İnsanlar genellikle kabilelerinin ve etnik kökenlerinin bir simgesi olduğu için kabile dövmeleri alırlar. Bir dizi tribal dövme tasarımı var, ancak hepsinden akrep tribal dövmesi tercih ediliyor. Akrepler, herhangi bir varlığı tek bir iğnede öldürebildikleri için popülerdir. Akrep, dişi akrebi etkilemek için baştan çıkarıcı bir şekilde dans ettiğinden, erkek cinselliğinin de simgesidir. Bunlardan kabile akrep dövmeleri, dövme severler arasında en zorlu ve çekici dövmelerden biridir..

Akrep Tribal Dövme Tasarımları, Fikirleri Ve Anlamı

En İyi Akrep Tribal Dövme Tasarımları ve Görselleri 2020:

1. Omuzda Akrep Dövmesi:

Omuzda Akrep Dövmesi

Genellikle insanlar omuzlarına Akrep kabile dövmesi yaptırmayı tercih ederler. Bu dövmeler havalı görünüyor ve omuz, insanların uzun süredir kendilerini mürekkeplemek için sahip oldukları en çok tercih edilen boşluk. Görünür ve aynı zamanda akrep dövmesi gibi karmaşık ve hassas bir tasarım oluşturmak için düz bir alan sağlar..

2. Akrep Sırt Dövmesi:

Akrep Sırt Dövmesi

Kabile Akrep dövmelerini mürekkeplendirmek için tercih edilen bir başka alan da arka bölgedir. Genellikle, insanlar güçlerini, cesaretlerini, cüretkar ve riskli doğalarını tasvir ettiği için sırtlarını sıvazlar ve sonra hayatlarında cesur seçimler yapabilirler..

3. Erkekler İçin Akrep Dövmesi:

Erkekler İçin Akrep Dövmesi

Güncellenen erkeklerin çoğu, Tribal dövme akrep tasarımlarını içeren dövmeleri tercih ediyor. Bu geometrik tasarımlar sadece kabilelerine olan sevgilerini değil, aynı zamanda modern zihniyetlerini de gösteriyor. Göğüsteki dövmeler, kabile sevgisini kalplerine daha yakın tuttukları anlamına gelir..

4. Küçük Akrep Dövmesi:

Küçük Akrep Dövmesi

Daha küçük dövmeler, feminist doğalarını sergiledikleri için genellikle kızlar tarafından beğenilir. Ayağınıza, göbeğinize ve hatta kulağınızın yanına daha küçük bir akrep kabilesi dövmesi yaptırabilirsiniz. Daha küçük olan dövmenin yerleşimi oldukça kritiktir. Genellikle kolayca görülebilecek bir konuma yerleştirilir..

5. Çiçek Akrep Dövmesi:

Çiçekli Akrep Dövmesi

Kabile akrep dövmesi, bazı kabilelerin amblemi olarak buna sahip olabileceğinden, çiçek dövmeleriyle birleştirilebilir. Birçok kültürde, kabile akrep dövmesi kötü güçlerle ilişkilendirilir ve bazılarında hızlı hız ve ölümcül acı ile ilişkilendirilir..

6. Önkol Kabile Akrep Dövmesi:

Önkol Tribal Akrep Dövmesi

En yaygın kabile akrep dövme tasarımlarından biri önkolda yapılır. Etkileyici ve şık görünüyorlar. Akrep, dayanıklılığı ve dayanıklılığı ile bilinir ve belki de insanların önkollarını mürekkeplendirmesinin nedeni budur..

7. Zodyak Tarzı Akrep Dövmesi:

Zodyak Tarzı Akrep Dövmesi

Akrep aynı zamanda bir burçtur, bu nedenle tribal dövme akrep tasarımları ile kolayca birleştirilebilir. Akrep, zodyakların güçlü bir işaretidir ve yoğun, tutkulu ve emredici doğasıyla bilinir. Bu nedenle, kabile dövmenizi yaptırmayı planlıyorsanız, üzerine kazınmış zodyak olarak da düşünebilirsiniz..

8. 3d Desen Akrep Dövmesi:

3d Model Akrep Dövmesi

Başka bir dövme akrep kabile aralığı, 3D veya üç boyutlu dövme tasarımlarıdır. Çok gerçekçi ve yaratıcı göründükleri için bu tasarımları keşfedebilirsiniz. Bu 3 boyutlu dövmeler aynı zamanda bir gizem duygusu da getiriyor ve kabile akrebi ile birleştirilirse aklınızı bile uçurabilir..

9. Afiş Tarzı Akrep Dövmesi:

Afiş Tarzı Akrep Dövmesi

Vücudunuzun herhangi bir yerine kazınmış bir Akrep kabile dövmesine sahip olabilirsiniz, ancak afişte büyüleyici bir şekilde sıcak görünüyor. Afiş ayrıca bir kabilenin sahip olduğu bir bayrağı veya belirli bir inancı temsil eder..

Daha Dövme Tasarımları:

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 1

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 2

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 3

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 4

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 5

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 6

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 7

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 8

Akrep Tribal Dövme Tasarımları 9

11

Bu sadece aşiret formundaki akreplerin dövme olarak varlığını temsil eden bir senaryodur. Dövme tribal akrep, piyasada dolaşan başka bir tasarımdır. Gittikçe daha fazla dövme tasarımı geliyor ve hala, şık ve geleneksel tasarımlara sadık kalan çok az insan var..