı:

Çekici Gotik Kelebek Dövme Tasarımı

Bu Gotik kelebek dövme tasarımları, genellikle koyu renkli mürekkepleri olduğu için ünlüdür ve talep görmektedir. Bu tasarımda güzel ve sevimli kelebek siyah anahat ile tasvir edilmiş ve mavi ile gölgelendirilmiştir. Dövme arkada ve altta tasvir edilmiştir, daha çekici bir etki eklemek için adınızı veya hatta sevgili adınızı küçük harflerle kazıyabilirsiniz..

3. Tribal Gotik At Dövme Tasarımı:

Tribal Gotik At Dövme Tasarımı

Gotik tasarım, doğayla ilişkili tasarımları temsil eder; bu tasarım bile aynı şeyi tasvir ediyor. Bu kabile Gotik tasarımında, ata binme görüntüsü erkekliğini, tutkusunu ve her yönüyle özgürlüğü seven bir insanı tasvir ediyor..

4. Gotik’te Muhteşem Gül Dövme Tasarımı:

Gotik'te Muhteşem Gül Dövme Tasarımı

Bu tasarım, kişinin keder içinde olduğunu ve yakın zamanda mevcut ilişkiden ayrıldığını dünyaya bildirmek için insanlar tarafından hazırlanmıştır. Çiçek gülünün siyah olarak şekillendirildiği ve kan damlacıklarının hızlandığı çarpıcı görüntü, kullanıcıya büyüleyici bir görünüm kazandırıyor..

5. Cızırtılı Gotik Peri Dövme Tasarımı:

Cızırtılı Gotik Peri Dövme Tasarımı

Bu Gotik peri dövmeleri, çok çekici ve şaşırtıcı görünmelerini sağladığı için kadınlar arasında çok popülerdir. Burada tasarımda peri bir ağacın dalında oturuyor. Bu tip bir tasarım, vücudun istediğiniz herhangi bir yerinde tasarlanabilir..

6. Etkileyici Gotik Kalp Dövme Tasarımı:

Etkileyici Gotik Kalp Dövme Tasarımı

Bu tasarımda kişinin yakın zamanda yakınlarını ve sevdiklerini kaybettiğini yücelten güzel bir kalp şekli tasarlanmıştır. Hatta daha muhteşem görünmesi için bu kişinin adını bile ekleyebilirsiniz..

7. İnanılmaz Gotik Dövme Tasarımları:

İnanılmaz Gotik Dövme Tasarımları

Hem erkekler hem de kadınlar tarafından sorunsuz bir şekilde tasarlanabilen güzel ve sanatsal bir Gotik tasarım daha geliyor. Tasarımda bir anahtar bir ağaç kimliği ve gövde yerine bir anahtar tasvir edilerek dövmeye harika bir görünüm kazandırılmıştır. Eşsiz bir Gotik dövme tasarımı, kullanıcıya farklı bir görünüm verebilir..

8. Sansasyonel Gotik Melek Dövme Tasarımı:

Sansasyonel Gotik Melek Dövme Tasarımı

Gotik dövme tasarımları hayatın olumsuz tarafını gösterdiği gibi, bu düşmüş melek de aynı şeyi tasvir ediyor. Tasarımda, kullanıcının belirli eylemleri nedeniyle yakınlarını kaybettiğini ve şimdi aynı pişmanlık duyduğunu ilettiği düşmüş bir melek hazırlanmıştır..

9. Muhteşem Ejderha Gotik Dövme Tasarımı:

Muhteşem Ejderha Gotik Dövme Tasarımı

Ejderhanın dikey görünümü, kullanıcının kıyafetine ve kişiliğine daha sansasyonel bir görünüm katar. Görüntü, ejderhanın çiçekler arasında döndüğü sanatsal bir şekilde tasarlanmıştır..

Gotik dövme, vücudun herhangi bir yerinde hem erkekler hem de kadınlar tarafından yapılır, bu da sizi daha fazla klişe gibi gösterebilir ve kişiliğinizi birçok kat geliştirebilir. Gotik dövme çoğunlukla ölüm ve olumsuzlukla ilişkilendirilir, ancak dövme uygun bir şekilde tasarlanmışsa, benzersiz olduğu kadar harika görünür ve kullanıcıya ilginç bir görünüm kazandırır..